Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Feministyczne rządy w Watykanie

Feministyczne rządy w Watykanie

Watykan sponsoruje feministyczną platformę.

W dniu 8 marca 2017 roku, pod patronatem szefunia Papieskiej Akademii Nauk, niejakiego bp Marcelo Sánchez Sorondo,  Watykan pozwolił na urządzenie spotkania, zwanego „Głosy Wiary”, w swych budynkach. Na tym feministycznym zlocie,  kobiety SIĘ  zbierają, nawiązując do Międzynarodowego Dnia Kobiet promowanego przez ONZ.

 Jest to już czwarty rok, jak Watykan gościł ten zlot, który rozpoczął Franciszek, uznawany oficjalnie za papieża.

Wśród gadających była niejaka S. Simone Campbell, amerykańska niby-zakonnica, ZWOLENNICZKA ABORCJI, znana również  ze swoich innych sympatii pro-lewicowych, które, m.in. obejmują: wspieranie wyświecania kobiet do kapłaństwa; proponowanie pełnej równości ekonomicznej wszystkich klas społecznych, sprzeciw wobec jakiejkolwiek wyższości mężczyzn nad kobietami (określany  jako patriarchalizm); sprzeciw wobec jakiejkolwiek wojnie.

Ta kobieta jest też zwolenniczką wielu innych lewicowych propozycji ogłaszanych w grupie: „Zakonnice w autobusie”.

Innym honorowym głosem owego zlotu by niejaki  Arturo Sosa, przełożony generalny jezuitów.

a

W swoim wystąpieniu odniósł się do Boga JAKO MATKI, i zachęcił feministyczną walkę o 'wyświecanie kobiet' od stwierdzenia, że ​​Franciszek stworzył komisję do zbadania możliwości kobiet – diakonów.

Sosa skrytykował również ksenofobię odnosząc się do ochrony wartości danego kraju przeciw zagranicznym wpływom – było to  pośrednie odniesienie do Brexitu  i Trumpa – oraz stwierdził fakt, że kobiety zarabiają mniej kasy niż mężczyźni.

Nie trzeba czytać Marksa, Lenina czy Trockiego i postępować zgodnie z inicjatywami Komunistycznej Partii, żeby wiedzieć, jak ideały komunizmu dziś wygrywają.

Wystarczy czytać dokumenty Watykanu, przemówienia ich szefów i obserwować to, co Stolica Apostolska robi.

http://www.traditioninaction.org/RevolutionPhotos/A721-Simone.htm

Tłum. Renata

Od tłumacza: 
Bóg jest Miłością. Zabijanie tych najbardziej niewinnych, czyli aborcja, to akt totalnej nienawiści. Pan Bóg nie ma absolutnie NIC wspólnego z aborcją i ktokolwiek, uważający się za katolika, nie ma absolutnie prawa wspierać aborcji w jakiejkolwiek postaci. Myślą, słowem czy uczynkiem. Chyba, że świadomie wybiera się do piekła.
 
Aborcja  jest potężną zbrodnią przeciw Bogu i ludzkości.

 Dusza NIE JEST  przesądem, zabobonem.

 Dusza  człowieka NIE jest materialną substancją, która może być oglądana pod mikroskopem. Te poniższe odwieczne słowa są równie prawdziwe dzisiaj, jak wtedy kiedy ON (Chrystus),  je wypowiedział: „Cóż bowiem za korzyść odniesie człowiek, choćby miał zyskać cały świat, a swoją duszę utracić?”

Dusza NIE jest iluzją. Jest to straszna rzeczywistość. Można ja kupić i sprzedać, można ja przehandlować.

Może być zatruta, lub udoskonalana do perfekcji. Każdy człowiek, bogaty czy biedny, który  ma w sobie  światło wiary i miłości, nawet jeśli jest pogrążony w zupełnej otchłani ciemności, nadal  cieszy się jasnym światłem dnia. Ale ta nędzna istota, której dusza napełniona jest mrocznymi myślami i plugawymi uczynkami, musi przebywać w ciemności, NAWET  jeśli przechadza się w  słońcu w południe.

Fragment z filmu „Portret Doriana Greya”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.