Strona główna > Polska > Forum Wolnej Polski

Forum Wolnej Polski

Szanowni Państwo,

gorąco pragniemy Was zachęcić do działania na Forum Wolnej Polski. Forum zostało stworzone specjalnie dla Was i pod względem tematycznym jest to najlepsze forum w Polsce.

a

Materiały udostępnione w dziale „nasza publicystyka” będą udostępniane na stronie głównej Wolnej Polski. Najbardziej merytorycznie aktywni użytkownicy w danych działach uzyskają możliwość ich moderacji/administracji. Oczywiście, jeśli tylko zechcą.

Osoby, które zaangażują się w budowanie forum i dostarczaniu nań informacji, opinii, itp., oferujemy prywatną skrzynkę pocztową na serwerze W-P . Przykładowe adresy:

[email protected]

[email protected]

czyli możliwość oddolnej organizacji daleko poza okiem „wielkiego brata”. Ale to oczywiście gdy zostanie wyrażona ku temu wola. Jeśli tak, to prosimy napisać na adres redakcji a następnie zaczerpnąć pełną piersią resztek wolności w internecie, która nam szczęśliwie i na bliżej nieokreślony czas jeszcze pozostała.

Działajmy póki mamy taką możliwość. Wymieniajmy się linkami, informacjami, opiniami i wspierajmy w działaniu portal Wolna Polska, ponieważ nikt z nas nie jest alfą i omegą, i wszyscy nawzajem uczymy się od siebie. Dlatego wszelkie konstruktywne pomysły/publikacje są mile widziane.

Prosimy jednak pomocy w działaniu W-P nie mylić z wysysaniem z niej krwi, czyli bezowocnym narzekaniem dla narzekania czy dyrygowaniem hobbystów Prawdy przez tzw. „wujków dobra rada”, co wygląda następująco: zróbcie to, to i tamto, a ja popatrzę i powiem Wam czy zrobiliście dobrze. Z takiego podejścia nigdy nie było dla sprawy pożytku i nigdy nie będzie, ponieważ jeśli coś chcemy zmienić, to zawijamy rękawy i pomagamy ów pomysł wcielić w życie.

Nikt za nas nie zrealizuje naszych życzeń i pomysłów, natomiast wspólnymi siłami możemy po nie sięgnąć i je urzeczywistnić. I mamy szczerą nadzieję, że Forum z ludźmi nam podobnymi zapewni taką możliwość.

Razem drążmy tematykę i wnośmy do niej cegiełkę po cegiełce od siebie. Wyjaśniajmy rzeczy sporne bazując na merytorycznych źródłach i dzielmy się tym co dla nas i dla naszej wspólnej sprawy najważniejsze. Budujmy świadomość rodaków wspólnymi siłami i po prostu działajmy, nic więcej. Nic więcej.

Pierwszych kilka postów (około pięciu) podlega na Forum moderacji z oczywistych przyczyn, a następnie hulaj dusza.

Pisanie na Wolnej Polsce to prestiż i kredyt zaufania od tysięcy Czytelników z całego świata. Wykorzystajmy nasz potencjał w słusznej sprawie i stwórzmy na Forum taki kolektyw internautów, jaki sami chcielibyśmy widzieć w działaniu. Czyli na miarę dosłownie Wolnej Polski.

To kochani jest bez cienia wątpliwości możliwe i leży wyłącznie w naszych rękach.

Powodzenia i ukłony,

Redakcja W-P.

http://forum.wolna-polska.pl/

a

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *