Strona główna > Rosja > Fatalne symboliczne logo…”Oślepiające” trzema szóstkami logo obchodów 100-lecia miasta Kemerowo

Fatalne symboliczne logo…”Oślepiające” trzema szóstkami logo obchodów 100-lecia miasta Kemerowo

W internecie na tle doniesień z miasta Kemerowo internauci wspominali, że rok wcześniej Kuzbass ogłosił konkurs na opracowanie logo jubileuszu 100-lecia stolicy regionu. Jak podkreślali urzędnicy miejskiej administracji autorzy zdołali twórczo połączyć obrazy znane dla każdego mieszkańca miasta Kemerowo.

W szczególności w logo uwidoczniona jest sosna (symbol starożytnego boru sosnowego), znawca rud kopalnych Michajło Wołkow (pierwszy odkrywca pokładów rudy w regionie kuznieckim) a także stylizowany wizerunek serca jako znak miłości do miasta. Napis „100 lat” przedstawiony w postaci języczków płomieni. Podkreślało się, że logo będzie wykorzystane do dekorowania ulic miasta i do produkcji pamiątek związanych z jubileuszem, który planowano świętować dnia 12 czerwca 2018 roku. Jednakże w związku z tragedią, która miała miejsce w Centrum Handlowym „Zimniaja Basznia”, internauci przypuszczają, że to „fatalne” logo będzie zmienione.

Źródło: https://tsargrad.tv


Z listu do Redakcji portalu www.3rm.info

Tragedia w Kemerowo jest bez wątpienia złożeniem ofiar z gojów dokonanym przez żydowską sektę Chabad Lubavitch. Ostatnia egzekucja faraona (śmierć pierworodnych) przed żydowskim świętem Pesah, wyjściem żydów z niewoli egipskiej. Kto jeszcze tego nie zrozumiał? Czym się sataniści kierowali? A oto czym: „I stało się o północy, pobił Pan wszelkie pierworodne w ziemi egipskiej: od pierworodnego Faraona, który siedział na stolicy jego, aż do pierworodnego pojmanej, która była w ciemnicy, i wszelkie pierworodne bydląt.” (Księga Wyjścia 12:29).

Uwaga Redakcji portalu www.3rm.infor – Bracia i siostry, zwróćcie uwagę na ten oślepiający trzema szóstkami logotyp. To jest absolutnie oczywiste, że języczki płomieni to są stylizowane trzy szóstki. One są takie same jak w rosyjskich paszportach. Dlatego istnieją wszelkie podstawy ażeby zakładać, że za piekielnym płomieniem w kemerowskim ogniowym kraterze ukrywają się te same pachołki diabła, których symbolem jest 666. Tak więc miasto Kemerowo zostało wybrane do tej satanistycznej dywersji nie przypadkowo. Kto ma rozum niech rozumie!

I jeszcze jedna uwaga. O jakich 64 śmiertelnych ofiarach można mówić skoro w trzech salach kinowych Centrum Handlowego „Зимняя вишня”   były aż 542 miejsca siedzące. I w tym dniu, w tym właśnie czasie nie było już dostępnych biletów, wszystkie sale kinowe były zapełnione ludźmi, głównie dziećmi! W tych trzech salach kinowych było ponad 500 ludzi i tylko w jednej sali otwarto drzwi podczas pożaru a w pozostałych ludzie zginęli ponieważ drzwi były zablokowane.

Za: http://3rm.info/main/70842-rokovoy-simvol-metka-pylayuschiy-tremya-shesterkami-logotip-prazdnovaniya-100-letiya-kemerova.html

Data publikacji: 28.03.2018

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.