Strona główna > NWO > Apokalipsa > W Eurosodomie książki dla dzieci piszą zwyrodnialcy (video)

W Eurosodomie książki dla dzieci piszą zwyrodnialcy (video)

W Eurosodomie książki dla dzieci piszą zwyrodnialcy. Klasyczna literatura dziecięca jest zastępowana przez „literaturę” genderową napisaną przez zwyrodnialców.

Na tym video (12 min.) opublikowanym 18 maja 2014 roku tradycyjna mama, mieszkająca dzisiaj w Unii Europejskiej, opowiada o książeczkach dla dzieci w wieku od 0 do 6 lat, które znalazła w zwykłej bibliotece rejonowej w pobliżu Barcelony (Hiszpania). Te książeczki celowo deprawują i demoralizują malutkie dzieci. No cóż, cała klasyczna literatura dla dzieci stopniowo znika z bibliotek w Europie. Dlaczego? Kasta sodomitów, która dorwała się do władzy, zamierza ZASTĄPIĆ całą klasyczną literaturę dziecięcą napisaną przez mężczyzn i kobiety, na literaturę genderową napisaną w ostatnich 30 latach przez zboczeńców…Co mogą zrobić tradycyjni rodzice? Chować i chronić książki dla dzieci klasyków literatury. Być czujnym i przygotowywać się do…genderyzacji.

UWAGA! Przed oglądaniem video włącz tłumaczenie za pomocą automatycznego translatora.

https://www.youtube.com/watch?v=javfb4hCvaw

 

Za: http://3rm.info/47025-v-es-klassicheskaya-literatura-dlya-detey-zamenyaetsya-na-gendernuyu-sozdannuyu-izvraschencami-video.html

Data publikacji: 21.05.2014

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

− 5 = 4