Strona główna > NWO > „Event 201”

„Event 201”

Fundacja Billa i Melindy Gatesów nie tylko sfinansowała rozwój wirusa koronowego. W październiku 2019 r. Gates przewidział śmierć 65 milionów ludzi z powodu wirusa. Zabawa z wirusami czy bakteriami dla kasy za przyszłe szczepionki, toż to lepszą kopalnia złota niż wszystko co jest nam znane.

Obecnie rozprzestrzeniający się w Chinach wirus koronowy w żadnym wypadku nie jest naturalny. 19 czerwca 2015 r. Finansowany przez rząd brytyjski Instytut Pirbright złożył patent na wirusa Corona, który został zatwierdzony w dn. 20 listopada 2018 r. Fundacja Billa i Melindy Gatesów jest jednym z „ głównych finansistów ” Instytutu Pirbrighta. Wirus koronowy został opatentowany i zarejestrowany w Europejskim Urzędzie Patentowym pod numerem EP3172319A1. Patent jest w posiadaniu Instytutu Pirbrighta.

Fundacja Billa i Melindy Gatesów była gospodarzem ćwiczeń pandemicznych

18 października 2019 r., na długo przed wystąpieniem wirusa, Fundacja Billa i Melindy Gatesów, Universytet Zdrowia Publicznego Johna Hopkinsa, Bloomberg oraz Światowe Forum Ekonomiczne wspólnie zorganizowały sympozjum/symulacje w Nowym Jorku, w którym wzięli udział „decydenci polityczni, urzędnicy, kierownictwo a eksperci ds. zdrowia pracowali razem nad symulowanym wybuchem wirusa koronowego ”.

Ćwiczenie z pandemią, zatytułowane „ Event 201 ”, umieściło uczestników w środku niekontrolowanego wybuchu wirusa korony, który rozprzestrzenił się jak pożar z Ameryki Południowej i spowodował spustoszenie na całym świecie. „W symulacji CAPS (koronawirus) spowodował śmierć 65 milionów ludzi w ciągu 18 miesięcy”, powiedział John Hopkins

„Event 201” przepowiadało przyszłość

Scenariusz wydarzenia pokazuje fikcyjnej stacji telewizyjnej „GNN”, w jaki sposób hipotetyczny wirus odporny na wszystko (nazywany CAPS) paraliżuje handel i podróże oraz pogrąża światową gospodarkę w powolnym upadku. O dziwo, właśnie tak się dzieje. Spójrz na kilka zdjęć dostępnych w wiadomościach, a zobaczysz, że zwiększone środki bezpieczeństwa już ograniczają opcję podróży.

W Chinach ponad 35 miliony ludzi jest teraz uwięzionych w swoich miastach i odciętych od świata zewnętrznego. Wpływ na globalną gospodarkę to tylko kwestia czasu. Profesor z Imperial College London niedawno niezwykle ostro ostrzegł, że wirus korony ma taki sam wskaźnik zabójstw jak hiszpańska grypa, która pochłonęła życie 20-50 milionów ludzi w 1918 roku.

Event 201 wzywa do globalizmu jako rozwiązania pandemii

Nic dziwnego, że znając Billa Gatesa jako fanatyka globalizacji, przedstawiam następujący szczegół. W filmie z wydarzenia Tom Inglesby z Centrum Bezpieczeństwa Zdrowia Johna Hopkinsa prowadził kampanię na rzecz większego globalizmu jako rozwiązania i powiedział: „Pojawiają się problemy, które mogą rozwiązać tylko globalne firmy i rządy razem”.

W celu dalszego rozwoju globalizmu jako antidotum na hipotetyczny wybuch, uczestnicy wydarzenia „Event 201” zaproponowali, co następuje :

*Rządy, organizacje międzynarodowe i firmy powinny teraz planować, w jaki sposób kluczowe funkcje korporacyjne są wykorzystywane w poważnej pandemii.

*Przemysł, rządy krajowe i organizacje międzynarodowe powinny współpracować w celu zwiększenia liczby medycznych środków zapobiegawczych (MCM) na poziomie międzynarodowym oraz w celu umożliwienia ich szybkiego i sprawiedliwego rozmieszczenia podczas poważnej pandemii.

 *Kraje, organizacje międzynarodowe i globalne firmy transportowe powinny współpracować w celu utrzymania podróży i handlu podczas poważnych pandemii.

*Rządy powinny zapewnić więcej zasobów i wsparcie na rozwój i produkcję szczepionek, środków terapeutycznych i diagnostyki potrzebnych podczas poważnej pandemii.

*Globalny biznes powinien uznać ciężar ekonomiczny pandemii i walczyć o większą gotowość.

*Organizacje międzynarodowe powinny priorytetowo potraktować zmniejszenie wpływu epidemii i pandemii na gospodarkę.

*Rządy i sektor prywatny powinny nadać większy priorytet opracowaniu metod zwalczania dezinformacji przed kolejną walką z pandemiami.

 A wszystko to wydarzyło się na długo przed pierwszym udokumentowanym przypadkiem infekcji wirusem Corona!

