Strona główna > Świat > Fałszywa Flaga z 22. Marca! Gladio Uderza w Brukseli w Dniu Satanistycznego Święta

Fałszywa Flaga z 22. Marca! Gladio Uderza w Brukseli w Dniu Satanistycznego Święta

Jeżeli uwierzycie, że „radykalni muzułmanie” przestrzegają satanistycznych świąt i nazywają swoje grupy imionami pogańskich bóstw, to mam wam coś do sprzedania w Mezopotamii.

a

„Radykalni muzułmanie” (to znaczy fanatyczni wahhabici i inne skrajnie purytańskie typy) nie obchodzą świąt innych ludzi…no chyba, że święta satanistów.

Lecz oto mówi się nam, że ISIS, którego akronim odwołuje się do pogańskiej bogini, właśnie odprawili duży rytuał złożenia ludzi w ofierze w dużym satanistycznym święcie.

I jakimś sposobem jest to wina „radykalnego islamu”.

Tak, pewnie.

Data 22. marca [w zapisie anglosaskim 3/22- tłum.], 322 jest nie tylko emblematem głównej amerykańskiej Wolnomularskiej (Masońskiej) grupy elitarnej CIA, Czaszki i Kości. 22. marca jest także kulminacją trzydniowej satanistycznej uroczystości Peluzji, składającego się z – obczajcie to – „wezwania Izydy” [Isis- tłum].

a

Kiedy Jim Dean mówi „tego nie można zmyślić”, rozumie o co chodzi.

a

 Ole Dammegard omawia „satanistyczne serce z krwi” rozmazane na posadzce sceny Bataclan- które podejrzanie wygląda jak logo portu lotniczego w Brukseli- w KOLEJNEJ operacji fałszywej flagi we Francji.

Gdy wolnomularscy sataniści wzywają Izydę (czy też ISIS) w dniu 22. marca, składają również hołd innemu żeńskiemu bóstwu: Isztar, „bogini płodności, miłości, wojny i seksu”.

A nawet lepiej (albo gorzej, w zależności od waszego punktu widzenia): Isztar „była praktycznie czczona w Asyrii (współczesny Irak, północno-wschodnia Syria i południowo-wschodnia Turcja”, Górnym Królestwie Mezopotamii”. To terytorium, które obecnie jest pod panowaniem… zgadliście… ISIS.

Jeśli nie przewracacie oczami i nie krzyczycie WTF?! nie skoncentrowaliście się odpowiednio.

Jestem muzułmaninem od roku 1993, mam doktorat w naukach dotyczących Studiów nad Islamem. Jedną rzeczą, jaką wam mogę powiedzieć, to że obchodzenie satanistycznych świętych dat związanych z Izydą czy Isztar jest po prostu „islamsko niekoszerne”.

Muzułmanie nie czczą pogańskiej bogini. Zaufajcie mi.

ISIS jest syjonistyczną amerykańską grupą. Nie ma nic wspólnego z islamem.*

Muzułmanie nie popierają poświęcania ludzi w ofierze. Największe muzułmańskie święto, Eid, celebruje KONIEC POŚWIĘCANIA LUDZI. Upamiętnia moment, kiedy monoteiści przełamali praktyki ofiarne czcicieli pogańskich bożków i bogiń, którzy byli pod zniewoleniem obyczaju palenia lub grzebania żywcem swoich dzieci w ofierze dla ich bóstw. (Dla przekonującej analizy ofiarowania ludzi i pogaństwa poczytaj Rene Grirarda).

Muzułmanie nie zabijają niewinnych ludzi:

„Ktokolwiek zabija niewinnego… jest tak jak by zabił cały rodzaj ludzki. A kto ratuje życie, to tak jakby uratował cały rodzaj ludzki.” (Koran 5:32)

Satanistyczne poświęcanie ludzi w ofierze, w przeciwieństwie do islamu, lubuje się w zabijaniu ofiarnym niewinnych. Im bardziej niewinna ofiara, tym lepiej, z perspektywy satanistycznej… i z perspektywy wykonawców masońskiego satanistycznego Porządku Nowego Świata.

a

Musicie atakować cywilów, ludzi, kobiety, dzieci, dalekich od jakiejkolwiek politycznej gry. To pozwoli władzom na wprowadzenie w państwie stanu wyjątkowego.- Vincenzo Vinciguerra, współspiskowiec.

To dlatego terroryzm- celowe zabijanie przypadkowo wybranych niewinnych ofiar- jest głównie praktykowane przez połączonych z rządem satanistów (i ich sługusów).

Większość z 50 milionów ludzi zamordowanych w „interwencjach” zbrojnych amerykańskiego CIA od czasów II Wojny Światowej było niewinnymi nie-bojownikami. To nie przypadek, że amerykański rząd, czołowa grupa terrorystyczna świata, jest zainfekowana masońskimi satanistami na najwyższych stopniach.

Jeśli mi nie wierzycie, po prostu zapytajcie Kay Griggs.

Związani z amerykańskim wojskiem masońscy sataniści potajemnie uknuli niemalże wszystek „terroryzm lewego skrzydła”, który spustoszył Europę ery Zimnej Wojny. To nie jest „teoria spiskowa”, to historyczny fakt, dowiedziony przez staranną, szczegółową pracę ludzi takich jak Daniele Ganser, wymownie wyjaśniony przez Paula Williamsa, Richarda Cottrella, i innych.

Ci sami ludzi obecnie prowadzą Gladio B. To ten sam terroryzm popełniany przez tych samych ludzi. Jedyną różnicą jest to, że fałszywie winią „muzułmanów” zamiast „lewaków”.

Bruksela jest naturalnym miejscem dla masońskich satanistów z Gladio B do odegrania wielkiej akcji fałszywej flagi w święto satanistyczne w dniu 22. marca.

Bruksela zawsze była siedzibą kwatery głównej Gladio, który jest programem NATO, pozostawionej przez kwatery główne NATO. Tym razem przekonująco odegrali fałszywą flagę „zaledwie kilka mil” od kwater głównych NATO:

„Kwatery główne NATO, zaledwie kilka mil od ataków w Brukseli, podnosi stan pogotowia”

Podczas Zimnej Wojny, pracownicy operacyjni NATO zmasakrowali zwykłych ludzi w Belgii, zdejmujący ich w strzelaninie w supermarketach i na chodnikach, obwiniając później „lewackich terrorystów”. Wygooglujcie „masakra w Brabant” po więcej szczegółów.

Celem było powstrzymanie powstania lewicy w Europie.

Dzisiaj, następne pokolenie oficerów operacyjnych NATO wysadza w powietrze zwykłych ludzi na lotniskach i stacjach kolejowych, i obwinia o to „terrorystów muzułmańskich”.

Ich celem jest powstrzymanie powstania islamu w Europie.

Gdyby te masońskie satanistyczne fałszywe flagi, włączając paryskie fałszywe flagi z 2015 roku obnażone w Nie jesteśmy Charlie Ebdo i Kolejna francuska fałszywa flaga, jak i przygotowane zajścia z „gwałtami” i tym podobne, się nie wydarzyły, Europa trzymałaby swoje granice względnie otwarte i przyjmowałaby demograficzny wzrost islamu w Europie. Wyborcy europejskich muzułmanów zapewniliby, że Europa była by za Palestyną, zamiast za Izraelem, do roku około 2020.

Tym samym, europejscy muzułmańscy wyborcy zakończyliby oparty na lichwie walutowy system banków centralnych.

Amerykańscy muzułmańscy wyborcy- którzy dali wygraną Bushowi w roku 2000, a co okazało się być złym posunięciem- zakończyli by poparcie Stanów Zjednoczonych dla Izraelu i wykluczyli by syjonistów z interesu, nie byłoby wojny z islamem zakamuflowanej jako „wojna z terrorem”. Ponadto poprowadzili by ruch przeciwko Rotszyldom-Syjonistom, będącym w posiadaniu Rezerwy Federalnej i zastąpienia jej uczciwym, przejrzystym, nie-lichwiarskim pieniądzem.

Obejrzyjcie mój wywiad z Sami al-Arianem, palestyńskim Amerykaninem, politycznym organizatorem, który dał Buszowi Biały Dom, a później żył ze świadomością tego, co zrobił.

Oto, dlaczego główni syjonistyczni bankierzy i ich połączona z Izraelem sieć przestępcza, stworzyli Wojnę z islamem poprzez odgrywanie fałszywych flag w WTC w 1993, Oklahoma City w 1995 (początkowo zamierzano obwinić za to muzułmanów), ataki bombowe w ambasadach afrykańskich w 1998, i atak USS Cole w 200 roku- „prekursorskie” fałszywe flagi, które stworzyły wiarygodny frajer dla Wielkiego Wydarzenia z 11. września 2011 roku.

Od wtedy utrzymują wrzątek w garnku i Wojnę z islamem poruszającą się z pełną parą naprzód , z wielu fałszywymi flagami w Bali, Madrycie, Londynie, Bombaju, Paryżu, San Bernardino, a teraz Brukseli, jak i wielu innych lokalizacjach.

Czy ta najnowsza fałszywa flaga doprowadzi do wezwania „wszystkich butów na grunt” Syrii, do czerpania korzyści na rosyjskim wycofaniu się? Czy spotęguje trwające konstruowanie Państwa Policyjnego Europy? Czy jedynie zwiększy nacisk na zamknięcie granic Europy i zapobiegnie osiągnięciu przez tych Rotszyldo-syjonistów nienawidzących muzułmanów liczebnego i wyborczego znaczenia?

Kevin Barrett w dniu 22. marca 2016 r.

Tłum. Work Buy Consume Die

3/22 False Flag! Gladio Strikes Brussels on Satanic Holiday

*od tłumacza: poglądy tłumacza nie są pro-muzułmańskie. W tekście przedstawiony jest punkt widzenia muzułmanina nie związanego z grupami o źródle kultu satanistycznego; człowiek ten zdaje sobie sprawę z istnienia Diabła i jego działania w ludzkim świecie, mimo, że jest muzułmaninem. Jak wiemy, w każdej religii są ekstremiści i fanatycy; jeśli będziemy się wzajemnie dyskwalifikować i eliminować, prawdziwy wróg wygra. Wiele wyznań i religii cechuje albo skłonność do wyznawania złych demonów albo negacja ich wpływu i możliwości. Bolączką obecnie jest to, że tak bardzo nam wmówiono, że wróg ma ludzką postać i ludzki cel, kiedy tak naprawdę wojna toczy się w sferze duchowej, że nie wiemy, gdzie tego wroga szukać. Każdy kto działa na rzecz mordowania i wojny, działa w służbie Szatana. Osobiście nie popieram żadnej religii, żadnego systemu polityczno-religijnego, żadnej ideologii opartej na fałszu, żadnego zinstytucjonalizowanego kościoła, żadnego wyznania, którego źródłem i przedmiotem kultu jest człowiek czy demony. Dezinformacja to jeden z podstawowych oręży wojny. Wrogowi chodzi o to, żebyśmy nie wiedzieli, kto jest po naszej stronie, a kto przeciwko nam; aby każdy był wrogiem każdego. Ta wojna toczy się o nasze dusze. Żaden ludzki cel nie jest wart tak długotrwałego i wytrwałego planowania. Nikt by nie umierał za cel, który byłby zniweczony śmiercią ciała. Wojna materialna ma na celu nie dopuszczenie Prawdy do ujrzenia światła dziennego na globalną skalę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.