Strona główna > Bez kategorii > ..EUTANAZJA (cz.II)…Aborcja pourodzeniowa !!!

..EUTANAZJA (cz.II)…Aborcja pourodzeniowa !!!

Źródło: http://legionista.nowyekran.pl/post/85339,eutanazja-cz-ii-aborcja-pourodzeniowa

Data publikacji: 10.01.2013

foto3

 

Spełniając daną wczoraj obietnicę , że będzie ciąg dalszy: http://legionista.nowyekran.pl/post/85203,eutanazja-smieciowy-final-orkiestry-zycia ,chciałbym przywołać -może nie modne , nie z prądem – twierdzenia !

Czy to jeszcze głupota czy już spisek bądź planowy zamach w celu eksterminacji ludzi nieszczęśliwych…

” Wrzuta” tematu eutanazji wydaje mi się całkiem nie przypadkowa , szczególnie w obecnym kryzysowym dla Polski czasie ( słuszniej należałoby stwierdzić ) – przedkryzysowym.. Kryzys – taki na serio – to NAS dopiero czeka.. Obecnie , gdy „rozhuśtał” się temat – in vitro , czy aborcji – doklejenie eutanazji jest niejako „po drodze” – tylko pytanie komu ?.. A odpowiedź na nie pozostawiam domyślności Twojej czytelniku.. Co ?…. zaskoczeniem będzie , gdy stwierdzę , że EUTANAZJA dotyczyć będzie głównie ludzi : biednych i starych , bezdomnych i chorych – na drogie w leczeniu choroby , osób w osobistej i społecznej depresji , bezrobotnych , dzielących domostwo i nieruchomości ( w tym grunty rolne ) z następcami prawnymi , dzieci z genetycznymi chorobami i przewlekle chorymi , osób niezaradnych życiowo i nie posiadających wystarczających środków finansowych do samo utrzymania , inwalidów i osób upośledzonych umysłowo , osób niewygodnych POLITYCZNIE !…Jak znam życie i naszą „pomysłowość” to do tej listy „dopisalibyśmy” jeszcze wiele przykładów..( że przypomnę – zastrzyki Pawulon w mieście Łodzi )…

Tytułowy termin : ABORCJA POURODZENIOWA , kto z Was go znał ?.. Od kiedy jest on znany ?.. Powstał niedawno , jest jeszcze „ciepły”, ma przeczyć zasadzie z art. 148 kodeksu karnego – kto zabija , podlega karze. Co oznacza aborcja pourodzeniowa ?. Tyle , że nie karze się za ZABICIE = ABORCJĘ nowonarodzonego dziecka!. Z jakich powodów urodzone dziecko w „majestacie” prawa może zostać pozbawione życia i kto będzie, bądź jest władny podjąć taką decyzję?. Lekarz ? , bo stwierdzi , że dziecko jest ciężko i przewlekle chore na schorzenie bardzo drogie w leczeniu bądź nieuleczalne w przyszłości ?. Matka lub ojciec , gdy stwierdzą , że dziecko jest np: ślepe czy głuche bądź np: RUDE ? , albo , że jest chłopcem a oni już mają trzech i chcieliby dziewczynkę ?.. Czym więc aborcja pourodzeniowa różni się od nazistowskiej teori planowej eksterminacji lub zachowania czystości rasy ?.. NICZYM !..

Tak „tylnymi”  drzwiami , w mediach , politycy , popularni dziennikarze , OWSIAK , wrzucają temat eutanazji : bo człowiek SAM może decydować o swoim życiu !.. ” No…. gdy ktoś bardzo cierpi i jest nieuleczalnie chory to trzeba mu pomóc odejść z tego świata – oczywiście gdy sam poprosi !..”                  ( uważam , że samo takie stwierdzenie jest już wystarczającym argumentem , by nazwać twierdzącego tak : bydlakiem ! )..

Pawka Morozow też SAM  doniósł na swoich rodziców , nie rozumiejąć , że wysyła ich na Sybir na ciężką i pewną śmierć..

