Strona główna > Polska > Filosemita Kowalski czyli kilka słów o poglądach Mariana w kwestiach żydowskich

Filosemita Kowalski czyli kilka słów o poglądach Mariana w kwestiach żydowskich

Nie każdy Żyd to syjonista. Niestety, także nie każdy syjonista to Żyd. Te słowa pasują idealnie do pary szabesgojów, którzy codziennie o godz. 13-stej udają na You Tube polskich patriotów. Są oni nie tylko zakochani w Ameryce i niemal bezkrytyczni wobec niej (a także jej wpływu na Polskę, cieszyli się np. że będzie u nas hasał amerykański wywiad przybyły tu wraz z US Army, tak jakby wcześniej tego nie robił). Para ta jest także całkowicie bezkrytyczna wobec zbrodniczego reżimu izraelskiego, wyrażając co jakiś czas zachwyty nad metodami stosowanymi przez reżim wobec palestyńskich cywilów. Jest to kolejnym dowodem na to, że Marian nie miał i nie ma nic wspólnego z nacjonalizmem i nacjonalistami, był sztuczną wydmuszką wpasowaną w rolę narodowca.

a

W programach “Kowalski & Chojecki” duet ten wielokrotnie wychwalał izraelskie mury, które zamieniły Gazę w wielki obóz koncentracyjny, które zagarnęły nielegalnie dużą część terytorium Autonomii Palestyńskiej, które ograniczyły ludziom dostęp do pracy, edukacji a nawet pól uprawnych i wody pitnej. W programach prostaczków z Lublina mury te to jedynie doskonałe zabezpieczenie przed “terrorystami palestyńskimi”, taka właśnie jest oficjalna narracja rządu izraelskiego.

Pomijając już to, że Kowalski i Chojecki bez żadnych wątpliwości popierają Izrael w konflikcie z Palestyną to sam Marian “narodowiec” wychwalała pod niebiosa stosowanie przez reżim odpowiedzialności zbiorowej tzn. np wyburzanie domów rodzin bojowników palestyńskich i wypędzanie cały rodzin. Nie mają żadnych wątpliwości, że Izrael postępuje słusznie zagarniając wbrew prawu międzynarodowemu kolejne terytoria palestyńskie i stawia na nich nielegalne osiedla żydowskie. Nie przeszkadzają im w żadnym stopniu więzienia bez wyroków, przetrzymywanie miesiącami nieletnich złapanych podczas zamieszek bądź zwykłych łapanek ulicznych, ani stosowane tortury. Oni wiedzą, że Izrael to ta dobra strona, Trump kocha Izrael a oni kochają Trumpa, więc wszystko jest jasne.

a

Zwraca uwagę ich hipokryzja i mentalność Kalego. Wspominając II wojnę światową mówią o niemieckich zbrodniach, o stosowaniu odpowiedzialności zbiorowej przeciwko polskiej ludności cywilnej. Takie same działania popierają całym sercem wobec sterroryzowanej i okupowanej ludności palestyńskiej. Podczas gdy usilnie wyszukują w internecie informacji dotyczących łamania praw człowieka w Chinach by na tej podstawie oburzać się, że “jak można handlować ze zbrodniarzami?” chwalą reżim, który od dekad okupuje i bezkarnie morduje cywilów, stosuje najgorsze represje i jest całkowicie bezkarny. Reżim ten to dla nich wzór a marzenia ich krążą wokół tego by Izraelczycy spojrzeli na Polskę przychylnym okiem i potraktowali ją jak sojusznika (oni naprawdę wierzą, że kraj pokroju Izraela czy USA może traktować Polskę jako równorzędnego partnera czy “strategicznego sojusznika”). Marian mówił także o tym, że Żydzi sami powinni utrzymywać dobre relacje z Polską ponieważ Izrael jest z każdej strony zagrożony przez żywioł arabski i jeśli kiedyś będą musieli gdzies uciekać to właśnie Polska powinna być kierunkiem ich ucieczki. Ktoś ma jeszcze jakiekolwiek wątpliwości co do tego zakłamanego knura?

