Strona główna > Bez kategorii > Fałszywe flagi Międzynarodówki Socjalistycznych Rebeliantów biorą w łeb na każdym froncie

Fałszywe flagi Międzynarodówki Socjalistycznych Rebeliantów biorą w łeb na każdym froncie

źródło: http://fromthetrenchesworldreport.com/international-socialist-insurgency-false-flags-failing-on-every-front/21366/

Poczynając od strzelaniny fałszywej flagi w Aurora, Colorado, 20 lipca 2012 i innych zdarzeń, jakie miały miejsce podczas okresu letniego, naród amerykański spotkał się z produkcjami propagandowymi w każdym możliwym wymiarze przeznaczonymi do zmanipulowania nas, abyśmy wywiesili białą flagę na wszystkich frontach, w tym w kwestii poddania się kontroli broni, kontroli internetu, a nawet wojny. I wszystko to wzięło w łeb w związku z natrafieniem tej propagandy na zjedczoczony front oporu, jaki udało się stworzyć poprzez internet.

Strzelaniny fałszywej flagi spowodowały niebywały wzrost sprzedaży różnego rodzaju broni. Próba wystraszenia nas w celu nie kupowania narzędzi naszej obrony w sieci ponownie zawiodła, o czym donosi wielu zarówno sprzedawców, jak też nabywców.

Program porywania jednostek zamieszczających niepoprawne politycznie komentarze w sieci, a potem umieszczanie ich na oddziałach psychiatrycznych tylko doprowadził nas do jeszcze wiekszej wściekłości i sprawił, że jesteśmy jeszcze bardziej zdeterminowani, co z kolei doprowadziło do tego, że postów w sieci jest jeszcze więcej.

Teraz rozpoczęła się akcja wpychania nam wojennej propagandy, jaką powinniśmy wepchąć naszym wrogom z powrotem w gardła tak głęboko, żeby nie wiedzieli, czy mają się nią wysr..czy też od niej sami oślepnąć.

Wraz z perspektywą utraty przez króla Netanyahu jego pozłacanej korony w październiku, gdy izraelczycy pójdą głosować, a fałszywie opozycyjny paradygmat lewica-prawica u nas w Stanach rozpadnie się na naszych oczach, będzie ciekawie dowiedzieć się, czego oni znowu spróbują.

Mocno wierzę w to, że Obama podpisze jakiś dekret wykonawczy, aby zdobyć jakiś pozór kontroli nad internetem, gdyż rebelię należy zwalczać natychmiast na każdym kroku, szczególnie w dziedzinie naszej komunikacji.

Ben Bernanke przy wprowadzaniu mechanizmu nieskończonego p.t. QE3, mówi nam, że międzynarodowa mafia korporacyjna podejmie próbę ukraść jak najwięcej tylko się da, w jak najkrótszym czasie, ponieważ jej infrastruktura w USA rozpada się na drobne kawałki.

Uważam, że będziemy świadkami próby dokonania przez nich brutalnego złapania za gardła patriotycznych Amerykanów amerykańskiego pochodzenia z amerykańskiego narodu. Lecz i ten wysiłek pójdzie na marne. Nadszedł czas zarysowania naszych okopów i obrony ich w każdy konieczny sposób.

Każdy z nas oddzielnie i wszyscy razem musimy stawić czoło zdecydowanie i brutalnie, żeby nie zostawiać naszych wrogów w niepewności, że mamy zamiar stawiać opór totalny. A gdy zacznie się walka, nie możemy przestać dopóki oni nie zostaną całkowicie unicestwieni, a nasze wspólne bogactwo do nas nie powróci.

Racja jest po naszej stronie i jesteśmy całkowicie zdeterminowani bronić naszych domów i serc oraz przyszłości naszych następców. Bez litości. Nie brać jeńców, bowiem taka sama jest postawa naszych wrogów.

Niech żyje Republika, śmierć międzynarodowej korporacyjnej mafii, to my wygramy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.