Strona główna > NWO > Apokalipsa > Eurosodoma wprowadza w Grecji nowe ” prawo antyrasistowskie „

Eurosodoma wprowadza w Grecji nowe ” prawo antyrasistowskie „

Grecja – Uchwalono nowe ” prawo antyrasistowskie ” w celu zamknięcia ust Greckiej Cerkwi Prawosławnej.

aa1aa

Metropolita Pireusu Serafin, znany ze swojej wrogości wobec ekumenizmu i niejednokrotnie krytykujący patriarchę konstantynopolskiego Bartłomieja za jego kontakty z papieżem, wystąpił z ostrym artykułem przeciwko władzom greckim, które pod naciskiem Unii Europejskiej, przyjęły tak zwane „prawo antyrasistowskie”, donosi www.agionoros.ru

W opinii hierarchy przyjęcie tej ustawy radykalnie przekształca kulturę prawną Greków i zamienia ideały wartości prawosławnej Grecji. „Po raz pierwszy w nowym okresie historii państwa zostało przyjęte prawo znoszące wolność wypowiedzi i wprowadzające odpowiedzialność za demaskatorskie wypowiedzi co jest główną istotą pasterskiej praktyki…Równolegle wprowadzono sądowo-prawną obronę nietradycyjnej orientacji seksualnej, ktora jest wypaczeniem istoty ludzkiej i fizjologii”- powiedział arcybiskup Serafin. Wykazał on, że przyjęta ustawa jest sprzeczna wobec licznych postanowień Konstytucji Grecji. „Po faszystowsku zakazuje się wolności wypowiedzi i robi się krok na drodze do zniesienia wolności myśli”– podkreślił arcybiskup. Arcybiskup Serafin wyraża swoje oburzenie w związku z tym, ze rząd Grecji, składający się z przedstawicieli partii „Pasok” i „Nowa demokracja”, oszukał Święty Synod Greckiej Cerkwi Prawosławnej ukrywszy przed hierarchami dodanie do pierwotnego projektu ustawy karania za obrazę „nietradycyjnej orientacji seksualnej”.

Co więcej, minister sprawiedliwości cynicznie kłamał na posiedzeniu trzeciej sesji letniej parlamentu zapewniając, że Cerkiew zgadza się z tym, żeby deputowani zalegalizowali nietradycyjną orientację i wprowadzili jej prawną ochronę. W opinii metropolity Serafina człowiek ma prawo do prywatności „ale nie do takich jego wypaczeń i zwyrodnień jak homoseksualizm, pedofilia, zoofilia”. Poprzez przyjęcie tej antykonstytucyjnej ustawy „osiągnięto strategiczny cel „Nowego Porządku Świata” czyli stworzenie ludzi bez moralnej tożsamości i bez moralnej odporności wobec wielopostaciowego zła, wobec degradacji i rozpusty przemieniających ich w amorficzny materiał i łatwo manipulowaną masę kontrolowaną przez chytrych, podstępnych i podłych spiskowców światowej dyktatury rynków finansowych”– uważa hierarcha.

„Spełnia się opis w klasycznej pracy Georga Orwella „1984”: „ten kto kontroluje język człowieka ten kontroluje i jego myśli”. Zostały wynalezione i nowe terminy takie jak „islamofobia”, „homofobia”, itd., bezpośrednio skierowane przeciwko konkretnemu typowi człowieka, przeciwko obywatelowi kochającemu historię, kulturę i tradycję swojego narodu, innymi słowy, nieobojętnemu Europejczykowi-chrześcijaninowi”– oburzył się arcybiskup Serafin. Według niego wraz z przyjęciem nowej ustawy zażąda się od Greckiej Cerkwi Prawosławnej likwidacji Komisji Synodalnej ds. Nauk Heretyckich ponieważ nazywając człowieka heretykiem można zostać oskarżonym o podżeganie do nienawiści religijnej.

Za: http://3rm.info/50821-novyy-antirasistskiy-zakon-prizvan-zakryt-rot-elladskoy-cerkvi.html

Data publikacji: 12.09.2014

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *