Strona główna > Świat > Fiński polityk deklaruje wojnę z białym ludobójstwem

Fiński polityk deklaruje wojnę z białym ludobójstwem

Olli Immonen, fiński poseł i polityk Partii Finów, powiedział, że będzie „walczył (z multikulturalizmem) do samego końca, dla naszego ojczystego kraju”.

a

Na Facebooku opublikował post, w którym napisał: „Marzę o silnym, dzielnym narodzie, który pokona koszmar zwany multikulturalizmem. Ta ohydna bańka w której są nasi wrogowie wkrótce wybuchnie na milion małych kawałków”

a

„Nasze życie związane jest z bardzo trudnymi czasami”, twierdzi „Są to dni, które na zawsze pozostawią ślad w przyszłości naszego narodu. Mocno wierzę w moim walczących kolegów. Będziemy walczyć do końca dla naszej ojczyzny i dla prawdziwego fińskiego narodu. Zwycięstwo będzie nasze.”

Partia Finów zdobyła w kwietniu prawie 18% głosów w wyborach, co czyni ją drugą co do popularności siłą w parlamencie.

Na słowa pro-białego i pro-fińskiego posła odpowiedział premier Juha Sipilä.

„Nie mogą zaakceptować uwag Immonen’a”, pisał na swoim Twitterze, „Chcę rozwijać Finlandię jako otwarty, wielonarodowy językowo i kulturowo kraj.”

Antyrasista to nikt inny jak anty-biały, a multikulturalizm i tak zwana „różnorodność” to nic innego jak białe ludobójstwo.

Źródło: http://whitegenocideproject.com/finnish-politician-declares-war-on-multiculturalism-but-prime-minister-wants-an-international-country/

Za: http://tworczosc.org/finski-polityk-deklaruje-wojne-z-bialym-ludobojstwem/

P.S. „Tolerancyjna” Szwecja światową stolicą gwałtów:

a

a

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.