Finita la commedia – Putin nakazał rozpoczęcie wycofywania wojsk z Syrii

Zadanie postawione przed Ministerstwem Obrony i przed Siłami Zbrojnymi jest całkowicie wypełnione, powiedział Władimir Putin na spotkaniu z szefami Ministerstwa Obrony i Ministerstwa Spraw Zagranicznych Federacji Rosyjskiej.

a

Prezydent Federacji Rosyjskiej Władimir Putin nakazał ministrowi obrony Siergiejowi Szojgu rozpoczęcie od wtorku wycofywanie rosyjskiego zgrupowania wojskowego z Syrii ponieważ postawione przed nim zadanie zostało wypełnione.

„Uważam, że zadanie postawione przed Ministerstwem Obrony i przed Siłami Zbrojnymi, zostało całkowicie wykonane dlatego nakazuję ministrowi obrony od dnia jutrzejszego rozpoczęcie wycofywania głównej części naszego zgrupowania wojskowego z Syryjskiej Republiki Arabskiej” – powiedział Putin na spotkaniu z szefami Ministerstwa Obrony i Ministerstwa Spraw Zagranicznych Federacji Rosyjskiej.

Z kolei minister obrony Siergiej Szojgu powiedział, że w rezultacie ataków lotniczych rosyjskich sił powietrznych udało się zatrzymać albo całkowicie wyeliminować zaopatrzenie terrorystów w Syrii. Dodał, że były zablokowane główne szlaki dostaw broni i amunicji dla bojówkarzy a także dostawy węglowodorów do Turcji.

Uwaga Redakcji 3rm.info- Oczywiście łgarstwa! Jak można było z powietrza powstrzymać albo wyeliminować zaopatrzenie? Drogi powysadzać? One szybko się zmieniają albo zmieniają się szlaki zaopatrzeniowe. Kremlowcy próbują robić dobrą minę do złej gry…Zachodni partnerzy kazali „spieprzać won” to i spieprzyli. I załatwili Asada…W ogóle nie trzeba było tam włazić! Podmienili donbaskich Rosjan na syryjskich muzułmanów.

RIA Novosti http://ria.ru/world/20160314/1389739672.html#ixzz42u5wuIPm

Zaleca się włączenie tłumaczenia za pomocą automatycznego translatora.

Igor Striełkow wyjaśnia: Wszystko jest proste !

Patrz także: http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/henry-kissinger-u-wladimira-putina,616209.html

aa

Za: http://3rm.info/main/61940-fenita-lya-komediya-putin-prikazal-nachat-vyvod-rossiyskoy-gruppirovki-iz-sirii.html

Data publikacji: 14.06.2016

Nadesłał Borys

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *