Strona główna > Bez kategorii > Federacja Rosyjska niczym Związek Sowiecki

Federacja Rosyjska niczym Związek Sowiecki

źródło: http://prawoslawnypartyzant.wordpress.com

95 lat żydowskiego okupacyjnego reżimu

W lipcu tego roku w Omsku podjęto nieudaną próbę postawienia pomnika admirałowi białej armii Aleksandrowi Kołczakowi. Za tą ideą opowiedziało się 74 % mieszkańców tego miasta, reszta była przeciwna, albo nie wiedziała kim był Aleksander Kołczak. Gotowy projekt pomnika zaproponował Michaił Nogin. Sześciometrowy monument miał przedstawiać admirała stojącego na kapitańskim mostku.

Admirał Aleksander Kołczak – znany rosyjski wojskowy marynarz, oceanograf, polarnik i badacz. Po rewolucji lutowej 1917, kiedy we flocie wzrosło rozprzężenie i agitacja bolszewicka, zajął antyrewolucyjną pozycję. Po próbie rozbrojenia go przez okrętowych buntowników 9 czerwca, kiedy to Kołczak odmówił oddania broni, ale wyrzucił szablę do morza, złożył następnie dowództwo floty wskutek niemożności dowodzenia w takich warunkach. W czasach wojny domowej stanął na czele Białej Armii, po czym od 18 listopada 1918 do 4 stycznia 1920 r. był Głównym Zwierzchnikiem rządu Rosji z siedzibą w Omsku. W wyniku zdrady francuskich sojuszników, oraz wojsk czechosłowackich został przekazany w ręce bolszewików, po czym rozstrzelany w 1920 r. w Irkucku. W latach 90-tych podjęto próby przywrócenia dobrego imienia admirała Kołczaka. Po dziś dzień przez władze Federacji Rosyjskiej nadal jest uważany za „przestępcę wojennego”.

Nie dawno, bo 11 września 2012 roku bez jakiegokolwiek sondażu wśród opinii publicznej jak i samych mieszkańców Tiumenia postawiono nowy pomnik Feliksowi Dzierżyńskiemu, założycielowi CzKA, GPU, KGB, milicji sowieckiej i wojsk pogranicznych. Uroczyste otwarcie pomnika odbyło się z okazji 135-lecia urodzin krwawego działacza sowieckiej epoki. Sam napis na tym pomniku świadczy o tym, kto nadal rządzi Rosją.

Warto też dodać o nowej edycji państwowych dzienników nauczyciela, w których to znajdujemy taki oto zapis: „7 października Rosjanie będą pozdrawiać Władimira Władimirowicza Putina z okazji ukończenia 60 lat. Tenże państwowy działacz zrobił i nadal robi wiele ważnego i potrzebnego dla naszego kraju.”

Bez najmniejszej wątpliwości można stwierdzić, że dzisiejsza tzw. Federacja Rosyjska ideologicznie wraca do swych korzeniu – ZSRR.

– red. PP

Niezatwierdzony przez okupacyjny rząd Rosji pomnik bohatera narodu Rosyjskiego Admirała A. Kołczaka.
Nowy a zarazem kolejny już z wielu pomnik mordercy i kata niewinnych Rosjan Feliksa Dzierżyńskiego polskiego żyda o nazwisku Rufin. Na tablicy zapomniano wymienić jeszcze jedną żydokomórkę, a mianowicie NKWD

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.