Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Fakty na temat bandyckiego reżimu

Fakty na temat bandyckiego reżimu

bandycki okupant

israel_mossad_false_flag_terrorismFakty na temat zasobów broni chemicznej, jądrowej i biologicznej w posiadaniu bandyckiego państewka okupacyjnego zebrane na podstawie różnych źródeł przez dwa niezależne informatory.

Okupant żydowski Palestyny posiada broń jądrową od 1967 roku i obecnie ma od 75 aż do 400 głowic broni jądrowej, wśród których podobno jest m.in. broń termojądrowa w przedziale megatonowym. Prawdopodobnie posiada również szeroką gamę różnych systemów, w tym bomby neutronowe, taktyczną broń jądrową oraz walizkową broń nuklearną. Produkuje swoją broń nuklearną w Centrum Badań Jądrowych Negev.

Izrahell ma zdolności jądrowe uderzeniowe drugiego rzutu, znajdujące się poza jego terytorium, za pomocą okrętów podwodnych przenoszących rakiety z głowicami nuklearnymi, jakie mogą być wystrzelone z okrętów klasy Dolphin. Siły powietrzne mają na składzie myśliwce typu F-15I i F-16I Sufa, zdolne do przenoszenia broni jądrowej na duże odległości z wykorzystaniem powiększonych zbiorników paliwa oraz ich tankowanie ze zmodyfikowanych Boeingów 707.

Rząd izrahella prowadzi politykę celowych niejasności w sprawie tego, czy posiada broń nuklearną, mówiąc jedynie, że „nie jest pierwszym, który sprowadził broń jądrową na Bliski Wschód„. Wiele z tego, co wiadomo na temat programu nuklearnego izrahella pochodzi od Mordechaja Vanunu, technika z Negev Nuclear Research Center, z 1986 r., który odbył 18-letni wyrok za ujawnienie tych informacji. Izrahell nigdy nie podpisał Traktatu o Nie-rozprzestrzenianiu broni jądrowej, ale domaga się ustanowienia na Bliskim Wschodzie strefy wolnej od broni masowego rażenia.

Izrahell podpisał, ale nie ratyfikował Konwencji o Zakazie Broni Chemicznej (CWC).

W ładunku rejsu El Al 1862, jaki rozbił się w 1992 r. w drodze do Tel Aviv, zostało odkryte 190 litrów metylofosfonianu dimetylu, środka chemicznego do produkcji gazów bojowych 2 klasy, stosowanego w syntezie gazu paraliżującego. Przesyłka była nadana z fabryki amerykańskiej dla IIBR i miała licencję amerykańskiego Departamentu Handlu.

W 1993 roku Biuro Oceny Technologii Kongresu USA wydało raport na temat rozprzestrzeniania się broni masowego rażenia, i zaliczyło izrahell do grona państw posiadających nie zgłoszoną organizacjom międzynarodowym broń chemiczną o zdolnościach ofensywnych. Były amerykański zastępca asystenta sekretarza obrony ds. obrony chemicznej i biologicznej, Bill Richardson, powiedział w 1998 r.: „Nie mam wątpliwości, że izrahell pracuje nad ofensywną bronią chemiczną i biologiczną od dłuższego czasu…Nie ma wątpliwości, że mają to cholerstwo od lat„.

To samo Biuro Oceny Technologii zanotowało izrahell jako kraj posiadający od dawna program broni biologicznej, również nigdzie oficjalnie nie zarejestrowanej.

Broń chemiczna izrahella w centrum uwagi.

Gdy oczy świata zwrócone były na Bashara Assada „zajętego gazowaniem Syryjczyków”, położone obok Syrii, bandyckie państewko, izrahell, było zajęte gromadzeniem różnego rodzaju broni chemicznej, oprócz swego ogromnego arsenału nuklearnego.

W artykule opublikowanym w Foreign Policy, Matthew M. Aid mówi na temat nowo odkrytych tajnych dokumentów CIA ujawniających, że satelity szpiegowskie USA odnalazły w 1982 roku „prawdopodobnie fabrykę broni chemicznej, wytwarzającą czynnik paraliżujący oraz centrum przechowywania jej…w Dimona na pustyni Negev. Uważa się, że pozostała produkcja tej broni odbywa się w ramach różnych zakładów dobrze rozwiniętego przemysłu chemicznego izrahella”.

Dokument CIA dodaje: „Nie możemy potwierdzić, czy izrahellczycy posiadają śmiercionośne środki chemiczne, kilka wskazówek prowadzi nas do przekonania, że są one dla nich dostępne, przynajmniej w postaci trwałych i nietrwałych środki paraliżujących, gazu musztardowego i kilku różnych środków do tłumienia zamieszek, a także odpowiednie procedury i systemy ich dystrybucji„.

Według Aida:

Trwały środek paraliżujący, o jakim mowa w dokumencie nie jest znany, ale nietrwałe środki to prawie na pewno Sarin. Uważa się, że reżim Assada rzekomo zastosował środek ten środek w godzinach porannych, dnia 21 sierpnia 2013 r., aby zaatakować dzielnice wschodnich przedmieść Damaszku. Administracja Obamy mówi, że atak zabił ponad 1400 niewinnych cywilów, głównie kobiet i dzieci. W niedzielę [8 września], izrahellski minister obrony, Mosze Ya’alon, zaatakował Asaada tym, że „bezwzględnie użył broni chemicznej przeciw własnym obywatelom”.

Dokument, wg Aida, „pokazuje również, że wywiad USA miał podejrzenia co do tego zapasu przez dziesięciolecia, i że rząd USA świadomie zmilczał te podejrzenia o posiadanie przez izrahell broni chemicznej przez tak długi czas„.

Dalej pisze:

Na moją prośbę, mój przyjaciel, który przeszedł na emeryturę rok temu z amerykańskiej wspólnoty wywiadowczej, rozpoczął systematyczne skanowanie dostępnej pamięci podręcznej obrazów z satelity handlowego dostępnych na Google Maps, szukając tajemniczego i nieuchwytnego izrahellskiego zakładu produkcyjnego oraz bunkra do przechowywania broni w pobliżu miasta Dimona, gdzie izrahell przechowuje swoje zapasy broni chemicznej.

Zajęło to trochę czasu, ale zostało znalezione coś, co uważam za lokalizację izrahellskiego zakładu produkcyjnego gazów bojowych i związany z nim obszar składowiska broni chemicznej w odludnym i praktycznie niezamieszkałym terenie pustyni Negev na wschód od miejscowości al-Kilab, które znajduje się zaledwie 10 km na zachód od miasta Dimona. Zdjęcia satelitarne pokazują, że ściśle chronione składowisko broni na terenie al-Kilab obecnie składa się z prawie 50 podziemnych bunkrów otoczonych podwójnymi zasiekami z drutu oraz posterunkami stałej ochrony. Uważam, że ten rozległy kompleks bunkrów jest miejscem, o jakim mówią szacunki wywiadu CIA z 1983 i nazywają je „the Dimona Sensitive Storage Area”.

Jeżeli przemieścisz się dwie mile na północny-wschód mijając ten obszar przechowywania broni, zdjęcia satelitarne pokazują, że napotkasz inny silnie strzeżony kompleks o pow. około 40 lub 50 akrów. Znów jest on otoczony podwójnymi zasiekami i zdaje się, że to kompleks administracyjny i wsparcia, leżący po zachodniej stronie obiektu. Wschodnia strona bazy, jaka jest otoczona przez własny mur bezpieczeństwa, wydaje się składać z trzech dużych bunkrów i wkopanego pod ziemię zakładu produkcyjno-technicznego. Chociaż nie jest to potwierdzone, autor uważa, że to może być rzeczywiste położenie izrahellskiego zakładu produkcyjnego gazów bojowych, o którym mowa w raporcie z 1983 roku.

W 1992 roku izrahellski rząd podpisał, ale nigdy nie ratyfikował, konwencję o broni chemicznej, który zabrania posiadania broni chemicznej. Tzw. „gazowanie przez Assada jego własnych obywateli 21 sierpnia”, świeże w naszych umysłach, powinno doprowadzić do tego, żeby społeczność międzynarodowa skorzystała z oburzenia wywołanego tym czynem i nalegała na to, żeby izrahell – a nie tylko Syria – pozbyły się chemicznego arsenału, i aby nieubłaganie mógł się rozpocząć proces zamiany Bliskiego Wschodu w strefę wolną od broni jądrowej.

Biorąc pod uwagę przerażający zapis zbrodni masowego ludobójstwa USA i izrahella za pomocą broni atomowej, chemicznej i gazów bojowych, możemy spodziewać się po nich jeszcze więcej tego samego. Dlatego nie ma wątpliwości, że znajdą pretekst do zbombardowania Syrii i Iranu i będą się starały bezwzględnie przeprowadzić swój program światowej dominacji.

źródła:

http://www.redressonline.com/2013/09/israels-chemical-weapons-under-the-spotlight/

http://helpfreetheearth.com/news890_syria.html

przygotował: stophasbara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.