Strona główna > Polska > Folksdojcze, targowiczanie i szabesgoje

Folksdojcze, targowiczanie i szabesgoje

W debacie politycznej na temat wypowiedzi Pana Brauna, że nie należy wysyłać folksdojczów za granicę do Brukseli, jeden z jej uczestników dotknął sedna sprawy stwierdzając, że dla niego Bruksela to nie zagranica. W tym tkwi cały problem, że przygniatająca większość polskojęzycznych obywateli Unii, tak właśnie uważa. W oczach zmarginalizowanej mniejszości są oni właśnie folksdojczami. Co prawda obecnie dzierży władzę w Warszawie “opcja patriotyczna” pod nazwą PiS, ale dla niej bardziej by pasowało określenie „szabesgoj”.

Miast jednak żonglowania różnymi określeniami, należałoby nazwać ich wszystkich po imieniu: folksdojczów – polskojęzycznymi renegatami wysługującym się Niemcom, targowiczan – polskojęzycznych renegatów wysługujących się Rosji i tych najgroźniejszych, szabesgojów – polskojęzycznych renegatów wysługujących się żydom. Reasumując, polski problem tkwi w tym, że tylu jest wśród Polaków renegatów. Dlatego należy myśleć nad możliwościami usunięcia przyczyny zła, a nie jego skutków.

Dla przykładu, problemem nie jest amerykańska „ustawa 447”, tylko kolonialny status III RP. Gdyby Polska była suwerennym państwem, to nikogo nie obchodziłyby ustawy promulgowane przez obce państwo (USA). Amerykańskim żydom nie przychodzi do głowy konstruowanie podobnej ustawy wymierzonej np. w Chiny, bo wywołałaby ona wśród Chińczyków jedynie uśmiech politowania.

Również tak reklamowane wybory do tzw. „parlamentu europejskiego” nie mają najmniejszego znaczenia, poza akceptacją przez wyborców formalnej zależności III RP od struktur unijnego superpaństwa. Parlament Europejski pozbawiony jest jakichkolwiek praktycznych uprawnień, a gdyby je posiadał to nie odbywałby się do niego wybory.

W najnowszym artykule traktującym o brexicie (https://russia-insider.com/en/politics/eu-bank-lords-making-brexit-so-torturous-no-country-ever-dares-leave-eu-again/ri27069), amerykański analityk tak charakteryzuje UE i jej sławetną demokrację (cytuję angielski oryginał z wolnym tłumaczeniem na język polski) :

„Western power players are seriously warped people, people who believe that democracy means voting how they tell you to vote.

Totalitarian EU bureaucrats don’t just want to punish Britain for leaving the EU, they want to make the process so complicated and torturous that no other European nation will ever even contemplate leaving the EU again. The EU is a fundamentally anti-democratic institution after all, and always has been.

The British people should have been prepared to play hardball. They should have been ready to shut the borders down, to shock their own economy for the sake of negotiating leverage.

Did they really think EU[SSR] bankster sociopaths like Guy Verhofstadt and Donald Tusk were going to make it that easy?

The UK Government is basically a Cultural Marxist puppet government controlled by banksters and oligarchs.

The truth is, you can’t reason with oligarch-puppets, which is why EU oligarch-puppets have never tried to reason with UK oligarch-puppets. You must hit oligarchs and corporations in their purses to change the conduct and negotiating positions of their puppets.”

„Zachodni władcy są poważnie pokręconymi ludźmi, którzy wierzą, że demokracja polega na tym by ludzie głosowali tak jak oni im każą. Totalitarni unijni biurokraci, nie tylko chcą ukarać Brytanię za brexit, ale zrobić cały proces tak skomplikowanym i bolesnym, by żaden inny naród unijny nie odważył się nawet kontemplować wyjścia z UE. Unia jest fundamentalnie antydemokratyczną instytucją i zawsze nią była. Brytyjczycy powinni być przygotowani na ostrą walkę, na zamknięcie granic, a nawet pozwolić na szok gospodarczy w celu uzyskania przewagi negocjacyjnej. Czy Brytyjczycy naprawdę myśleli, że banksterzy Związku Socjalistycznych Republik Europejskich, socjopaci w osobach Guya Verhofstadta i Donalda Tuska ułatwią im proces wyjścia? Rząd brytyjski jest marksistowską marionetkową administracją kontrolowaną przez banksterów i oligarchów. Nie można negocjować z marionetkami i to jest przyczyna, dla której unijne marionetki oligarchów nawet nie próbowały negocjacji z brytyjskimi marionetkami oligarchów. Należy ostro uderzyć oligarchów i korporacje po kieszeni, tak by nakazały swym marionetkom prowadzić autentyczny dialog między sobą.”

Ignacy Nowopolski

https://wordpress.com/view/drnowopolskipolskapanorama.home.blog

Za: https://www.salon24.pl/u/ignacynowopolskiblog/957512,folksdojcze-targowiczanie-i-szabas-goje

3 thoughts on “Folksdojcze, targowiczanie i szabesgoje

 1. Przyjmijmy takie proporcje: 90% ludzi łyka jak przysłowiowe pelikany każde kłamstwo,
  9% bierze za dobrą monetę mieszankę w różnych proporcjach kłamstwa i półprawdy.
  Dlatego obecnie propagandy nie uprawia się w oparciu o tzw. czyste kłamstwo, ale o coś co wygląda na prawdę, a jest tylko przykrywką.

  W tytułowym poście jest jedno ciekawe zdanie:
  „nie należy wysyłać folksdojczów za granicę do Brukseli”
  W rozumieniu powyższej wypowiedzi za „folksdojczy” należy przyjąć, nie tylko osoby współpracujące z Niemcami, ale szerzej jako przykłady osób współpracujących z okupantami przeciwko interesom Polski i Polaków.
  Kim zatem są współcześni „folksdojcze”, ano: polskojęzycznymi obywatelami unii działający przeciwko interesom Polski i Polaków.
  Czy można ich zdefiniować z tzw. klucza narodowościowego – nie!
  Jeżeli nie po narodowości, to jak?
  Zastanówmy się – wbrew pozorom, odpowiedź nie jest aż taka trudna.
  Niejaka Dominika Korwin-Mikke pisze: „Grzegorz Braun realnie walczy o mandat na Podkarpaciu!”
  Czy jest to prawda – formalnie tak – ale co to oznacza, co naprawdę oznacza „mandat posła europejskiego”
  PIENIĄDZE, PIENIĄDZE i jeszcze raz PIENIĄDZE
  od 1:40 https://www.youtube.com/watch?v=IL39svJA7NA , a co w zamian daje „poseł” (pytanie retoryczne) –
  „poseł do PE” za w/w pieniądze: SPRZEDAJE Polskę i Polaków!!!
  Cytuję: „wybory do tzw. „parlamentu europejskiego” nie mają najmniejszego znaczenia, poza akceptacją przez wyborców formalnej zależności III RP od struktur unijnego superpaństwa. Parlament Europejski pozbawiony jest jakichkolwiek praktycznych uprawnień, a gdyby je posiadał to nie odbywałby się do niego wybory. „
  Cytowane stwierdzenia Ignacego Nowopolskiego są w 100% poprawne! – ale co one oznaczają, ano, że wszystkie sprzedajne/i ….., …… są „folksdojczami” z definicji G. Brauna!
  Prawda, że nietrudno rozpoznać współczesnych „folksdojczów”!!!
  Ps.
  Przykre jest, że na uzasadnienie tak dobrych stwierdzeń Ignacy Nowopolski, przytacza propagandowy tekst „amerykańskiego” propagandysty.
  Jeżeli admini, lub czytelnicy, wyrażą w komentarzach zainteresowanie, chętnie przedstawię własne uzasadnienie powyższych stwierdzeń, bazujące na analizie uprawianej powszechnie propagandy.
  Jednak uprzedzam, że dla pelikanów łykających gładką propagandę, nie będzie to miłym doświadczeniem i nie przysporzy WP zwolenników; no może wśród 9% tzw. „poszukiwaczy prawdy”

 2. poznałem część prawdy i uważam ze swiat oparty na kłamstwie syjonistycznym
  wiec ustawa 447 jest sprzeczna ponieważ okłamuje prawdziwa historie syjoniści za pomocą rąk Niemców chcieli wtępic biedotę żydowską ( miedzy nimi byli syjoniści którzy pomagali Niemcom zabijaniu i niszczeniu) to niech fałszywi żydzi szukają swoich roszczeń w USA syjonistów bo oni sa sprawcami rozpętaniu 2 wojny i planują 3 wojne oraz NWO dlatego zydzi wara od polski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.