Strona główna > Bliski Wschód > False Flag: 40 zabitych w zamachu przy granicy z Syrią

False Flag: 40 zabitych w zamachu przy granicy z Syrią

Reuters właśnie poinformował, że czterdzieści osób zginęło, a około stu zostało rannych w eksplozji dwóch samochodów pułapek w Reyhanli na południu Turcji, przy granicy z Syrią.

Turecki premier Recep Tayyip Erdogan zastrzegał wcześniej w oświadczeniu telewizyjnym, że liczba zabitych może rosnąć. Erdogan zasugerował, że zamach może mieć związek z trwającym od ponad dwóch lat konfliktem w Syrii lub z procesem pokojowym, który ma zakończyć trwającą od blisko trzech dziesięcioleci zbrojną rebelię kurdyjskich separatystów.

Żyjemy w trudnych czasach, zaczęliśmy nową erę, proces rozwiązań dla kwestii kurdyjskiej. Takie działania (zamach) mogli podjąć ci, którzy nie są w stanie zaakceptować tej nowej ery”.

Na razie nie ma informacji, kto mógł przeprowadzić zamach – informuje żydowski Reuters.

Na razie nie ma, ale na pewno się znajdą. O tym, że zrobił to Mossad, wiadome jest już z definicji. Czy w tym wypadku tę bandycką rzeź przeprowadzili bezpośrednio żydowscy szpiedzy, czy też wynajęta do tego celu banda, trudno ocenić w tej chwili.

Natomiast ważniejsze jest w jakim celu potrzebny był żydom ten zamach. Nie sądzę, aby była to medialna fałszywka typu „bomby podczas Boston Marathon” z aktorami udającymi ofiary tej inscenizacji. Raczej mieścina na zabitej dechami prowincji tureckiej równie medialna nie jest, zatem można zakładać, że wybuchy tam były. Ale po co?

Pierwszy powód wydaje się oczywisty – podsycanie ognia bandyckiego napadu na Syrię, w której „toczy się konflikt wewnętrzny”, jak to zgrabnie przedstawia żydowska agencja opylania lewych newsów. Może tureccy żydzi i ich niewolnicy w tzw. rządzie tureckim próbują się wykręcić z tego niepewnego geszeftu, który nie poszedł w Syrii tak, jak to sobie wyobrażali i teraz Mossad stara się ich zdyscyplinować. Faktem jest, że od jakiegoś czasu grana jest karta kurdyjska. Zgodnie z planem nakreślonym przez żyda Yinona, Bliski Wschód ma się zamienić w kompozycję małych państewek, jakie nie będą mogły zagrażać żydowskiemu imperium. Elementem tego planu jest powstanie „niepodległego” państwa Kurdów. Konfliktu w Syrii nie da się wygrać uzbrojonymi przez żydów bandami FSA, zatem Obamie i pozostałym pionkom zostaje albo interwencja bezpośrednia z użyciem regularnego wojska albo poszukanie następnych najemników. Być może, że tymi nowymi najemnikami mają się stać Kurdowie, których sporo mieszka na północy Syrii oraz w płd-wsch Turcji.

Zaczęliśmy nową erę, proces rozwiązań dla kwestii kurdyjskiej” w tym kontekście może nabierać całkiem wyraźnego znaczenia.

zamach_bombowy_przy_granicy_turcji_640x0_rozmiar-niestandardowy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.