Strona główna > NWO > Apokalipsa > Eurosodoma – Zoofilia coraz popularniejsza wśród Europejczyków

Eurosodoma – Zoofilia coraz popularniejsza wśród Europejczyków

Sodoma i Gomora w Unii Europejskiej – Zoofilia coraz popularniejsza wśród Europejczyków.

a

Zoofile-turyści przybywają autokarami do Danii, głównie z Niemiec, Holandii, Szwecji i Wielkiej Brytanii. Większość z nich to mężczyźni ale są także i kobiety. Wszyscy oni poszukują „szczęścia” w „zwierzęcych burdelach”. Plan New World Order jest konsekwentnie realizowany zgodnie z założeniami! 

Niemiecka „Die Welt”, jedna z czołowych gazet niemieckich, opublikowała artykuł o sodomii w Danii i o turystach-zoofilach, którzy przyjeżdżają do „zwierzęcych burdeli” i płacą za seks ze zwierzętami. Burdele umieszczone są w wiejskich nieruchomościach i budynkach gospodarskich z bydłem, na wsi, w gospodarstwach, które specjalizują się w takiej „turystyce”. Właściciel takiego burdelu prowadzi, przykładowo, stajnię z końmi i pobiera od każdego zoofila 1300 koron (około 170 euro) za „usługę”.

Niektórzy zoofile przyjeżdżają z własnymi kamerami i wszystkie swoje zwyrodniałe czyny filmują ale za dodatkową opłatą uiszczaną właścicielowi zwierząt. Jako że w Niemczech ostatniego roku zakazano zoofilii, z powodu protestów obrońców zwierząt, to obecnie coraz więcej zoofili przyjeżdża do Danii a duńscy politycy i towarzystwa ochrony zwierząt mają wiedzę o tym procederze.

Oprócz tych wiejskich ośrodków dla zwyrodnialców oferujących seks ze zwierzętami, wielu duńskich właścicieli psów oferuje swoje psy za pośrednictwem internetu dla „specjalnych usług”. Władze duńskie nie posiadają wiedzy co do ilości „zwierzęcych burdeli” ponieważ te zboczenia (zoofilia) są legalne i nie prowadzi, w związku z tym, statystyk ale jak się uważa jest ich mnóstwo. Zoofile kontaktują się głównie przez internet i poprzez strony internetowe  o tematyce „zwierzęta”.

Duńska Partia Ludowa, trzecia co do wielkości, chce delegalizacji sodomii w Danii i kilka razy w parlamencie składała wniosek delegalizacyjny ale główne partie duńskie (Socjaliści, Chrześcijańscy Demokraci, Zieloni) nie chcą poprzeć Duńskiej Partii Ludowej ponieważ jest ona uważana za prawicę przeciwną Unii Europejskiej.

Chociaż badania pokazują, że 75% populacji Danii głosowałoby za delegalizacją sodomii to duński prywatny kanał telewizyjny T2 w swoim programie pokazał szokujące fakty o dominacji sodomii i powodzeniu „zwierzęcych burdeli” w Danii. Po tym jak prezydent Duńskiego Komitetu Etyki, 8 lat temu, opublikował studium, które dowodziło, że pewne zwierzęta doznają przyjemności z seksualnego obcowania z ludźmi to główni politycy duńscy i duńskie partie wycofały się z pomysłu zmiany prawa i ewentualnej delegalizacji zoofilii.

Niektóre ustawy prawne w Danii są porażające. Na przykład zabronione jest posiadanie psa rasy pit bull ale zezwala się na stosunek seksualny z psem rasy owczarek i na filmowanie tego aktu zwyrodnienia za pomocą kamery filmowej. Jeżeli zwierzę nie odnosi szkody to duńskie prawo akceptuje to bestialstwo.

Wielu polityków nie chce zmiany istniejącego prawa i nie chce zakazu zoofilii ponieważ uważają, że lepiej jest jeżeli to zwyrodnienie jest legalne niż miałoby być nielegalne i zoofile krzywdziliby zwierzęta. Ale eksperci i duńscy weterynarze twierdzą, że każdy stosunek zoofilski ze zwierzęciem powoduje szkodę dla zwierzęcia i około 20% duńskich weterynarzy, jak informuje Ministerstwo Sprawiedliwości, raportuje przypadki zwierząt dostarczanych im do leczenia z powodu uszkodzeń wywołanych przez stosunki zoofilskie.

Ustawy o bestializmie 

W Niemczech maksymalna kara za zoofilię jest jedynie karą pieniężną i wynosi 25 tysięcy euro, ale policja te przestępstwa traktuje jako niegroźne i zoofile rzadko bywają w ogóle karani. Został ten fakt potwierdzony przez prezesa stowarzyszenia zoofilskiego, „Zeta”, który powiedział, że żaden członek stowarzyszenia nie został nigdy ukarany. Z powodu nacisku różnych organizacji międzynarodowych i obecnej sytuacji kiedy masy ludzkie wyznają kult pokoju, miłości i tolerancji wobec każdego grzechu to grzech, oczywiście, rozprzestrzenia się jak pożar i niemożliwy jest do powstrzymania.

Kiedy wszyscy są opłacani, naukowcy, lekarze, prawnicy, psychiatrzy, i zjednoczeni w dążeniu do zniszczenia tradycyjnej rodziny chrześcijańskiej, zmuszając ludzi do pozostania sodomitami, lesbijkami, biseksualistami, transseksualistami i wszelkimi innymi zboczeńcami, traktując te zboczenia jako normalne i pożądane, to teraz już widać jak wielu jest zboczonych ludzi żądających dla siebie specjalnych praw. Nie, oczywiście to nie pedofile domagają się specjalnych praw ponieważ jest wystarczająco dużo dzieci w sierocińcach więc organizowanie specjalnych parad nie jest konieczne.

Zwłaszcza na europejskiej ziemi rozwinęło się zaawansowane, tolerancyjne i antychrześcijańskie społeczeństwo i coraz więcej ludzi żąda legalizacji seksu ze zwierzętami. Niemieckie media donoszą także o gwałtownie wzrastającej w Danii ilości „zwierzęcych burdeli” a w samych Niemczech, aż do ostatniego roku zoofilia była najzupełniej legalna, działa obecnie dużo nielegalnych „zwierzęcych burdeli” z psami, kotami, owcami, krowami…Niemcy reklamują te burdele w internecie w sposób zupełnie bezkarny ponieważ prawo jest absolutnie niczym jako że zabrania ono jedynie tworzenia pornograficznych filmów ze zwierzętami ale samo odtwarzanie takich filmów jest całkowicie legalne.

Burdele dla zoofili w Norwegii i Danii i seks ze zwierzętami za 70 do 150 euro.

Kiedy ostatniego roku w Niemczech wybuchł skandal, który spowodował zakaz zoofilii, to niemieckie „zwierzęce burdele” kontynuowały swoją działalność ale już w podziemiu, nielegalnie, a także rozpoczęła się w Niemczech wyjazdowa gorączka zoofili do Danii i Norwegii, dokąd są organizowane wycieczki dla zoofili w celu przeżycia przez nich zwyrodniałych przygód seksualnych w „zwierzęcych burdelach”. Niemiecki „Die Welt” w artykule na temat sodomii pisze, że to zboczenie rozszerza się w Europie z niewiarygodną intensywnością. Ilość zoofili bardzo szybko wzrasta, tak jak i „zwierzęcych burdeli” i wiejskich gospodarstw specjalizujących się w oferowaniu stosunków seksualnych ze zwierzętami.

Można postawić pytanie- gdzie zniknęła chrześcijańska Europa? Czy to właśnie jest wynik tolerancji, miłości i pokoju? Czy to może jest świat oświetlony „światłem” samego Lucyfera? Zwłaszcza zoofilia i sodomia jest najgorszą i najniższą formą zbezczeszczenia godności istoty ludzkiej. Sodomia i zoofilia była straszliwym poniżeniem stworzenia Bożego i z powodu tego plugawego grzechu były zniszczone miasta Sodoma i Gomora. 

Nie możemy nie zauważyć, że znowu wkroczyliśmy w epokę absolutnej rozpusty,  rozpasania i całkowitego odrzucenia grzechu, zdesakralizowania godności istoty ludzkiej i to z powodu plugawej propagandy fałszywej tolerancji i miłości grzechu, którą uprawiają globaliści. W tym straszliwym nowym świecie, tworzonym na naszych oczach,  celem jest sprowadzenie istoty ludzkiej do stanu tolerancji wszelkiego zła i postawienia jej w absolutnej opozycji do Boga, postawienia jej w postawie całkowitego buntu wobec Boga. Totalna rozpusta i degeneracja. Jeżeli dojdziemy do kresu świata jako wyniku realizacji ostrzeżeń Boga w postaci Jego kary, to człowiek zaiste będzie sam sobie winien ponieważ wszyscy powołani jesteśmy do świętości ale tylko niewielu odpowiada na to powołanie.

Za: http://www.novi-svjetski-poredak.com/2014/09/22/rastuci-trend-u-eu-europljani-u-masovnom-pohodu-na-seks-sa-zivotinjama/

Data publikacji: 22.09.2014

Opracowanie: RX

4 thoughts on “Eurosodoma – Zoofilia coraz popularniejsza wśród Europejczyków

 1. Chodzi o to i wszystko do tego zmierza, ze brak bialka zwieirzecego w organizmie doprowadza stale zmiany w mozgu tak, ze zmienia sie postrzeganie swiata zwierzecego i stosunek do niego co jest perfekcyjna metoda zeby czowieka ZBYDLECIC ! Konsekwencja jest taka, ze zwierze kocha i nie przejdzie mu przez gardlo, ale nie czlowiek, ktorym gardzi !
  KANIBALIZM DZISIAJ:
  ,,Kanibale spod szczecina zaaresztowani po 15 latach.makabryczne szczegoly sprawy”
  http://www.gazetawroclawska.pl/aktualnosci/a/kanibale-spod-szczecina-zatrzymani-po15-latach-majabryczne-szczegoly-sprawy-aktualizacja,12701688/

  Co „TAKIM” robi roznice, gdy do lozka uwioda koze,skoro kochaja ja bardziej jak czlowieka, zamkna w patyku pewni, ze go nie zdradzi nie obgada i zawsze zadowolona?
  No a jak nie ma patyka i nie moze sobie zone sprawic, dlatego idzie tam, gdzie za 150 eu. sobie dogodzi …I KOLO SIE ZAMYKA NIEPRAWDAZ!??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *