Strona główna > NWO > Apokalipsa > Eurosodoma zbliża się do kresu…

Eurosodoma zbliża się do kresu…


Zachód zbliża się do kresu…Dzień 22 grudnia stał się Międzynarodowym Dniem Pedofilii.

Były członek parlamentu belgijskiego, polityk, działacz społeczny, Laurent Louis, demaskuje dzień 22 grudnia jako Międzynarodowy Dzień Pedofilii ( Poniżej Laurent Louis).

a00

„Niektórzy ludzie w Europie będą obchodzić ten dzień jako Boże Narodzenie i Nowy Rok. I nie jest to sen, takie wydarzenie istnieje. Ono istnieje dlatego, że dzisiaj pedofile już się nie ukrywają, czują się oni bezpiecznie i są chronieni przez system, są oni ochraniani przez ludzi znajdujących się na najwyższych szczeblach władzy i dlatego ich czyny nie są ścigane z mocy prawa. I nie jest to zaskakujące ponieważ pedofile zajmują najważniejsze stanowiska w naszym kraju. Mowa jest o belgijskim premierze Ellio di Rupo, pamiętamy również o byłym Frederique Mitterand, który był ministrem w rządzie Sarkozy’ego, przychodzi także do głowy pan Daniel Cohn-Bendit, który w jednym z telewizyjnych wywiadów nawet nie ukrywał swojego pociągu do dzieci w wieku lat od 4 do 8. Co się tyczy pana Mitterand’a to on wyjeżdżał do Azji tylko po to ażeby zaspokoić swoje perwersyjne potrzeby związane z pedofilią.

To jest niesłychne, absolutnie nie do przyjęcia, że ci ludzie mogą jeszcze zajmować takie wysokie stanowiska w naszym społeczeństwie. No i dzisiaj pedofile czują się całkowicie bezpiecznie, wystawiają się sami na pokaz. Dnia 22 grudnia możecie zobaczyć małą, niebieską świeczkę w oknach niektórych domów. Oznacza to, że tam mieszkają pedofile i że nie boją się afiszować. Na ulicach można ich rozpoznać po noszonej przez nich niebieskiej wstążeczce. Znamy czerwoną wstążeczkę, symbol walki z AIDS. Ale niebieska wstążeczka to wyróżniający symbol pedofili. 

aa

Tak więc dzisiaj pozwalamy pedofilom robić wszystko, mają oni nawet prawo do swoich świąt, demaskujcie takie zachowania, mówcie „stop” pedofilii, mówcie „stop” ich bezczelności. My dłużej nie możemy akceptować faktu, że oni rządzą naszym krajem. My dłużej nie możemy akceptować tego, że mają oni czelność afiszowania się po całym świecie i mają czelność szydzić z nas, krzywdzić nasze dzieci, najbardziej bezbronne istoty.

Powinniśmy działać, powinniśmy reagować, powinniśmy demaskować ten stan spraw, powinniśmy mieć otwarte oczy i nie akceptować tego czego zaakceptować nie wolno, i powinniśmy tolerować tego czego tolerować nie wolno. Pokładam nadzieję w społeczeństwie. To jest konieczne ażeby wszyscy się dowiedzieli, że dzień 22 grudnia to dzień święta pedofili i że nasze dzieci są narażone na gwałty. Powinniśmy ujawniać to żeby nasze dzieci nie były w niebezpieczeństwie, żeby mogły żyć w pokoju”.

Nawiasem mówiąc w Rosji w odróżnieniu od , na przykład, Holandii, lobby pedofilskie na razie nie jest sformalizowane a istnieje tylko w skupieniu poszczególnych, wpływowych pedofilów. A w tej właśnie Holandii otwarcie działa pedofilski klub „Martijn”, który, jak się oblicza, ma 600 aktywnych członków (dosłownie i w przenośni). W ich szeregach znajdują się pedofile nie tylko o normalnym społecznym statusie ale także niektórzy przedstawiciele najwyższych kręgów władzy. Dlatego lobby pedofilskie w Holandii jest w dużej mierze postrzegane „pozytywnie”. Ponadto w Holandii pedofile nawet próbowali stworzyć własną partię polityczną.

SUPLEMENT

Amerykańsko-chazarska latryna promocji perwersji czyli Hollywood, czci żydowskiego gwałciciela dzieci, Raymonda Lieblinga, tak zwanego Romana Polańskiego!

Patrz także: „Pedofilia: brudny sekret Talmudu

Za: http://3rm.info/main/65894-zapad-dohodit-do-predela-22-dekabrya-stal-mezhdunarodnym-dnem-pedofilii.html

Publikacja: 11.01.2017

Tłumaczenie Tamara


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *