Strona główna > NWO > FBI – NOS

FBI – NOS

źródło: http://diggerfortruth.wordpress.com/2013/05/01/the-fbi/

przygotował: Pluszowy Miś

O ile mogę wyrazić swoje zdanie w tym temacie, to wg mnie istnieją cztery niszczycielskie żywioły, które są przyczyną WSZYSTKICH rzezi, jakie dostrzegamy w naszym świecie.

Tymi elementami są:

Egoizm (stawianie własnych spraw ponad wszystko)

Ego

Uwikłanie się w związek zewnętrzny (przywiązanie do czegoś)

Separatyzm

Wpływają one na inne elementy (objawy), takie jak:

    chciwość

    fałszywa tożsamość

    żądza

    pragnienie

    niecierpliwość

    zazdrość

    zemsta

    gniew

    nienawiść

Ale ja zdecydowanie wskazuję 4 elementy zasadnicze jako źródło stojące za objawami.

Niepewność oparta na strachu jest zaś tym, co tworzy pożywkę dla 4 elementów zasadniczych. To nazywam FBI (fear-based insecurity/ NOS – niepewność oparta na strachu). Teraz więc o wszystko możemy obwiniać FBI :-)

Dla celów tego eseju dokonałem podziału społeczeństwa na cztery grupy osób:

(I) żydowskich aranżerów (sprawców kierowniczych)

(II) podwójnych zdrajców

(III) osoby postronne

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

(IV) Osoby, które po prostu nie będą godzić się z tym nonsensem

Temat 4 elementów zasadniczych/NOS kieruje wobec pierwszych trzech grup ludzi

żydowscy sprawcy kierowniczy 

żydowska banda kryminalistów, żydzi syjonistycznej elity zorganizowanego rasizmu i nienawiści (w oryginale – the Zionist Elite Organized Supremacist, ZEOS). Dotyczy to nie  tylko tych, którzy są organizatorami celowego wzniecania tego demonicznego niszczenia naszej planety, ale dotyczy to także tych żydów, którzy biernie godzą się i uczestniczą w tym  programie – po prostu robią swoje żydowskie sztuczki.

Egoizm: ale egoizm absolutny, w czystej formie. Ich cała agenda jest egoistycznie napędzana. Oni chcą tego i oni chcą tamtego. Chcą uzurpować sobie władzę nad światem, zawładnąć nim dla swych własnych celów. Egoizm w czystej postaci, bez domieszek. I dlatego nigdy nie dojdzie z nami do zawarcia jakichkolwiek kompromisów – oni zawsze muszą mieć to, czego zapragną; zawsze.

Ego: Wiąże się z egoizmem. Ja, ja, ja. Jest tylko jedno, co się liczy: pełnia prestiżu i własnej gloryfikacji. To są skończeni i całkowici megalomani (mają urojenia co do własnego znaczenia). Ich cenna duma może zostać łatwo zraniona.

Przywiązanie do czegoś: moje/nasze. Ja/my chcemy. Ja/my musimy mieć. Ja/my musimy stać się właścicielem. Musimy uzurpować sobie władzę, rządzić. Rozpaczliwie pragniemy stać się właścicielem wszystkich naokoło jako naszych niewolników i mieć na własność cały świat. Strach przed utratą. Ludzie nie mogą zabrać naszych rzeczy. Nie mogą zabrać nam naszej tożsamości, naszej tradycji, bez względu na to, jaka jest ona zła.

Separatyzm: żadna grupa ludzi nie może tak bardzo pragnąć odrębności, jak ci właśnie żydzi. Uwielbiają sami siebie trzymać w ghetcie. Bo oni są lepsi, a my jesteśmy tylko gojskim bydłem.

W skróciezakorzenione to jest w niepewności opartej na strachu (NOS)

Podwójni zdrajcy

Szabes Goje. Każdy, kto nie stawia oporu wobec tej tyranii jest zdrajcą, ale ci ludzie w tej kategorii to zdrajcy samych zdrajców. Oni świadomie wybrali udzielanie pomocy tej bestii. Oni zdecydowali się sprzedać swoje dusze. Wybrali porzucenie własnego sumienia dla krótkotrwałych nagród Pawłowa. I ostatecznie zdecydowali się nie myśleć krytycznie.

Policja, pracownicy socjalni, urzędnicy lokalni, personel wojskowy, białe kołnierzyki, straż miejska, ci, którzy pracują w mediach, poborcy haraczu pod maskaradą komorników, szaleni naukowcy itp., można dalej wymieniać.

Wszystcy z nich – to zdrajcy ludzkości. Zdrajcy własnego kraju. Zdrajcy swoich przodków. Zdrajcy swojej rodziny. Zdrajcy samych siebie. Zdrajcy Boskiego Stwórcy.

To czym w ich przypadku zajęli się żydowscy kryminaliści to zmanipulowanie ich, aby zaakceptowali negatywne cechy (4 elementy podstawowe). To proste. Ci podwójni zdrajcy są tylko rozmytą formą żydowskich kryminalistów. Nie da się temu zaprzeczyć. Wystarczy spojrzeć na ich zachowanie. Oni zajmują się wspomaganiem masowego morderstwa i pomagają w zniewoleniu nas wszystkich, a ostatecznie dokładają ręki do całkowitego zniszczenia naszej planety. Dlatego działają przy użyciu antyspołecznych zachowań.

Egoizm: Żaden z nich nie pracuje zawodowo, mimo swego zewnętrznego społecznego wizerunku. Oni żyją tylko dla realizacji swych własnych interesów. Ja, ja, ja, na każdym poziomie. Głównie dla mamony, przywilejów i statusu społecznego.

Ego: Wielu z tych ludzi dba tylko o swój szlachetny wizerunek. Ich wizerunek/prestiż oraz o to, jak inni ich widzą, czy to osoby, które znają czy też zupełnie obcy. Również ich ego korzysta z tego, co dostają jako nagrody Pawłowa. Ładny samochód, ładny dom w ładnej okolicy i wszystkie pułapki, w jakie wpadli, bo sprzedali się w zamian za pełnienie ról.

Wszystko to ma im pomagać w głaskaniu swego ego. Z dumą ogłaszają swój tytuł  publicznie …. „Tak, jestem ………. sami wiecie”. Dumnie paradują wokół w swoich głupich strojach i ze swymi głupimi odznakami. Osoby żałosne.

Przywiązanie do czegoś: Moja praca, moja kariera, mój zawód, moja organizacja, moja tożsamość. Strach przed utratą. Nie pozwolę, aby ktoś ingerował w to, co robię. Cała moja tożsamość jest zawieszona na moich tytułach, taką rolę wybrałem sobie w życiu. I nikt nie zabierze mi tego tytułu.

Separatyzm: mentalność my/oni. Jest to bardzo widoczne w policji. Są przeszkoleni w taki sposób, aby być niemal paranoikiem wobec społeczeństwa. Zawsze próbują wywąchać jakiś  sposób, aby nas ukarać, uwięzić albo złapać w sieć swoich bezprawnych umów. Ale to jest obecne w wielu rolach pełnionych przez tych podwójnych zdrajców. Wystarczy spojrzeć, jak wojsko jest  przygotowane (umysłowo kontrolowane) do myślenia, że niewinni ludzie są ich wrogiem. A oni dają się na to nabrać. Zawsze to samo: my i oni.

W skrócie – zakorzenione w niepewności opartej na strachu (NOS)

Osoby postronne

To ci, którzy widzą, co się dzieje, ale wolą przybrać życiową postawę do i pozostają bierni. To naprawdę nie ma znaczenia, czy oni są tzw. przebudzonymi, czy też nie, bo wszyscy na tym etapie spraw wiedzą już, że nasze rządy i cały system jest skorumpowany. Nie ma żadnego usprawiedliwienia na decyzję pozostania ignorantem – to jest umyślna ignorancja. Nie ma usprawiedliwienia dla nie zajmowania stanowiska na tym etapie.

Egoizm: ja, ja, ja postawa życiowa. A co jest w MOIM interesie. Powinienem po pierwsze chronić MÓJ tyłek – nic nie robiąc.

Ja po prostu kontynuować będę moje hobby i zobaczę, jak to wszystko się ułoży. Za bardzo zależy mi na mojej wygodzie, aby zbytnio kołysać łodzią.

Ego: Moja kariera jest najważniejsza. Pracowałem po to, żeby być kierownikiem i to się dla mnie liczy w życiu. Muszę ustąpić i być dobrym niewolnikiem systemu, tak, aby mieć ładne rzeczy wokół mnie, żebym czuł się ważny i nadał sens swemu życiu.

Przywiązanie do czegoś: Wszystkie te rzeczy są moje. Nie chcę denerwować rządu, bo mogę stracić wszystkie moje miłe rzeczy. To jest mój dom, mój samochód, moja kariera, i moja rodzina, i to jest na pierwszym miejscu. Nie chcę stracić moich wygód.

Separatyzm: Jesteśmy bardzo różni się od tych ludzi, których właśnie bombardujemy w tych innych krajach. Znowu mentalność my i oni. Dla osób postronnych nie ma specjalnego znaczenia, że inni na całym świecie cierpią, ponieważ oni są całkowicie odseparowani od tych ludzi. Oni nawet uważają się za oddzielonych od swoich rodaków i sąsiadów we własnym kraju; dlatego nie robią zupełnie NIC, aby zapobiec ich cierpieniu.

W skróciezakorzenione w niepewności opartej na strachu (NOS)

Wszyscy ci ludzie, którzy wyznają reguły 4 elementów/NOS zostali sprowadzeni do poziomu przyzwyczajenia się do tych negatywnych cech. One są tak silne, stają się takim nałogiem, że w końcu stają się częścią ich osobowości, tego, kim są, częścią ich tożsamości. Te negatywne cechy stają się tak dominujące w ich życiu, że nie są w stanie zastąpić ich jakimikolwiek możliwymi cechami pozytywnymi – wobec kogokolwiek obcego albo kogoś, kto nie jest ich pokroju. Wszystkie te osoby są naładowane dysonansem poznawczym.

Te trzy grupy ludzi oszukują sami siebie, że materializm i/lub ich status daje im bezpieczeństwo. To jest odwieczne złudzenie. Globalna pułapka, prawie cała ludzkość wpadła na ten haczyk i na nim wisi.

Nie są w stanie współgrać z takimi elementami jak –

współczucie, empatia, życzliwość i bezinteresowność w stosunku do ludzi, którzy kwestionują ich pogrążenie się w 4 podstawowych elementach zła.

Ale te 4 elementy/NOS nie są naturalne. One są wyuczonymi odpowiedziami, do jakich zachęca i co umożliwia kontrola umysłowa nad całymi pokoleniami ludzkimi. Narzucona samemu sobie, przez samego siebie kontrola umysłowa i narzucona z zewnątrz kontrola umysłowa. Oto jak się sprawy mają, że tak powiem. Przyzwyczajenie, nawyk, tradycja i demoniczna agenda narzucona z góry.

Tylko w jeden sposób możemy rozwiązać ten całościowy problem masowej kontroli umysłu. Gdy dość wielu z nas zmądrzeje na tyle, aby dorosnąć do poziomów świadomości. To jest jedyny sposób, w jaki możemy rozwiązać tę głęboko zakorzenioną niepewność opartą na strachu (NOS).

Jedyne prawdziwe bezpieczeństwo, jakie możemy kiedykolwiek posiąść w naszym życiu to wejście w kontakt z naszym prawdziwym wewnętrznym Ja; podłączenie się do głównej sieci energii – do Boskiego Stwórcy.

 

Wiem bez wątpienia, że ​​tylko w jeden sposób możemy doprowadzić do obecności świadomości indywidualnej i zbiorowej – za pomocą prawdziwych duchowych praktyk.

Sugerowane pięć duchowych praktyk

1 /. Medytacje duchowe i/lub modlitwy

2 /. Prywatna lektura duchowa

Czytanie pism dotyczących prawdy. Unikanie duchowości śmieciowej new age.

3 /. Oczyszczenie się przy każdej okazji, np. jedzenie

4 /. Przestrzeganie wartości duchowych (np. służenie innym/obrona innych)

5 /. Duchowe towarzystwo

Aby uniknąć infiltracji – nie zajmuj się reklamowaniem swojej grupy! Staraj się spotykać się na kluczowych kameralnych spotkaniach. Musi to się odbywać w formie cichej poczty pantoflowej w kręgu najbliższych, sprawdzonych przyjaciół i rodziny. Ludzie ci muszą być albo świadomi żydowskiego zagrożenia albo co najmniej muszą mieć świadomość istnienia agendy. Nie więcej niż kilkanaście osób na każdym spotkaniu to najlepsza taktyka. Celem istnienia tych grup jest praktyka czytania duchowego, medytacja/modlitwa i ogólne wsparcia w każdy możliwy sposób.

Esej napisany przez Diggera

Musimy wejść w to i poddać się temu, do czego wzywa świadomość każdego z nas. Wzywa nas do czynu. Napełnione czystą inspiracją i motywacją serce zawsze znajdzie na to sposób„.

~ Zen Gardener

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.