Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Faciu wiedział o chloroaminie w 2005 nikt nie musiał umierać

Faciu wiedział o chloroaminie w 2005 nikt nie musiał umierać

Dr Anthony Fauci, którego „ekspercka” rada dla prezydenta Trumpa poskutkowała całkowitym wyłączeniem największego silnika gospodarczego w historii świata, wiedział od 2005, że chloroamina / chloroquine jest skutecznym inhibitorem coronavirusów.

Skąd to wiedział? Z badań przeprowadzonych przez Krajowe Instytuty Zdriwia / NIH, których jest dyrektorem. W związku z wybuchem SARS – wywołanym przez coronavirusa nazwanego SARS- CoV – NIH zbadał chloroquine, i odkrył jej skuteczność w zatrzymaniu coronavirusa SARS. Obecny coronavirus jest coronavirusem o nazwie SARS-CoV-2. Choć nie jest dokładnie tym samym wirusem jak SARS-CoV-1, jest z nim spokrewniony genetycznie, i ma z nim wspólne 79% genomu, jak mówi jego nazwa SARS-CoV-2. Oba używają tego samego receptora komórki gospodarza by dostać się do komórki i zainfekować ofiarę.

 

Virology Journal – oficjalne czasopismo NIH dr Fauci – 22.08.2005 opublikował co jest teraz przebojowym artykułem / blockbuster article pt. – przygotuj się teraz – Chlorochina jest potężnym inhibitorem infekcji i szerzenia się SARS / “Chloroquine is a potent inhibitor of SARS coronavirus infection and spread”. Badacze piszą: „Informujemy… że chloroquine ma silne właściwości antywirusowe w infekcji SARS-CoV komórek. To widać kiedy komórki leczy się lekiem przed albo po narażeniu na wirusa, tj. pokazuje jego właściwości profilaktyczne i terapeutyczne”.

To oznacza, oczywiście, że dr Fauci od 15 lat wiedział, że chloroquine i nawet jej łagodniejsza pochodna hydroxychloroquine (HCQ) nie tylko leczy obecny przypadek coronavirusa („terapeutyczny”), ale i zapobiega przyszłym przypadkom („profilaktyczny”).Dlatego HCQ działa zarówno jako lek jak i szczepionka. Inaczej mówiąc, jest to cudowny lek na coronavirusa. NIH dr Fauci powiedział w 2005: „stężenie 10 μM całkowicie niszczyło infekcję SARS-CoV”. Badacze Fauci dodają: „chloroquine potrafi skutecznie zmniejszyć powstanie infekcji i szerzenie się SARS-CoV”.

Dr Didier Raoult, francuski Anthony Fauci, odniósł tak spektakularny sukces używając HCQ w leczeniu ofiar SARS-CoV-2, że 25 lutego powiedział: „to koniec gry” dla coronavirusa.

 

On z jego zespołem badaczy / He and a team of researchers poinformowali, że HCQ podana z azithromycin i cynkiem wyleczyła 79 z 80 pacjentów z tylko „rzadkimi i drobnymi” niepożądanymi skutkami. Naukowcy napisali: „Potwierdzamy skuteczność HCQ w połączeniu z  azithromycin w leczeniu COVID-19 i jej potencjalną skuteczność na wczesnym etapie infekcji”.

 

Szeroko rozpowszechniane badanie VA pokazujące, że HCQ była nieskuteczna nic tego rodzaju nie pokazało. Nie podawano HCQ aż pacjenci byli praktycznie na łożu śmierci, podczas gdy badanie pokazało, że powinno się ją podawać kiedy tylko pojawiły się objawy. Na dodatek HCQ podawano bez azithromycin i cynku, które tworzą bardzo skuteczny koktajl. Osobom zagrożonym należy podać ten koktajl HCQ w pierwszych oznakach objawów.

 

Można by uniknąć tysięcy zgonów starszych osób, gdyby gubernator Cuomo użył HDCQ.

 

Ale gub. Andrew Cuomo 6 marca zakazał używania HCQ w całym stanie New York, w jego ślady wkrótce poszli demokratyczni gubernatorzy Nevady & Michigan, i 28 marca cały kraj znalazł się pod prawem fatwy [prawo islamskie].

 

Nic nie wydarzyło się co do używania HCQ do 20 marca, kiedy prezydent Trump tupnął i uparł się by FDA rozważyła zgodę na stosowanie HCQ w leczeniu SARS-CoV-2.

23 marca dr Vladimir Zelenko poinformował / reported, że wyleczył HCQ ok. 500 pacjentów z wirusem, i zobaczył zdumiewający 100% wskaźnik sukcesu. To nie jest „anegdotycznym” dowodem, z którego drwi dr Fauci, a prawdziwe wyniki z prawdziwymi pacjentami w warunkach klinicznych.

 

„Od ostatniego czwartku mój zespół leczył ok. 350 pacjentów w Kiryas Joel, i kolejnych 150 pacjentów w innych regionach New York w ten wymieniony powyżej sposób. Z przekazanych mi informacji przez nasz i spokrewnione zespoły, mieliśmy ZERO zgonów, ZERO hospitalizacji i ZERO intubacji. Co więcej, nie słyszałem o żadnych negatywnych skutkach ubocznych poza 10% pacjentów, u których wystąpiły chwilowe nudności i biegunka”.

 

W Indiach zaleca się / is being recommended stosowanie HDCQ w profilaktyce COVID-19.

 

Dr Zelenko powiedział: „W skali krajowej, gospodarka odbije się znacznie szybciej. Kraj otworzy się znowu. I powiem coś bardzo ważnego. To leczenie kosztuje ok. $20, bardzo ważne w skali krajowej. Jeśli każde leczenie kosztuje $20.000, to nie jest tak dobre.

 

„Jedyne co robię, to zmieniam przeznaczenie starych, dostępnych leków, o których wiemy, że mają profile bezpieczeństwa, i stosuję je w unikalnym połączeniu w warunkach ambulatoryjnych”.

Pytania są w spektakularnym stopniu niepokojące. Skoro dr Fauci wiedział od 2005 o skuteczności HCQ, to dlaczego nie podawano jej od razu po pojawieniu się objawów, jak robił dr Zelenko? Może wtedy nikt nie musiałby umierać, i nikogo nie izolowano by poza chorymi, dla których jest kwarantanna na pierwszym miejscu.  Parafrazując Jezusa, to nie bezobjawowi potrzebują HCQ, a chorzy. I potrzebują jej przy pierwszym znaku objawów.

 

Chociaż regresywny establiszment opieki zdrowotnej chce by koktajl HCQ podawano dopiero późno w przebiegu infekcji, z medycznego punktu widzenia jest to głupie. Jeden z lekarzy powiedział: „Jako lekarza to mnie wprawia w zakłopotanie. Nie przychodzi mi do głowy ani jedna choroba zakaźna – bakteryjna, grzybicza czy wirusowa – w przypadku której najlepszym sposobem leczenia jest opóźnienie stosowania środka przeciw-bakteryjnego, grzybiczego lub -wirusowego, albo dopóki infekcja nie będzie bardzo zaawansowana”.

Więc dlaczego dr Fauci minimalizował i odrzucił HCQ zamiast ją zalecać? Nawet nie rozpoczął prób klinicznych dla HCQ aż do 9 kwietnia, kiedy już zmarło 33.000 ludzi.

To może być ten powód: „Chloroquine, stosunkowo bezpieczny, skuteczny i tani lek stosowany w leczeniu ludzkich chorób… jest skuteczny w hamowaniu infekcji i szerzeniu SARS CoV”. I to jest problem. Jest bezpieczny, niedrogi i działa – inaczej mówiąc, w HCQ nie ma nic seksownego ani awangardowego. Istnieje od 1934.

 

Biorąc pod uwagę ludzką naturę, jest możliwe, a nawet prawdopodobne, że ci, którzy ścigają jednorożca szczepionki na koronawirusa, robią to z innych powodów niż ludzkie zdrowie. Nie potrafię zajrzeć w żadne serce, i nie mogę zakładać iż znam ich motywy, ale z drugiej strony ludzka natura, że nie ma żadnej chwały we wpychaniu HCQ, i nikt nic nie znajdzie w podręcznikach historii niczego nazwanego jego imieniem. Szczepionkę na polio wymyślił Jonas Salk w 1954, i nadal nie jest ona znana jako „szczep[ionka Salka”. Nie będzie żadnej „szcze-pionki Fauci”, jeśli odpowiedzią na problem jest HCQ.

 

Dlatego podczas gdy dr Fauci odrzuca i wyśmiewa HCQ, dr Raoult i dr Zelensky ratują życie kosztem $20 za sztukę. Może powinniśmy więcej czasu spędzać na słuchaniu ich niż czarodziejów sprytnych biurokratów, do których łaszą się media gadającego węża.

Media gadającego węża dr Fauci uważają za 'wyrocznię delficką'. Cały naród wisi na każdym jego słowie. Ale jeśli nikt nie umiera i nikt nie jest w lockdown, jego 15 minut sławy blednie do zera. Bardzo niewielu ludzi ulegnie wpływowi tej perspektywy, zwłaszcza gdy łatwo jest utrzymać uwagę opinii publicznej kontynuując podsycanie paniki.

 

Nie powinno się pomijać tego, że nie ma żadnych pieniędzy w HCQ dla Big Pharmy, bo HCQ jest lekiem generycznym, który można wyprodukować tak tanio, że jest w nim niewielka marża zysku. Z drugiej strony, wypłata za szczepionkę będzie dosłownie poza wykresami. Kto wie jakiego rodzaju zakulisową presję wywiera się na Fauci i innych w establiszmencie służby zdrowia?

 

Istnieje potworne ryzyko utraty reputacji dla tych, którzy lekceważąco odrzucili metodę, którą można było zastosować od samego początku, nawet 15 lutego, kiedy dr Fauci powiedział, że ryzyko Coronavirusa było „malutkie”. Ilu ludzi można było uratować, gdyby głowy z naszej wielomiliardowej biurokracji służby zdrowia opowiedziały się za leczeniem HCQ od samego początku? Tego się nigdy nie dowiemy. Zamiast tego ich porada jest niebezpieczna i śmiertelna w każdym sensie tego słowa.

 

Pewnego dnia – może jeszcze dzisiaj – poznamy osoby, które miały wiedzę i doświadczenie, by dokonać globalnej zmiany, a pokręcili nosem na rozwiązanie, które mogło mieć ogromne znaczenie na świecie.

Źródło: Renew America, 27.04.2020. Bryan Fischer: [email protected]

https://traditioninaction.org/Cultural/E107_Fau.htm

tłumaczenie: Ola Gordon

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.