Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Finlandia: homopropaganda w szkołach staje się co raz bardziej absurdalna

Finlandia: homopropaganda w szkołach staje się co raz bardziej absurdalna

Dyrektor finlandzkiej szkoły grozi grzywną uczniom, którzy nie chcą brać udziału w projekcji filmu o homoseksualistach. W Kokkola (miasto w Finlandii, nad Zatoką Botnicką) wybuchł skandal na  małą skalę (choć w moim mniemaniu, powinien to być skandal na ogromną skale – niestety świat jest pogrążony w absurdzie), spowodowany przez licealistę zmuszonego do oglądania filmu o gejach, otrzymał on naganę i zagrożono obciążenia go sankcjami. Dyrektor szkoły mówi, że jest to jedna z części edukacji o tolerancji, czyli budowania zrozumienia dla mniejszości.

(kadr z filmu „Call me was your name”)

Według władz szkoły, otrzymali oni film, który będzie wyświetlany w kinie Kokkola przy pomocy grupy zadaniowej ds. równości w mieście. Zatwierdzili decyzję by został on wyemitowany, stwierdzili, że film homoerotyczny jest odpowiedni dla młodzieży w wieku 16-18 lat. Szkoła mówi, że jest to jedna z form szerzenia tolerancji wobec mniejszości seksualnych. Gdy czas emisji zbliżał się co raz bardziej, ogłoszono nałożenie kary w wysokości 10 euro, dla osób, które odmówią udziału w jego projekcji.

Film opowiada historię miłości dwóch młodych ludzi w wieku 17 i 24 lat, nie pokazuje aktów seksualnych, ale wiele scen prowadzi do skojarzeń do czego ona prowadzi. Gra wstępna aktorów nie pozostawia miejsca na nieporozumienia, rzeczywisty stosunek seksualny jest tuż za rogiem. Są też inne sceny, w tym wiele które ukazują perwersje np. młodszy zakrada się do sypialni, by wąchać bieliznę starszego faceta.

Wielu uczniów szkół średnich odmówiło oglądania tego filmu. Ponad dziesięciu uczniów odmówiło opierając się o swoje przekonania religijne, inni uczniowie powiedzieli, że nie chcą oglądać takich filmów, bo są sprzeczne z ich przekonaniami. Dyrektor szkoły jest odwrotnego zdania, jest dumny, że jego szkoła jest rozwojowa i idzie z duchem czasów, szerzy tolerancje dla inności, odmowa jest dla niego nie zrozumiałą i piętnowana.

Osobiście jestem zbulwersowana, ale niestety ta sytuacja wcale mnie nie dziwi, świat zmierza w stronę dewiacyjnego życia, który funduje nam propaganda systemu lucyfera. W Polsce nie tak dawno mieliśmy w szkołach pamiętny „tęczowy piątek”. Chrońmy nasze dzieci przed tą chorobą jakim jest homoseksualizm, chrońmy je przed co raz większym wpływem dewiantów z kręgu elit wielbiących szatana. Walczmy o ich niewinność!!

_Sobrius_

Na podstawie: https://pt-media.org/2019/01/22/students-threatened-to-be-fined-if-they-are-refusing-of-watching-homoerotic-movie-in-kokkola-finland/amp/?__twitter_impression=true

Polskie źródło: https://chrzescijanka.wordpress.com/2019/01/24/finlandia-homopropaganda-w-szkolach-staje-sie-co-raz-bardziej-absurdalna/

http://chomikuj.pl/Sobrius

One thought on “Finlandia: homopropaganda w szkołach staje się co raz bardziej absurdalna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.