W programach IPP nie ma miejsca na jakąkolwiek krytykę Izraela, zresztą wiele wyjaśniają amerykańskie znajomości Chojeckiego. A jak zakochał się w Żydach Marianek? Aj waj! Z jaką dumą mówił, że lubi jeść czulent (dzięki datkom widzów przerzucił się z tuszonki wieprzowej na restauracje).

Ale do poważniejszych spraw. Marian zachwycowny jest, podobnie jak Gazeta Wyborcza, osobą Szewacha Weissa. Podczas gdy funkcjonariusze Michnika nazywają go “wielkim przyjacielem Polski”, Kowalski mówi o nim “nasz Żyd”. Marian twierdzi, że Weiss broni dobrego imienia Polski i Polaków na arenie międzynarodowej i w Izraelu. Doprawdy? Spójrzmy na przykład pierwszy z brzegu i opinie Weissa na temat żydowskiego oszusta i bajkopisarza Jana Tomasza Grossa:

“Jan Tomasz Gross to poważny historyk, z którym Polacy powinni umieć odważnie dyskutować. To, co pisze Gross, to nie są bzdury. Dyskusja z nim powinna być na wysokim poziomie, na polskim poziomie. Czy to jest prawda? To jest najważniejsze pytanie. Tak, to jest prawda. Interpretacja to jest już inna sprawa. Czy to było związane z polskim antysemityzmem, mającym swoje korzenie w Kościele, czy to był margines, który rządzi w czasach chaosu, bo ma wygodne warunki, bo cały reżim jest bestialski i diabelski? To jest już sprawa interpretacji.”

Czy Kowalski o tym wiedział? Mógł nie wiedzieć ponieważ ten człowiek nie orientuje się niemal w niczym, w ich programikach nie robi się żadnego researchu, wszystko jest im znane powierzchownie, ma być dopasowane pod ich tezy i linię programową, zahukane dwugodzinnym laniem wody i żałosnym dowcipami. A jeśli wiedział kim naprawdę jest Szewach Weiss? Oznaczałoby to, że Kowalski jest po prostu świnią… i chyba ta druga opcja jest bardziej prawdopodobna gdyż swoją postawą w wielu sprawach udowodnił to niejednokrotnie.

Kwestie żydowskie, oczywiście, są za ciężkie, nie do zrozumienia, zbyt skomplikowane. Oni wszystko traktują po łebkach, a na to wszystko mają proste rozwiązania. Ogólnie kwestie żydowskie są baardzo rzadko poruszane w tych żałosnych programikach. Ani słowa o lobby żydowskich w USA, nic o ADL, nic o AIPAC, lobby medialnym itd. Oczywiście te półgłówki mają rozumowanie i swoje postrzeganie świata zredukowane do najprostszych schematów, uproszczone do granic możliwości. Mają zło: szatana, Chiny, Kreml, Arabów, kacapów i mają dobro: Ameryka, US Army, Trump itp.

Jaki jest pogląd polskich nacjonalistów na kwestię palestyńską wie każdy, kto ma z tym środowiskiem do czynienia. Każdy kto odwiedza nacjonalistyczne portale, czy zetknął się z narodową publicystyką zauważy też, że nacjonaliści to nie prostackie “islamofoby” (słówko zapożyczone z chujowej nowomowy) doszukujące się zderzenia cywilizacji w awanturach pod kebabami ani nie tzw. “antysemici”, którzy w każdym Żydzie widzą diabła. Nacjonaliści polscy są antysyjonistami, antyimperialistami, opowiadają sie za solidaryzmem społecznym (dla UPRowskiej sieroty Kowalskiego i jego nestora będzie to “socjalizm”, tfu!). Ważne jest aby młodzież, której sprzedano Mariana jako “narodowca” przy każdej możliwej okazji odsyłać do źródeł prezentujących realną myśl polskich nacjonalistów. Są portale Autonom.pl, Nacjonalista.pl, jest miesięcznik Szturm, w emipkach kupić można Politykę Narodową. Nie serwują one uproszczonej wizji świata ani prostych rozwiązań, tak jak Pawełek i Marianek bo świat prosty nie jest, ale prezentują radykalne poglądy nacjonalistów na najróżniejsze tematy. Ważnym jest by młodzi ludzie, którzy chcieliby zaangażować się w ruch nacjonalistyczny nie wpadli przypadkowo w pułapkę pseudopatriotów i zaprzańców pokroju Kowalskiego i Chojeckiego, którzy patriotyzm utożsamić chcą z serwilizmem wobec USA, nie dopuścić do krytyki reżimu izraelskiego itp.