Fundacja Billa i Melindy Gatesów planuje opracowanie szczepionki przeciw wirusowi korony. Ci sami globaliści, do których należy patent na wirusa i którzy tylko przewidzieli i zainicjowali powstanie i rozprzestrzenianie się wirusa, ogłosili teraz, że opracują szczepionki dla śmiertelnego wirusa koronowego. Według Business Insider „koalicja sponsorowana przez Gates wspiera firmy biotechnologiczne”, które próbują opracować szczepionkę przeciw wirusowi korony.

Koronawirus z Chin może być bronią biologiczną

Bill Gates alarmuje, nadchodzi niebezpieczna pandemia!https://wolnemedia.net/koronawirus-z-chin-moze-byc-bronia-biologiczna/https://www.facebook.com/killuminati.pl.2/videos/796007184217417/

Opublikowany przez Killuminati 2 Piątek, 31 stycznia 2020

Co myślisz ?

Czy to wszystko tylko zbieg okoliczności?

Husky

Na podstawie:

https://gloria.tv/post/6hMo3pyQcJyT37qYHHbtz72Rt

Bill Gates Stiftung prognostizierte 65 Millionen Tote durch Corona-Virus – vor 3 Monaten

Za http://antykomunista.neon24.pl/post/152879,event-201

6 thoughts on “„Event 201”

 1. jakieś 10-15 lat temu Przekrój i chyba nawet GW opisywały ożywienie przez US Army wirusa grypy tzw „hiszpanki”. Wykopali zwłoki ofiar pochowane w wiecznej zmarzlinie i po 100 latach ożywili tego wirusa. Dzisiaj ofiary koronawirusa też plują krwią, coś zjada im płuca. Możesz bardzo łatwo wygooglać ten tekst

  1. To prawda. Tylko że na hiszpankę umierali przeważnie ludzie młodzi(15 – 30) lat. W chwili obecnej jest raczej bez różnicy. Musieli tego wirusa jakoś udoskonalić , he, he. Ale teraz poważnie. Jeżeli wtedy zmarło podobno 20mln , to biorąc pod uwagę zwykłą proporcję , zaludnienie świata , gęstość zaludnienia , mobilność ludzi , świństwa w jedzeniu , chmurki rozpylane , może się okazać że Bill odjął jedno zero.

 2. Do punktów z Event 201 – mam siedem grzechów głównych, które zamieściła
  WHO 30.01.2020 na chińskiej stronie:
  http://www.bjnews.com.cn/world/2020/01/31/681975.html (można przetłumaczyć)

  Siedem grzechów głównych WHO a Event 201- proszę sobie porównać!

  W celu dalszego rozwoju globalizmu jako antidotum na hipotetyczny wybuch, uczestnicy wydarzenia „Event 201” zaproponowali, co następuje :

  WHO 30.01.2020
  Po pierwsze, nie ma potrzeby przyjmowania środków ograniczających międzynarodowy przepływ osób i handel międzynarodowy, a WHO nie zaleca ograniczania handlu i przepływu osób;

  Po drugie, należy wspierać kraje o słabym systemie opieki zdrowotnej;

  *Po trzecie, należy przyspieszyć opracowywanie szczepionek, planów leczenia i planów diagnostycznych*

  Po czwarte, należy zwalczać rozprzestrzenianie się plotek i dezinformacji;

  Po piąte, plany muszą zostać poddane przeglądowi, zidentyfikowane luki oraz zasoby wymagane do identyfikacji, izolacji i leczenia pacjentów, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się epidemii;

  Po szóste, dane, wiedza i doświadczenie muszą być udostępniane WHO i światu;

  Po siódme, jedynym sposobem na pokonanie epidemii jest zaangażowanie wszystkich krajów w duchu solidarności i współpracy, wszyscy jesteśmy w to zaangażowani i możemy to tylko powstrzymać.
  30.01.2020 WHO

 3. Event 201 Październik 2019

  Wydali oświadczenie:

  Oświadczenie o nCoV i naszym ćwiczeniu pandemicznym
  W październiku 2019 roku Centrum Bezpieczeństwa Zdrowia Johns Hopkins zorganizowało pandemiczne ćwiczenie na stole o nazwie Event 201z partnerami, Światowym Forum Ekonomicznym i Fundacją Billa i Melindy Gatesów. Niedawno Centrum Bezpieczeństwa Zdrowia otrzymało pytania dotyczące tego, czy to ćwiczenie pandemiczne pozwoliło przewidzieć obecny wybuch epidemii koronawirusa w Chinach. Żeby było jasne, Centrum Bezpieczeństwa Zdrowia i partnerzy nie przewidzieli podczas naszego ćwiczenia na stole. W scenariuszu modelowaliśmy fikcyjną pandemię koronawirusa, ale wyraźnie stwierdziliśmy, że nie była to prognoza. Zamiast tego ćwiczenie miało na celu zwrócenie uwagi na wyzwania związane z gotowością i reagowaniem, które najprawdopodobniej pojawią się w bardzo poważnej pandemii. Nie przewidujemy teraz, że wybuch nCoV-2019 zabije 65 milionów ludzi. Chociaż nasze ćwiczenie na stole zawierało próbny nowatorski koronawirus.
  Tłumacz GOO, a tu w linku oryginał:
  http://www.centerforhealthsecurity.org/newsroom/center-news/2020-01-24-Statement-of-Clarification-Event201.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *