Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Eurosodomskie „chrześcijaństwo”

Eurosodomskie „chrześcijaństwo”

Eurosodomskie „chrześcijaństwo”. Przebudowa chrześcijaństwa w ramach europejskiej normy. Zwierzchnik anglikanów osiągnął porozumienie z „papieżem” Franciszkiem. „Homofobia to ogromny grzech”. W swoim wywiadzie udzielonym paulińskiemu miesięcznikowi „Jezus”, szef brytyjskiego „kościoła” anglikańskiego, Justin Welby, opowiedział o tym jakie porozumienie osiągnął z „papieżem” Franciszkiem. Jak uważa lider wspólnoty anglikańskiej w przyszłości ich wzajemne zrozumienie będzie jeszcze bardziej owocne. „My musimy odbyć spacer w jednym kierunku ze wzajemną miłością a przy tym jednocześnie musimy brać pod uwagę różnice doktrynalne.

Wazeliniarze nowej religii NWO

My już pracujemy razem nad wielu kwestiami ale na razie jest to informacja poufna”- zauważył Justin Welby. Wywiad był szczerą rozmową w której Justin Welby przyznał się, na przykład do tego, że czyta modlitwę świętego Benedykta przed snem. Ponadto w wywiadzie poruszone były liczne aspekty wzajemnych stosunków Welby’ego z „papieżem” Franciszkiem. Zauważalna jest gotowość „kościoła” anglikańskiego do dążenia ku zjednoczeniu. Oczywiście są pewne różnice ale Welby jest przekonany, że „papież” jest „prawdziwym duchowym liderem umiejącym słuchać i będącym zainteresowanym dialogiem”. Omawiano aktualne tematy, na przykład wprowadzenie kobiet na „urząd biskupi”. „Uważam to za właściwe nie tylko w kontekście współczesnego świata ale także z teologicznego punktu widzenia”- powiedział „arcybiskup” Canterbury. Obie heretyckie wspólnoty okazały się wytrwałymi w kwestii małżeństw jednopłciowych. „Kościół anglikański i ja osobiście jestem przeciwko takim prawom”- stanowczo stwierdził Justin. Także Welby zgadza się z niedawnymi wypowiedziami papieża Franciszka w kwestii sodomitów: „To jest absolutnie nie do przyjęcia i zasadniczo niewłaściwe żeby poniżać lub izolować od społeczeństwa ludzi z inną orientacją seksualną. Homofobia to ogromny grzech”.

Za: http://3rm.info/42151-pereformatirovanie-hristianstva-pod-evrostandart-glava-anglikan-dostig-ponimaniya-s-papoy-franciskom-gomofobiya-eto-ogromnyy-greh.html

Data publikacji: 18.12.2013

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.