W roku 2011 i 2012 w Polsce samobójstwo popełniło ok. 7000 osób.. bijemy w tej kwestii wszelkie rekordy światowe..Czy Rząd RP , Parlament , Prezydent RP coś w tej sprawie zrobili , by zahamować narastającą z roku na rok ilość samobójstw ?.. NIKT NIE ZROBIŁ NIC W TEJ SPRAWIE !.. Prywatny problem  odbierającego sobie życie.. „Wolność wyboru” !… W końcu jest demokracja w kraju…O take Polske walczyliśmy !..

Wszyscy ( nieomal ) znamy film RAMBO.. Jest on o nieprzystosowaniu młodego człowieka-żołnierza z Wietnamu , wielokrotnego zabójcy innych żołnierzy-przeciwników do życia w „normalnym” społeczeństwie. Czy któryś z pomysłodawców POLSKIEJ EUTANAZJI  ma pomysł lub odpowiedź na pytanie co zrobić z tysiącami…tak tak tysiącami lekarzy MORDERCÓW , którzy w pełnej świadomości wstrzykiwać będą śmiercionośny zastrzyk żywemu człowiekowi ?.. Po kilku latach stosowania eutanazji  w Polsce będzie żyło TYSIĄCE chorych psychicznie lekarzy – zabójców !.. Muszą zwariować , bo normalny człowiek nie wytrzyma świadomości , że pozbawił życia dziesiątki,setki,tysiące  braci czy sióstr.. Polska jest wielokrotnie większa od Holandii , a jeśli w tak małym kraju oficjalnych eutanazji jest ok. 3000 plus raz , czy dwa razy więcej nielegalnych to w Polsce będzie ich ok 50 do 100 tys. rocznie !.. Czyli jeden Toruń rocznie do piachu !..

Na „dobry” początek o eutanazję ” POPROSZĄ” wszyscy pacjenci hospicjów..Potem osoby pow. 80 roku życia , dalej powyżej 70-tki..A potem w zależności od kondycji ZUS-u osoby pow.67 roku życia..No a potem w zależności od wskaźnika bezrobocia – rząd dba o wskaźniki – osoby kończące 60 rok by zwolniły miejsca pracy dla młodych…Oczywiście jeśli jeszcze będą w Polsce jacyś młodzi , bo może się okazać , że widząc taką perspektywę zakończenia życia za wczasu dadzą nogę za ocean lub za rzekę..

No winienem tu sprostowanie , oczywiście możemy przyjąć wariant , że do wstrzykiwania ampułek śmierci nie będziemy używać polskich lekarzy a np: zwrócimy się do Związku Żołnierzy Rosyjskich tzw: Afganów by przyszli nam z bratnią pomocą i za odpłatnością wstrzykiwali śmierć w Polskie żyły…Co prawda na poparcie tej idei na posła Macierewicza bym nie liczył, ale tym durnym pomysłem staram się dorównać durnemu pomysłowi eutanazji w Polsce !..

Przed Polską i Polakami jest jeszcze wiele wyzwań , wiele do naprawy czy zrobienia , ale ostatnią rzeczą nad którą potrzebujemy się pochylić jest podły i idiotyczny temat eutanazji !

Proponuję niezależnym dziennikarzom , blogerom ,  kreatorom słowa mówionego i pisanego , nazywajmy każdego mówiącego o potrzebie w Polsce ustawy o EUTANAZJI : publicznie w słowie i piśmie:

I  D  I  O  T  Ą  !!!

 

……( czy możecie sobie wyobrazić , że po wejściu w życie ustawy o eutanazji i przed kolejnymi wyborami : poranna prasa donosi , a TVN-24 na „pasku” :w przededniu wyborów parlamentarnych Donald Tusk z gabinetem Rady Ministrów…. lub Jarosław Kaczyński z gabinetem politycznym   ” w obecności ”  świadków poprosili o przeprowadzenie u nich zabiegu eutanazji !.. Zgodnie z obowiązującym porządkiem prawnym mieli takie prawo więc  Państwowa Komisja Wyborcza skreśliła ich nazwiska z list wyborczych…)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.