Strona główna > Bez kategorii > Feministki profanują katedrę Notre Dame

Feministki profanują katedrę Notre Dame

Źródło: http://www.pch24.pl/feministki-profanuja-katedre-notre-dame,12430,i.html

Data publikacji: 13.02.2013

Komentarz Redakcyjny: Redakcja StSy, w reakcji na powtarzające się rewolucyjne ekscesy człekokształtnych kapłanek i rewolucjonistek synagogi szatana, rekomenduje poczęstowanie rzeczonych osobniczek, z zamiarem obniżenia poziomu ich obłędu, granatami, to znaczy owocami. Spokój publiczny będzie zapewniony na bardzo, bardzo długi czas. Bojowe bohaterki, z jakiegoś tajemniczego powodu nie mogą się zdecydować na swoje występy ani w meczecie ani w synagodze. W czym tkwi tajemnica?

Rewolucyjne działaczki synagogi szatana napędzane szeklowym paliwem nie przestają lewakowak.
Rewolucyjne działaczki synagogi szatana napędzane szeklowym paliwem nie przestają lewakowak.

Znane z publicznego atakowania miejsc chrześcijańskiego kultu i swej bluźnierczej działalności aktywistki brutalnie zaatakowały ustępującego z urzędu Benedykta XVI. We francuskiej katedrze półnagie wznosiły okrzyki wrogie papieżowi i katolikom.

Osiem kobiet, które przed kościołem zrzuciły z siebie ubrania, po wtargnięciu do świątyni zaczęło uderzać w dzwony kościelne. Wznosiły także antykatolickie i antypapieskie okrzyki. W bluźnierczych pozach drwiły ze znaku krzyża. Ochrona katedry wyrzuciła kobiety na ulicę, gdzie jeszcze przez jakiś czas lżyły Benedykta XVI.

Ten odrażający incydent zbiegł się w czasie ze zrównaniem w prawach małżeństw i związków jednopłciowych  przez francuskie Zgromadzenie Narodowe i daniem im prawa do adopcji dzieci. W obronie rodziny i samych dzieci często występował papież, wzbudzając gniew lewackich organizacji.

Źródło: lepoint.fr

luk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.