Strona główna > NWO > FED i jądrowa Apokalipsa

FED i jądrowa Apokalipsa

Nawet jeśli Nowy Jork i Waszyngton obrócą się w wyniku jądrowego armagedonu w popiół, FED, banki i tajny rząd światowy przetrwają razem z kastowym systemem ekonomicznym.

Jak widać głupota, przetrwa nawet po apokalipsie.

W 1969 roku, FED zbudował na obrzeżach małej miejscowości Culpeper w stanie Wirginia niedaleko Mount Pony, ogromny kompleks schronów o powierzchni 135 tysięcy stóp kwadratowych.

Obiekt ten został oficjalnie nazywany „The Federal Reserve’s Communications and Records Center”, w obiekcie tym umieszczono w 1970 roku, 4 miliardy dolarów, które były w owym czasie chronione najwyższym sklepieniem na świecie.

a

Bank Końca Świata

Podziemny obiekt służyć miał jako siedziba FEDu i rządu USA, na wypadek wojny jądrowej z ZSRR. Co ciekawe, jak zwykle w wypadku wojny na teren obiektu wpuszczani byliby tylko oficjele i ich rodziny. Znamy to jako schemat wartościowania życia jednostki na podstawie pochodzenia, tytułu i majętności. Oto wasza wolność, demokracja i równość.

Ośrodek ten jako największy sejf na świecie oraz punkt schronienia dla elitarnych szczurów, służył również jako centrum krajowej sieci informatycznej state-of-the art.

Sieć ta, nazywana czasem FedWire, pozwala bankom na wewnątrz sieciową konwersacje i wymianę wirtualnych pieniędzy. Cóż, ciekawe kto po wojnie jądrowej stawiałby na wartość akcji i pieniądza .?!?! Mamy więc tutaj doczynienia z typową dezinformacją.

Logicznie komu byłyby potrzebne 4 miliardy dolarów, sieci pomiędzy bankowe w świecie przypominającym scenariusz Terminatora lub Strefy Mroku?

Takie pytanie, zadawało też bez skutku wielu polityków. Na mocy dekretu podpisanego przez marionetkę FEDu prezydenta Nixona w 1969 roku, najdroższy na świecie sejf został jednak wybudowany.

Pod wieloma względami, wart 6.000.000 dolarów budynek (kwota z 1969 roku) był imponujący. Miał swój własny system filtracji powietrza, agregaty prądotwórcze oraz zapasy liofilizowanej żywności dla 400 osób.

Obiekt miał tylko 200 łóżek, ale planiści wyjaśnili, że będą to tzw: „gorące łóżka”, na których mieszkańcy będą spać na przemian.

Sejf w Culpeper dysponował również szeregiem broni, lądowiskiem dla helikopterów, kostnicą, cmentarzem, salom bankietową … Cóż z tego ze świat na zewnątrz właśnie obraca się w gówno i popiół.

a

Obiekt ten, nie tylko dostosowany był do post-apokaliptycznej przyszłości. Było on również aktywnie wykorzystywan przez Rezerwę Federalną do śledzenia tras przepływu pieniędzy i monitorowania transakcji finansowych banków amerykańskich w latach 1970-1989.

Budynek został poświęcony w grudniu 1969 roku, do sierpnia 1970 roku, śledzono już tam transakcje finansowe między 5700 bankami w całym kraju. W połowie 1970 roku przetwarzano tam 25000 wiadomości na godzinę przez użyciu czterech komputerów.

Obiekt zaprojektowany z myślą o apokalipsie, pozwolił FEDowi, przejąć kontrolę nad komputerowym systemem bankowym w całym państwie, a w ciągu trzech lat, koszta postawienia tego centrum zwróciły się..

Sieć komputerowa na miarę internetu

System i sieć komputerowa w Culpaper była centralnym hubem i łączyła wiele odległych punktów. Możemy porównać to z zdecentralizowaną siecią komutacji pakietów, czyli współczesnym internetem.

Pakiety informacyjne dzisiejszego internetu po prostu znajdują najszybszą trasę przez najbardziej efektywne ścieżki.

Zdecentralizowany charakter internetu został przenosiny do dzisiejszej infrastruktury sieciowej. Wielokrotnie wspominałem wam, że internet jako projekt wojskowy powstał w celu zwiększenia podziału społecznego w państwach narodowych, szczególnie ważna była pozorna idea anonimowości wyzwalająca najstraszniejsze ludzkie marzenia, frustracje …

a

Dlatego my nie uwzględniamy komentarzy, ponieważ te nie są obiektywne, ale zawsze wspierają tezę lub antytezę danego zagadnienia, są formą wspierająca podział.

Planiści umieścili również w bunkrach pod Culpeper główny przełącznik uruchamiający atak nuklearny. Za Culpeper przemawiała przede wszystkim jego lokalizacja, oddalona od głównych miast wschodniego wybrzeża.

Po oddaniu budynku w 1969 roku, wiceprezes zarządu gubernatorów Fed, JL Robertson, przeniósł się z rodzinnego Broken Bow, w Nebrasce do budynków sztabu kryzysowego twierdząc, że jego rodzinna miejscowość zostanie w razie wojny zmieciona z powierzchni ziemi.

Ten sam pan, ujawnił coś co do dziś uważane jest za teorie spiskową :

” Culpeper zostało wybrane, ponieważ prowadzą do niego podziemne, chronione linie dalekobieżne, krórymi można dojechać do wszystkich części kraju … Linie te są komercyjnym tworem firm komunikacyjnych …”

Rozmieszczenie biur FEDu pozwalało jej pracownikom i rodzinom ewakuować się w zaledwie kilka godzin. Oczywiście szeregowi pracownicy byli w tej samej sytuacji co reszta obywateli USA, Rosji i całego świata.

” Nasz system komunikacyjny jest wstanie przetrwać zmasowany atak wroga. Kiedy dostaniemy się do skarbca, naszym celem będzie ochrona narodu …”

Pytanie jakiego narodu.?

Senator William Proxmire z Wisconsin :

” Placówka w Culpeper jest w rzeczywistości ogromny podziemny hotelem dla elit, kosztującym podatników 4 miliardów dolarów. Ale dla FEDu, to nie problem, ponieważ wydrukuje on tyle pieniędzy ile będzie potrzebował aby osiągnąć swój cel, nieważne czy to bunkier, sejf, zamach czy wojna …”

Proxmire powiedział w 1976 roku:

„Zgodnie z tym scenariuszem zagłady mielibyśmy 4000000000 dolarów w gotówce i brak ludzi, którzy mogliby nimi obracać… Wróć, mielibyśmy 4 mld dolarów, i kilku zakopanych pod ziemią polityków i bankierów, czyż to nie jest utopia …”

W 1990 roku, FED przeniósł się do nowej siedziby, a budynek w Culpeper został wystawiony na aukcję, ale co dziwne nikt nie zgłosił się do przetargu. Dzisiaj w podziemnych bunkrach znajdują się archiwa Biblioteki Kongresu.

a

Obecnie podziemny sejf znany jest jako Narodowe Centrum Ochrony Wizualnej. Pytanie dla kogo przeznaczona jest ta bibliotek materiałów, do których można dojechać podziemnymi liniami z najdalszych miejsc USA.?

Chyba ktoś zamierza oglądać: terminatora, armagedon, Tytanica w dniu sądu ostatecznego, zajadając się orzeszkami w podziemnym bunkrze, tworząc podstawy nowej cywilizacji opartej o stare schematy działań … Znów pojawią się mesjasze, królowie, papierze, kasty i ogólnoświatowe systemy niewolnicze : monarchia, socjalizm, demokracja …

Za: http://forum.wolna-polska.pl/viewtopic.php?f=8&p=3364#p3364

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *