Strona główna > Świat > Farmaceutyczny kartel atakuje aktora broniącego dzieci przed szczepionkami z toksyczną rtęcią

Farmaceutyczny kartel atakuje aktora broniącego dzieci przed szczepionkami z toksyczną rtęcią

Aktor Rob Schneider jest najnowszą ofiarą w wojnie przeciwko wolności słowa, rozwścieczeni szczepionkowi lobbyści przyczynili się do usunięcia Schneidera  z kampanii reklamowej  ubezpieczeniowego giganta State Farm. Korporacja ubezpieczeniowa już kilka lat wcześniej napominała Schneider aby przestał publicznie  budzić obawy co do bezpieczeństwa szczepionek.

rob-schneider-wide-420x0

Amerykański aktor, scenarzysta i producent Rob Schneider, z pochodzenia  jest pół-żydem, jego ojcem jest żydowski makler, a matką katoliczka z filipin. Schneider grał w wielu kultowych filmach m.in.:

  • Człowiek demolka (1993)
  • Sędzia Dredd (1995)
  • Nagi peryskop (1996)
  • Boski żigolo (1999, także scenariusz)
  • Gorąca laska (2002, także scenariusz)
  • 50 pierwszych randek (2004)
  • W 80 dni dookoła świata (2004)
  •  Boski Żigolo w Europie (2005)
  • American Virgin (2009)
  • Duże dzieci (2010)

rob_schneider_1215029

Według  magazynu „The Wrap” , akcja przeciwko Schneiderowi rozpoczęła się po tym jak samozwańczy  „opiekunowie dzieci” postanowili opublikować film na YouTube, Facebooku i Twitterze , w komentarzach prosząc o usunięcie Schneider ze spotu  reklamowego.

Akcja przeciwko Schneiderowi szybko przeniosła się również do mediów zagranicznych, o krytykowaniu szczepionek przez aktora informował, także brytyjski dziennik Daily Mail. Poniżej artykuł z Daily Mail wraz z filmem wideo nakłaniającym do bojkotowania aktora.

http://www.dailymail.co.uk/news/article-2768304/Insurance-commercial-featuring-Rob-Schneider-pulled-TV-rotation-comedians-opposition-child-vaccinations.html

Jeżeli kwestionujesz odgórne ustalenia koncernów farmaceutycznych i agencji rządowych to nie jesteś godzien pracować w USA. Małe i duże sługusy farmaceutycznych koncernów, w tym wielu blogerów przyczyniło się do wydania przez State Farm oświadczenia w którym koncern zaakceptował  żądania usunięcia Schneidera.

„Reklama [z Schneiderem]  nieumyślnie została wykorzystana jako platforma do dyskusji na temat niezwiązany z naszymi produktami  i świadczonymi  przez nas usługami. Staramy się aktualnie o usunięcie reklamy „- powiedział Phil Supple, dyrektor State Farm  od spraw publicznych (PR)

W odniesieniu do ostatnich wydarzeń Schneider wydał oświadczenie, w którym podkreślił znaczenie informacji ujawnionych przez dr Williama Thompsona z amerykańskiego Centrum Kontroli Chorób i Prewencji (CDC) , który przyznał się do spreparowania danych na temat bezpieczeństwa szczepionek MMR.

http://www.naturalnews.com/046630_CDC_whistleblower_public_confession_Dr_William_Thompson.html

article-0-21A0796C00000578-146_634x379
Rob sprzeciwia się wprowadzonemu w Kalifornii prawu do obowiązkowego szczepienia dzieci, porównuje je do Nazizmu.

Schneider również wyraził sprzeciw wobec kontynuacji zawirowań zachodzących na Bliskim Wschodzie, koncentrując się na rzekomej agresji Izraela wobec Palestyńczyków mieszkających w Strefie Gazy.

„Jesteśmy wszyscy świadomi kampanii przymusu, która przeczesuje kraj w poszukiwaniu jakiejkolwiek oznak sprzeciwu … Teraz widzimy powstanie powiązanego zjawiska, obiegowej Brygady  Egzekwującej,  która  przeszukuje kraj w celu wykrycia , każdego znaku niezależnej myśli, która zaprzecza temu co zostało uznane za nienaganną dogmatyczną prawdę.” –  Dr.med. Dan Phillips, w wywiadzie dla LewRockwell.com.

Wolność słowa nie jest  już tolerowana w poprawnej politycznie kulturze amerykańskiej.

Michał KK

źródło:

http://www.naturalnews.com/047546_vaccine_mafia_rob_schneider_toxic_mercury.htm

http://nsnbc.me/2014/09/24/hollywood-actor-targeted-raising-concerns-vaccine-safety-efficacy/

http://pl.wikipedia.org/wiki/Rob_Schneider

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *