Strona główna > NWO > Apokalipsa > Eurosodoma – Zachodnia cywilizacja czyli norweska epidemia gwałtów noworodków

Eurosodoma – Zachodnia cywilizacja czyli norweska epidemia gwałtów noworodków

Dnia 2 marca 2015 roku po raz pierwszy Norwegia oficjalnie i publicznie przyznała się do istnienia „infantofilii” pośród norweskich mężczyzn i kobiet. „Infantofilami” w Danii, Norwegii i w Szwecji nazywają siebie ci pedofile, którzy preferują „rozrywki” z nowonarodzonymi dziećmi („infantami” w miejscowych językach).

a2

Centralna państwowa telewizja norweska NRK poinformowała, że według danych miejscowej policji kryminalnej „KRIPOS”, w Norwegii kwitnie „infantofilia”. Nagłośnić tę, wcześniej skrupulatnie ukrywaną barbarzyńską „skandynawską tradycję” masowego znęcania się nad noworodkami i dziećmi w wieku niemowlęcym (od 0 do 2,5 roku), musiały norweskie media w związku z tym, że ukrywanie masowych gwałtów dzieci w Norwegii już dłużej nie było możliwe ze względu na „przeciek”.

Rzecz w tym, że niedawno w przestrzeni internetowej znalazły się tysiące fotografii i video-dokumentów orgii grupy Norwegów z jednomiesięczną dziewczynką. Wydarzenie miało miejsce w Drammen. Jest to małe miasteczko niedaleko Oslo. Video zostało zamieszczone w internecie przez norweską matkę i norweskiego ojca maleńkiej ofiary „norweskich rozrywek”.

Norweska policja musiała interweniować. Tymczasowo zatrzymano zaledwie 5 uczestników orgii norweskich „infantofilów” z Drammen. KRIPOS informuje, że w gwałcie i „sesji fotograficznej z dzieckiem”brało udział dużo więcej Norwegów. „Większość z nich nie została aresztowana” – informuje NRK. W trakcie wyjaśniło się, że ta norweska rodzina dostarczyła „infantofilom” od razu dwoje swoich dzieci, chłopczyka i dziewczynkę (wiek jeden miesiąc).

Wcześniej norweskie media informowały, że w Norwegii coraz częściej nagłaśniane są przypadki kiedy norweskie rodziny „wymieniają się” rodzonymi dziećmi albo bratankami i siostrzenicami albo wnukami dla tych, szokujących Rosjan, „norweskich przyjemności”.

W jednej z dużych spraw tego typu, sprawie Alvdala (miejscowość w Norwegii), norweska matka dostarczyła troje własnych dzieci krewnym i sąsiadom, nie gardząc rozrywką „na video” zarówno ze swoimi jak i z dziećmi sąsiadów. O sprawie Alvdal została nawet napisana książka.

Ale jednak o skłonnościach Norwegów do seksualnych zabaw z noworodkami prasa lokalna i telewizja zaczęły informować dopiero w końcu lutego, początku marca 2015 roku. W poniedziałek 2 marca 2015 roku w sądzie miasta Drammen rozpoczęło się przesłuchanie w sprawie gwałtów jednomiesięcznej dziewczynki.

NRK informuje, że aresztowany został 32-letni mężczyzna, który zgwałcił własnego synka i córeczkę swojej konkubiny (dziewczynka nie miała jeszcze miesiąca). Ogółem w sprawie gwałtów na noworodku w Drammen sądzonych jest 3 mężczyzn i 2 kobiety.

Norweska telewizja informuje, że proces sądowy potrwa 11 tygodni. Ta sama telewizja informuje, że sama norweska matka brała udział w gwałceniu własnej, jednomiesięcznej córeczki a także filmowała zarówno siebie jak i innych uczestników gwałtu na video a następnie zamieszczała filmiki w internecie.

W trakcie posiedzenia, informuje gazeta, padły słowa, że Norwegia w kwestii powszechności „infantofilii” prawie w niczym nie odróżnia się od innych krajów (Danii, Szwecji). Jednocześnie kryminolodzy skonstatowali także, że orgie infantofilskie w Norwegii odbywają się głównie skrycie, bez takiego jak w tym przypadku „nagłośnienia” w internecie albo w przestrzeni medialnej.

Gazeta pisze, że „większość przypadków infantofilii w Norwegii ma miejsce wewnątrz norweskiej rodziny albo w ścisłym środowisku około rodzinnym”. Fotografie i video z noworodkiem, jako reguła, także noszą czysto „wewnątrz rodzinny” norweski koloryt.

Co jest unikalnego w przypadku z Drammen dotyczącym gwałtu jednomiesięcznej własnej córki przez norweską matkę? Tylko to, że sprawa wyciekła do prasy. Nic więcej.

„Takich przypadków” – informuje gazeta – „jest bardzo dużo. Wiele dzieci w Norwegii jest gwałconych we własnych rodzinach przez norweskie matki ale, z reguły, uwagi policji takie „norweskie rozrywki” nie przyciągają”.

Jednakże niektórzy eksperci, których gazeta pyta, przyznają, że „sadyzm” jaki przejawiali uczestnicy infanto-orgii w Drammen był jednakże unikalny. Niektórzy także podkreślają „wyjątkowość” wieku ofiary. Dziewczynka nie ukończyła nawet 4 tygodni życia.

Norwescy autorzy artykułu najzupełniej poważnie twierdzą w zakończeniu, że „gwałcenie” w tak wczesnym wieku (cytat): „nie zawsze źle się odbija na dzieciach. Przy odpowiedniej pomocy dziecko w pełni normalnie znosi konsekwencje gwałtu w wieku od urodzenia w górę”.

Taki stopień cynizmu norweskich autorów artykułu zaskakuje, najwidoczniej tylko nas, Rosjan. Cytat: „Norwescy kryminolodzy z „KRIPOS” wierzą, że sprawa gwałtu nowo narodzonej dziewczynki z Drammen nie jest „odosobnionym” przypadkiem w Norwegii. W Norwegii dokonuje się dużo więcej podobnych gwałtów niemowląt. A liczba uczestników podobnych infantofilskich orgii w Norwegii także jest wysoka”. Przyznanie przez „KRIPOS” faktu istnienia epidemii infantofilii w Norwegii jest oczywiście porażające. Ale z jakiegoś powodu liczba przesłuchiwanych została ograniczona do zaledwie pięciorga Norwegów na cały kraj.

Źródło: Centralna Państwowa TV Norwegii NRK, 2 marca 2015 roku.

Patrz także:

http://wolna-polska.pl/pedofilia-brudny-sekret-talmudu

Za: http://judastruth.livejournal.com/277260.html

Data publikacji: 7.03.2015

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *