Strona główna > Bez kategorii > Fibak jest filosemitą

Fibak jest filosemitą

Za: http://gazetawarszawska.com/2013/02/15/fibak-jest-filosemita/

Data publikacji: 15.02.2013

Sprostujmy,

Fibak nie jest filosemitą, ale żydem.

Dr Józef Garliński, historyk – emigracja londyńska – który między innymi wydobył na światło dzienne postać Witolda Pileckiego, zamordowanego po wojnie przez żydów, wojownik i więzień różnych obozów, a na emigracji publicysta, miał więcej szczęścia niż Pilecki, bo nigdy nie wpadł w żydowskie ręce i zmarł śmiercią naturalną w roku 2005.

J. Garliński opowiadał piszącemu te słowa, że wielokrotnie musiał prostować to, że nie jest żydem, bo za takiego, jako więzień obozów, uchodził… Opisywał też, jak BBC, gazety angielskie „konserwatywne” cenzurowały jego sprostowania na temat faktów historycznych o Polsce, które w Anglii są regularnie fałszowane. Twierdził on, że głównym celem wysiłków żydowskich było totalne zakłamanie historii i ustawienie żyda w centrum wszelkich wydarzeń. W tym upatrywał powody antypolskiej propagandy, gdyż żyd, aby lepiej błyszczeć, musiał być eksponowany na tle Polaka, najlepiej jako leżącego w rynsztoku.

J. Garliński – miłośnik tenisa – widząc młodego Fibaka, którego nie było stać na podróż i wpisowe do turnieju, zafundował mu to. Nie wiadomo, czy Fibak z dziurą w kieszeni kiedykolwiek wystartowałby w jakim turnieju, gdyby nie pieniądze Józefa Garlińskiego.

Wśród Polaków kiedyś było tak, że obraza kobiety nikomu nie uszła płazem. Wpuszczanie żydów do naszego życia kulturowego doprowadza do takich zachowań, gdzie żyd Fibak proponuje Polskim tenisistkom zachowanie pozbawiane godności i nikt nie reaguje.

Żydzi dążą do zdobycia władzy nad światem, ale nie jest to jednak takie pewne, czy to zakończy się sukcesem. To, co im się niewątpliwie dobrze uda, to pogarda, jaką już teraz sobie zaskarbili, a Fibak – dobry żyd – już to sobie również zagwarantował.

Ale nasza jedynie pogarda wobec Fibaka to jednak zbyt mało.

Zachowanie Fibaka to nic innego, jak poniżanie i nawoływanie do prostytucji. I trzeba podjąć środki adekwatne do tego właśnie.

(-) Krzysztof Cierpisz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.