Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Floryda – 12 latkowie uczeni jak korzystać z dildo, demoralizacja dzieci poziom najwyższy

Floryda – 12 latkowie uczeni jak korzystać z dildo, demoralizacja dzieci poziom najwyższy

Demoralizacja dzieci to jeden z celów rządzącej elity zwanej illuminatami, ja używam określenia bardziej dobitnie ich opisującego – zakon zwyrodniałych psychopatów, bez duszy, którą zaprzedali złemu! Wiele razy wspominaliśmy na łamach naszego portalu  o ich poczynaniach względem dzieci i niszczenia ich psychiki, która jak wiadomo jest bardzo chłonna i podatna na wszelką manipulacje. Dzisiaj mamy do przestawienia  kolejny bulwersujący proceder, który miał miejsce na Florydzie.

fff

Szokujące zdjęcia pochodzą z Jacksonville na Florydzie, ilustrują jak 11-12 latkowie uczą się jak korzystać z wibratorów, już sam fakt, że uczy się tego dzieci w tym wieku jest bulwersujący, a sposób w jaki owa nauczycielka to wykonała odbiera mowę z nerwów na staczający się świat, który tonie w demoralizacji i zabiera ze sobą na dno niewinne dzieci!

Zdjęcia zostały zrobione przez ucznia apartem telefonicznym, który uwiecznił nauczycielkeę demonstrującą  jak korzystać z seksualnej zabawki w różnych pozycjach oraz jak zakładać i nosić uprząż – istny pokaz pornografii, nazwę to na „sucho”, gdyż gdyby nie ubranie byłby to żywy pokaz onanizującej się kobiety!

150914core1

Clinton Middle School w hrabstwie Duval zatrudniła 39 letnią Sharon Mercer jako nauczycielkę  edukacji seksualnej, ale po tym jak zdjęcia pojawiły się w sieci, została zawieszona i szkoła odmówiła dalszego komentarza, a sama nauczycielka stwierdziła, że jest to akt bojkotu wolności seksualnej, która należy się każdej istocie ludzkiej, dumnie przyznaje się, że jest członkiem społeczności LGBT.

Edukacja seksualna, a zwłaszcza takie praktyki powinny zostać napiętnowane, zakazane i usunięte ze szkół, dzieci trzeba chronić, a nie narażać na dewastacje ich małych umysłów i tworzenie z nich robotów, dla których seks to tylko przyjemność. Powoduje to znieczulenie dzieci do kontaktów seksualnych i może prowadzić do zwiększenia ryzyka możliwości molestowania,.

Świat jest przez elity co raz bardziej upadlany, ludzie stają się co raz częściej bezmyślnym zlepkiem mięśni w których uczucia i wyższe wartości zanikają. Atak na dziecięcą psychikę powoduje, że w niedalekiej przyszłości z tych małych istot wyrośnie nowa era zombie, którą z łatwością będzie można kierować, gdyż będą skupieni tylko na własnych potrzebach i przyjemnościach, bez problemu dadzą się włożyć do klatki ze swoimi gadżetami i będą żyć posłusznie jak przysłowiowy ptaszek, który nigdy nie znał wolności i nigdy za nią nie zatęskni!!

Chrońmy Nasze dzieci i nie pozwólmy, aby w Naszym kraju takie lekcje kiedykolwiek miały miejsce, chrońmy i uczmy dzieci miłości, a nie przyjemności – to uchroni je same i Nas, od duchowej zagłady!

_Sobrius_

Na podstawie: http://www.usarmy4life.com/common-core-6th-graders-taught-use-strap-dildo/

Za: https://www.nwo.report/nwo/floryda-12-latkowie-uczeni-korzystac-dildo-demoralizacja-dzieci-poziom-najwyzszy.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *