Strona główna > NWO > Apokalipsa > Eurosodoma – Za odmowę ” edukacji ” seksualnej więzienie

Eurosodoma – Za odmowę ” edukacji ” seksualnej więzienie

Drodzy ojcowie, bracia i siostry!

Narzucana i wprowadzana, także na ziemi rosyjskiej, ” edukacja ” seksusalna, jest niczym innym jak ludobójstwem narodu rosyjskiego! To jest najprawdziwsza wojna (!) przeciwko nam, rozpętana przez parobków Antychrysta, i przez niego samego, poprzez wprowadzonych do rządów krajów słowiańskich polityków-szabesgojów.

a101

Nie mamy prawa aby dopuszczać do rozwiązłości i demoralizacji naszych dzieci w szkołach i przedszkolach, co jest realizowane najbrutalniejszymi metodami w Europie i w USA! W celu realizacji demoralizacji naszych dzieci stosuje się najradykalniejsze środki i metody. Demoralizatorom dzieci kamień młyński do szyi i w bagno!

———————————————————————————————————————-Wielodzietny ojciec, Eugen M., trafił do więzienia za to, że jego córka opuściła 2 lekcje „edukacji” seksualnej. Jak się okazało, nie jest to jedyny wypadek w Niemczech. Niemcy, którzy nie chcą żeby ich dzieci, od 4 klasy, korzystały w nauce z materiałów pornograficznych w szkole, ze zdziwieniem odkryli, że prawa o tolerancji do nich się nie stosują.

UWAGA! Zaleca się włączenie tłumaczenia video za pomocą automatycznego translatora.

a: http://3rm.info/publications/38195-evrosodom-za-otkaz-ot-seksprosveta-tyurma-video.html

Data publikacji: 3.09.2016

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *