Strona główna > Bliski Wschód > False flag z bronią chemiczną w Syrii

False flag z bronią chemiczną w Syrii

false flag

ghouta_syria_620x350Najprawdopodobniej mamy kolejną operację false flag w Syrii. Zanim pył po rzekomych wybuchach pocisków z bronią chemiczną zdążył opaść, żydowskie media korporacyjne, jak New York Daily News, wyprodukowały newsy o tym, że: „Bashar al-Assad zabija 1300 osób w Syrii przy pomocy ataku gazami bojowymi”.

Doniesienia mediów mainstreamu oparły się na informacjach dostarczonych przez wynajętych przez izrahell „bojowników” FSA, która oskarżyła rząd Syrii o popełnienie tej zbrodni na cywilach na przedmieściach Damaszku.

Z dementi w tej sprawie pospieszyły od razu media innego żydowskiego reżimu, składając następujące oświadczenie:

Rosja przedstawiła niezbite dowody na zastosowanie broni chemicznej przez zbrojną opozycję syryjską stałym członkom Rady Bezpieczeństwa ONZ”.

 chemical-atack

Od wcześniejszych doniesień na temat broni chemicznej w Syrii roiło się w mediach mainstreamu od wielu miesięcy. W tej sprawie w maju tego roku wydawane były nawet oficjalne oświadczenia śledczych ONZ-tu, jakie z żalem informowały, że:

Niezależna Komisja Śledcza ONZ w sprawie Syrii nie może znaleźć żadnych dowodów na to, że syryjskie siły rządowe używały broni chemicznej przeciwko bojownikom”, powiedziała członek komisji, Carla Del Ponte, o czym zawiadamiał Reuters.

Zamiast tego, ustalenia komisji wskazywały, że „Śledczy ONZ przyznają, iż z zeznań ofiar i personelu medycznego wynika fakt użycia przez bojowników środka bojowego sarin w Syrii, który został sklasyfikowany jako broń masowego rażenia w rezolucji ONZ 687”.

http://www.liveleak.com/view?i=bbc_1367800394#RWzTmIuxxlm3CH5g.99

 FSA

FSA pod sztandarem al-Kaidy.

FSA ma broń chemiczną, którą dostarczyły jej krypto-żydowskie reżimy arabskie, głównie z Półwyspu Arabskiego.

14 lipca 2013 r.

Syryjska armia odkryła magazyn należący do rebeliantów w Jobar, gdzie składowano i produkowano toksyczne substancje chemiczne…Wojskowe źródła poinformowały, że bojownicy przygotowywali się do wystrzelenia ich z moździerzy na przedmieścia stolicy. Oznaczenia na opakowaniach wskazują Arabię Saudyjską jako producenta tych substancji.

FSA’S CHEMICAL WEAPON STASH FOUND BY THE SYRIAN ARMY IN DAMASCUS

Broń chemiczna

07 lipca 2013 r.

W mieście Banias armia skonfiskowała 281 beczek wypełnionych niebezpiecznymi materiałami chemicznymi. Ambasador ONZ w Syrii, Bashar Ja’afari, powiedział, że przy użyciu tych substancji można było zniszczyć całe miasto, jeśli nawet nie cały kraj.

Po wczorajszych doniesieniach o mordzie na ponad 1300 osobach na przedmieściach stolicy, nawet niektóre media mainstreamu zaczęły zadawać oczywiste pytania. Frank Gardner z BBC zapytał na przykład: „Po co rząd Assada, który niedawno odzyskał kontrolę nad tym terenem, miałby teraz dokonywać na nim ataku chemicznego, zwłaszcza że w Syrii są obecnie inspektorzy ONZ?”

http://www.bbc.co.uk/news/world-middle-east-23777201

 BSMaNDfCMAE8Oc8.jpg large

Na zdjęciu obraz rzekomych ofiar w Damaszku, które tak naprawdę są ofiarami walk w Egipcie. Witryna FSA ikhwanonline.com # wykorzystała zdjęcia ofiar z egipskiej miejscowości Rabaa twierdząc, że są to zabici w ataku chemicznym w Wschodnim Ghouta (przedmieścia Damaszku) http://t.co/qOzHNpwpnH

Rząd Assada zaprzeczył informacjom o użyciu broni chemicznej przez którąkolwiek ze stron. Wiele mediów alternatywnych przytacza na tle tej fałszywki wymianę mailową między dwoma konspiratorami (wydobytą z archiwum DailyMail z 25 grudnia ub.r.), Davidem Gouldingiem i Philipem Doughty.

Oto przechwycona wymiana mailowa „od brytyjskiego prywatnego wykonawcy usług Britam Defence dla przemysłu obronnego”.

„Phil

Mamy nową ofertę. Znowu chodzi o Syrię. Katarczycy zaproponowali atrakcyjną ofertę, a przysięgam, że pomysł został zaakceptowany przez Waszyngton. Musimy dostarczyć CW (chemical weapon – broń chemiczną) do Homs, radzieckiego pochodzenia w pociskach z Libii podobnych do tych, które powinien mieć Assad. Chcą, abyśmy użyli naszych ukraińskich pracowników, którzy mówią po rosyjsku i dokonać zapisu wideo. Szczerze mówiąc, nie sądzę, że to dobry pomysł, ale proponowane kwoty są ogromne. Jakie masz zdanie w tej sprawie?

Z poważaniem

Dav”

http://web.archive.org/web/20130129213824/http:/www.dailymail.co.uk/news/article-2270219/U-S-planned-launch-chemical-weapon-attack-Syria-blame-Assad.html

SH

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.