Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Facebook usuwa katolickie wydarzenie!

Facebook usuwa katolickie wydarzenie!

Jak widzimy, żydo-masońskiej administracji portalu Facebook, nie tylko nie podoba się Idea Narodowa, i polski Nacjonalizm, ale także i Religia Katolicka jest dla nich solą w oku i wyrzutem sumienia.

a

Posunęli się teraz oni, bez podania jakiejkolwiek przyczyny, do usunięcia stworzonego przez redakcję naszej strony wydarzenia, odwołującego się do ostatniego artykułu Redaktora Naczelnego naszej strony – Kol. Michała Mikłaszewskiego – „Bojkot tzw. „światowych dni młodzieży” i przyjazdu heretyka i masona Jorge Bergoglio na ziemie polskie!”. Wydarzenie miało już po kilku dniach kilkadziesiąt osób biorących udział oraz wspierających, a liczba ta cały czas rosła. Możemy być pewni, że w przeddzień przyjazdu heretyka Jorge na nasze ziemie, byłoby to już kilkaset.

Artykuł, który jest  w tej chwili trzecim najczęściej czytanym artykułem w całej historii naszej strony, posiadający na tą chwilę już prawie 1200 wyświetleń, na Portalu Wolna-Polska.pl, który przedrukował u siebie ten artykuł w całości, jest już w tej chwili 31 710 wyświetleń, oraz 2,9 tys. lajków, i jest na 1 pozycji w rankingu „TOP MIESIĄCA”! Nikt już nie zdoła, mimo usilnych działań, zaćmić katolickiej Prawdy, ani tego kim w rzeczywistości jest herezjarcha Jorge Bergoglio. Jak wiemy, administracja Facebooka, promująca pedalstwo i lewactwo wszelkiej maści, będzie bronić swojego „papieża” – czyli „papieża” pedałów, lewaków i masonów – Jorge Bergoglio. Będą oni prześladować katolicką Prawdę, tak samo jak prześladują oni Idee Narodową, usuwając stronę Marszu Niepodległości, która miała prawie 260 000 lajków! My jednak informujemy i oświadczamy, iż nigdy się nie poddamy, a nasza strona zawsze przekazywać będzie obiektywną Prawdę, zarówno w kwestii Religii, jak i polityki. Nasza strona zawsze była, jest i będzie całkowicie niezależna i autonomiczna, co pozwala nam głosić prawdę, która bardzo wielu ludziom się nie podoba, a ich jęki, stęki, groźby i narzekania cały czas, dniem i nocą do nas dochodzą, my jednak nigdy nie ustąpimy, zgodnie z przepięknym motto strony Wolna-Polska.pl, do którego sami również się odwołujemy : „Jeśli boisz się głosić prawdę – już jesteś niewolnikiem” ~ Henryk Pająk. 

Redakcja TENETE TRADITIONES

 aa

Za: http://tenetetraditiones.blogspot.com/2016/07/facebook-usuwa-katolickie-wydarzenie.html

Data publikacji: 6.07.2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.