Strona główna > Polska > Film Ida

Film Ida

Prezydent śpioch, gajowy, hrabia herbu Bul B. Komorowski, jak również pani premierzyca E..Kopacz rozpływają się z radości za otrzymanie przez Polskę Oskara dla Idy!

a

Film Ida, jest antypolski [i został celowo zrobiony by fałszować historię, która wystawia żydom haniebną rolę jak do tej pory] – przedstawia nas Polaków jako pijaków i morderców Żydów; Prawda jest inna, My Polacy narażając się na utratę życia (wielu zginęło wraz z rodzinami) jesteśmy najliczniejsi w „Sprawiedliwych wśród Narodów Świata”.

Boli mnie to [abstrahując że ci rządzący nie są Polakami a tylko ukrytymi żydami] że w moim odczuciu półgłówki z rządu i kancelarii Prezydenta RP pieją z zachwytu, że za ten antypolski film dostaliśmy Oscara!

Przypomnijmy jak było naprawdę:

To Polacy stworzyli w czasie II wojny światowej najliczniejszą armię podziemną na świecie AK (i inne organizacje np. NSZ), które walczyły z okupantem.

To w czasie powstania w getcie warszawskim w 1943 roku AK i Polacy pomagali Żydom,

Kilka lat temu Nasz Dziennik opisał pewne zdarzenie jakie miało miejsce we wsi pod Krakowem w 1944 roku. przyłapano polską rodzinę na tym, że pomagali oni Żydom za co groziła kara śmierci dla całej polskiej rodziny. SS-man powiedział gospodarzowi wręczając pistolet „że nie zamorduje go i jego rodziny, jeżeli on zastrzeli Żyda. Polak odmówił, więc zwrócił sie do Żyda, mówiąc, że puści go wolnym, gdy ten zastrzeli gospodarza, Żyd bez wahania pociągnął za spust, tylko, że rewolwer nie był nabity. Na to SS-man głośno powiedział: i co Polacy widzicie jakim „parchom i kudłajom” pomagacie! Czy warto za to ginąć wraz z całą Rodziną.

PRAWDA BOLI, SZCZEROŚĆ RANI, KŁAMSTWO UZALEŻNIA!

Pozdrawiam

Edward R. – publicysta, Dziennikarz Obywatelski 2011 i 2013 Roku

Za/skrót: http://www.wicipolskie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=11629&Itemid=56

P.S. Aktorka Idy na paradzie sodomitów:

a

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.