Rozumem szympansim ciężko jest ogarnąć, że poparcie dla narodowo-wyzwoleńczej walki Palestyńczyków (nacjonaliści popierający taką idee narodu będącego od dekad pod brutalną okupacją to chyba nic dziwnego) nie równa się z przyzwoleniem na masową imigrację arabską czy jakąkolwiek inną do Europy. Takie uproszczone rozumowanie stosuje wiele durnowatych fejsbukowych fanpejdżów chroniących nas przed “islamizacją Polski” i taką zastosował też człekokształtny Marian.

Przy okazji Palestyńczyków można wspomnieć o jeszcze jednej sprawie. Nastawienie Kowalskiego i jego szefa do Kosowa i Serbii. Wprawdzie półsłówkami krytykowali zbrojną interwencję NATO w Jugosławii, oderwanie Kosowa od Serbii, wspieranie terrorystów albańskich i utworzenie marionetkowego, gangsterskiego “państwa” ale… grzęźli jak tylko się da aby nie powiedzieć wprost, że to USA zorganizowały i zrealizowały bombardowanie Jugosławii, że to właśnie ten kraj, po raz kolejny dopuścił się nielegalnej napaści na inny kraj. A jaką teorię ułożyli aby usprawiedliwić Amerykanów? Zapnijcie pasy…

Napaść USA na Jugosławię była na rękę, a jakże, Rosji oraz Niemcom i to oni wplątali Amerykę w tę wojnę i jej rękami zrealizowali swoje interesy czyli jakieś tam swoje zbliżenie gospodarcze, dokładniej nie wyjaśnione, itd. To, że Rosja w kwestii Kosowa i Serbii zajęła stanowisko dobre nie przeszłoby im przez usta. Tu jeszcze jedna sprawa. Marian z wykrzywioną gębą krzyczy na narodowców: gdzie są gdy na ulice wychodzi KOD, gdzie byli gdy coś tam, że tylko on sam wszędzie (kompleks Wałęsy). Przez wiele lat polscy nacjonaliści organizowali w Warszawie manifestacje solidarnościowe z Serbami odnośnie Kosowa… Mariana nie było na ani jednej z nich. Umknęły mu? A może już wtedy antyimperialistyczne akcenty tych wydarzeń nie pozwalały mu wziąć w nich udziału?

Identyczna sytuacja z Syrią… wiecie co wygadywali w tych swoich programikach? Że Rosjanie wraz z Assadem mordują Syryjczyków, że przeszkadzają Amerykanom pokonać ISIS (narracja rodem z Onetu, Interii i reszty mainstreamowych propagandówek). Ani wzmianki o utworzonych przez CIA obozach szkoleniowych w Jordanii, skąd podsyłano do Syrii zagranicznych terrorystów, ani wzmianki o zbrojeniu morderczych band zwanych później “umiarkowaną opozycją”. A wiecie co obwieścił jeden z ich przydupasów prowadzący ich serwis informacyjny (Cezary Kłosowicz), podając informację, że Putin gdzieś tam skomentował wybryki mas imigrantów w Zachodniej Europie? Powiedział on tak: “Putin doradza Europie jak rozwiązać problem, który sam stworzył”. Już wiecie? To nie polityka lewicowych liberałów, promotorów multi-kulti i sprzedajnych mediów doprowadziła do sytuacji w której znalazły się Szwecja, Niemcy, Anglia czy Francja. To nie tamtejsze społeczeństwa sterroryzowane polityczną poprawnością i godzące się na coraz większy napływ kolorowych tłumów. To wszystko zorganizował im Putin.

Źródło: https://klubidzpanstad.tumblr.com/post/165060029224/filosemita-kowalski-czyli-kilka-s%C5%82%C3%B3w-o-pogl%C4%85dach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.