Strona główna > Zdrowie > Film Wszczepianie Aluminium

Film Wszczepianie Aluminium

Wszczepianie Aluminium

Film Wszczepianie Aluminium

We wczesnych latach 90. XX wieku pojawiła się tajemnicza choroba mięśniowa z objawami obejmującymi silny ból mięśni oraz stawów wśród wielu pacjentów we Francji.

Zespół lekarzy w Paryżu odkrył, że u tych pacjentów rozwinęła się nowa choroba zwana pod nazwą makrofagowe zapalenie mięśniowo-powięziowe (MMF), które powstaje gdy wstrzyknięty adiuwant – wodorotlenek glinu – ze szczepionki pozostaje osadzony w tkance mięśniowej.

To co firmy farmaceutyczne nie podają do publicznej wiadomości to to, że aluminiowy adiuwant nigdy nie był rygorystycznie testowany przed wprowadzeniem na rynek.

Dr Romain Gherardi: Wiemy, że istnieją 34 geny, które kodują tę wysoce skomplikowaną maszynerię. Więc mamy do czynienia ze 109 wariancjami, tzn. z genetycznymi wariancjami każdego z tych genów. Ale to normalne. Oznacza to, że mutacje same w sobie nie powodują choroby, ale mogą predysponować układ do różnych dysfunkcji. Z tych 109 wariancji, które sprawdziliśmy, odkryliśmy 7 wariancji zlokalizowanych na 6 różnych genach i które występują istotnie częściej u pacjentów cierpiących na MMF w porównaniu do ogólnej populacji. Dyrektywy dotyczące normalnych zakresów zostały opracowane przez naukowców z całego świata. Warto zaznaczyć, że te mutacje genetyczne są kumulatywne, tzn. nasi pacjenci cierpiący na MMF posiadają więcej niż jedną wariancję genów. Posiadają ich 3, 4, 5, a ich efekty najprawdopodobniej się nakładają. W rezultacie, w normalnej sytuacji, kiedy makrofag spełnia swoją standardową funkcję, wszystko jest w porządku. Jeśli zadanie wymaga dodatkowego wysiłku od makrofaga, organizmy większości osób mają pewne problemy, ale jakoś radzą sobie. Lecz organizmy niektórych osoby, których jest mniejszość, nie będą w stanie wydzielać enzymu i toksyna pozostanie w ich organizmach.

Jeśli poda się 10, 20 czy 25 szczepionek bez względu na geny, każdy organizm będzie pod dużym obciążenie toksycznym. Powodem załamania się systemu będzie zatrucie samo w sobie.

Dr Yehuda Shoenfeld: Innym aspektem jest przedwczesna menopauza. Oznacza to, że te młode kobiety nagle stają się bezpłodne. Powodem jest to, że aluminium zniszczyło komórki jajowe lub miało wpływ na ich dojrzewanie w jajnikach. Odnotowano to w wielu przypadkach, ale nadal jest to problem niedoszacowany, ponieważ wiele z tych dziewcząt stosuje pigułki antykoncepcyjne, przez co opóźniają diagnozę, aż przestaną lub skończą stosować te środki. Ale dowiedziono, że jeśli wstrzyknie się aluminium do organizmu myszy, niszczy się lub wpływa na procesy dojrzewania komórek jajowych w jajnikach. Pokazaliśmy ostatnio dwa takie badania i zamierzamy w niedługim czasie opublikować wyniki tych badań na myszach.

Dr Christopher Exley: Adjuwant w ogóle nie wymaga spełnienia warunków procedury dotyczącej badań klinicznych. Spełnienia takowych procedur wymaga wyłącznie sposób przygotowania szczepionki… Skontaktowałem się więc z firmą Brenntag, producentem tych adjuwantów, skontaktowałem się z FDA w Stanach Zjednoczonych i skontaktowałem się z EMA. Zadałem im pytanie dotyczące testów klinicznych adjuwantów na bazie aluminium. Na co oni wszyscy odpowiedzieli w ten sam sposób:
„Żadne adjuwanty na bazie aluminium nie muszą przechodzić testów klinicznych”.

Aluminium nie jest takie jak cyjanek czy ołów, czy kadm. Człowiek nie choruje nagle, po czym umiera z powodu jednokrotnej ekspozycji na jego działanie. Jest to możliwe, ale dawka musiałaby być ogromna. Aluminium jest inne. To taki „cichy gość”. Teraz, z pewnym jednak zastrzeżeniem. Jest jeden wyjątek. Według mnie wyjątkiem tym może być szczepienie. Oczywiście wyjątek ten nie dotyczy większości osób, gdyż znaczna większość osób otrzymuje aluminiowe adjuwanty i nie występują u nich ciężkie zdarzenia niepożądane. Ale… jeśli, dajmy na to, wyjątek ten dotyczy 1% populacji? 1% z miliona osób – młodych kobiet szczepionych szczepionką przeciw HPV (wirus brodawczaka ludzkiego), to mamy już sporą liczbę osób, u których odnotowano ciężkie zdarzenie niepożądane. Te ciężkie zdarzenia niepożądane bezdyskusyjnie spowodowane są obecnością tego związku aluminium. Aluminium cechuję się tą niesamowitą zdolnością do zwrócenia się organizmu przeciwko temu, co organizm w normalnej sytuacji uznałby za „swoje”.

Transkrypt: http://szczepienia.wybudzeni.com/2017/08/21/wstrzykiwanie-aluminium-toksyczne-sa-szczepionki/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.