Strona główna > NWO > Eurosodoma wprowadza Krzyże dla psów

Eurosodoma wprowadza Krzyże dla psów

aq10Eurosodoma wprowadza krzyże dla psów. Komu w Eurosodomie pozwolą nosić Krzyż na szyi. Podbiwszy, praktycznie wszystkie, państwa Europy „Nowy Porządek Świata” (NWO) już nie ukrywa swojej satanistycznej istoty i otwarcie zwalcza chrześcijaństwo na okupowanych przez siebie terytoriach. Szczególną nienawiść panów i pachołków „Nowego Porządku Świata” (NWO) wzbudza Krzyż Chrystusowy z którym prowadzą oni bezlitosną i nieubłaganą wojnę. W licznych krajach Europy trwają obecnie prześladowania chrześcijan noszących na szyjach Krzyże. Sataniści, którzy przejęli władzę, świetnie rozumieją, że dobrowolne zdjęcie Krzyża z szyi jest równoznaczne zaparciu się Chrystusa. Dlatego oni wszystkie swoje siły koncentrują na tym żeby wepchnąć człowieka w taką sytuację i okoliczności kiedy on  sam będzie zmuszony do zdjęcia z siebie Krzyża. Takich przypadków jest już mnóstwo. Pachołki „Nowego Porządku Świata” (NWO) stawiają chrześcijan przed wyborem, albo zdjęcie Krzyża albo zwolnienie z pracy. Dwie obywatelki Wielkiej Brytanii, pracownica British Airways Nadia Eweida i pielęgniarka Shirley Chaplin, zostały usunięte z pracy za noszenie na szyi Krzyża w miejscu pracy. W Norwegii popularna prezenterka wiadomości państwowej agencji radiowo-telewizyjnej, Cyr Christine Saelman, została zwolniona ze swoich obowiązków z powodu tego, że w czasie kiedy występowała na antenie wisiał na jej szyi łańcuszek z Krzyżem. Szczególną uwagę eurosodomscy sataniści przykładają do dzieci. Tak więc w Północnej Irlandii wprowadza się przepisy według których uczniom szkolnym zabrania się noszenia na szyjach Krzyża i innych symboli religijnych. I takich przypadków w rożnych krajach europejskich z każdym dniem jest coraz więcej. I jest już teraz oczywiste, że w najbliższym czasie w Eurosodomie będzie wprowadzony całkowity zakaz noszenia na szyi Krzyża. Jednakże pachołkowie „Nowego Porządku Świata” (NWO) już nie poprzestają na tym żeby tylko zmuszać ludzi do zdejmowania z siebie Krzyży. W swojej opętańczej, szatańskiej złośliwości idą dalej i zdejmują Krzyże z ludzi mocując je na psich obrożach! I nawet Krzyże naszyjne z postacią Zbawiciela są sprzedawane w sklepach internetowych jako produkty przeznaczone dla psich obróż.

aq11

aq12

aq13

aq14

aq15

aq16

aq17

aq18

aq19

Zgodnie z zasadami Cerkwi Prawosławnej (także Kościoła Katolickiego-tłum.) jeżeli pies wbiegnie do Świątyni Bożej to świątynia musi być w takim przypadku ponownie konsekrowana. Prawosławnym chrześcijanom nawet nie zaleca się trzymanie psa w domu a jedynie tuż obok domu, na przykład w budzie. Krzyż na psiej obroży jest nie tylko straszliwym bluźnierstwem samym w sobie ale i stałym jego bezczeszczeniem ponieważ to jest zwierzę i to stale biegające po brudnych ulicach. Z powodu niewyobrażalnego bluźnierstwa polegającego na sprzedaży w internecie Krzyży, przeznaczonych do noszenia na szyi, dla psów i kotów, prawosławni prawnicy przygotują apele do organów władzy państwowej Rosji z prośbą o powstrzymanie straszliwej zbrodni znieważania uczuć religijnych chrześcijan całego świata. Ale prawdopodobieństwo tego, że sytuacja się zmieni, jest niewielka ponieważ nawet jeżeli struktury władz Rosji nagle wystąpią przeciwko tej obrzydliwości (daj im Boże do tego siły i chęci) to opętane przez Szatana władze innych krajów, w których zakorzeniła się dyktatura „Nowego Porządku Świata” (NWO) uczynią wszystko ażeby zignorować protest Rosji. Albowiem dla nich Krzyż Chrystusowy jest najbardziej znienawidzonym symbolem wywołujących w nich wściekłość na jego widok. Dlatego ważnym zadaniem prawosławnych ludzi jest nie tylko walka z tym strasznym bluźnierstwem ale i świadomość tego, że jutro to wszystko może pojawić się i w Rosji. To plugastwo już kroczy ku nam wielkimi krokami. Jeżeli w świątyniach Rosji duszpasterze na kazaniach będą unikać tematu „Nowego Porządku Świata” (NWO) a prawosławni wierni nie będą im o tym przypominać to „Nowy Porządek Świata” (NWO) nie napotykając żadnego duchowego oporu w najbliższej przyszłości zakorzeni się i w naszym kraju. Na razie słowo duszpasterskie i duchowy opór prawosławnego ludu zdolne są do powstrzymania ZŁA polegającego na narzucaniu elektronicznych dokumentów, prawie dla nieletnich, edukacji seksualnej i innych plugastwach nadciągającego nad Rosję „Nowego Porządku Świata” Antychrysta. Ale wkrórce będzie już za późno. I wtedy szatański uśmiech „Nowego Porządku Świata” (NWO) wyszczerzy się i w naszym kraju. Wielu będzie przeklinać siebie za to, że milczeli i siedzieli z założonymi rękoma, kiedy można było coś robić przeciwko nadciągającemu nad Rosję ZŁU. Ale szczególnie gorzko żałować będą duszpasterze dzięki którym miliony wiernych, bez najmniejszego duchowego oporu, dały możliwość zakorzenienia się w Rosji władzy Antychrysta-moshiacha. Wtedy skończą się możliwości zbiorowego, ogólnonarodowego, duchowego przeciwdziałania ZŁU. I wtedy już nikomu nie uda się żyć spokojnie w ukryciu przed diabelskim wzrokiem zauszników „Nowego Porządku Świata” (NWO), ani narodowi, ani kapłanom, ani biskupom. I wtedy ludzie pozbawieni Krzyży zobaczą, że nagle pojawiły się one na psich obrożach.

Boże! Ratuj, zachowaj i zmiłuj się nad nami grzesznymi!

Służba Prasowa Ruchu „Opór przed Nowym Porządkiem Świata”

Za: http://dsnmp.yomu.ru/komu-v-evrope-pozvolyat-nosit-natelnyiy-krest-foto/

Data publikacji: 11.02.2014

Przekład: RX

One thought on “Eurosodoma wprowadza Krzyże dla psów

  1. Obłudnicy Ci co nosicie Krzyże na piersiach…. Jakby Chrystusa zamordowano na krześle elektrycznym to co nosilibyście miniaturowe krzesło elektryczne na szyji??? Wiara w Boga ojca nie oznacza krzyż na szyji ale uczynki!!! i to jak nawzajem sie miłujecie!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.