Strona główna > NWO > Apokalipsa > Eurosodoma – Zachodnia cywilizacja moczu i kału

Eurosodoma – Zachodnia cywilizacja moczu i kału

W Szwecji programy dla dzieci osiągnęły granicę zbydlęcenia i obłędu! Dobranockę dla dzieci prowadzi „Strumień Moczu” i „Kał”!

Ludziom nadwrażliwym, o słabych nerwach i bez poczucia humoru nie rekomenduje się czytania tej wiadomości ani oglądania video.

a4,4

W Szwecji w lokalnej telewizji emituje się popularno-naukowy program „Biss & Kajs”, który jest bardzo popularny wśród szwedzkich dzieci. Nie jest on absolutnie podobny do naszego (rosyjskiego – tłum.) programu „Dobranocka” lub „W gościnie u bajki”. Popularność programowi zapewniła nietradycyjna tematyka. Rzecz w tym, że w „Biss & Kajs” głównymi prowadzącymi jest „Strumień Moczu” i „Kał”.

a111

Każda emisja programu wymaga obecności nowego gościa. Nie jakiegoś zwykłego gościa ale gościa-narządu ludzkiego ciała, który obowiązkowo musi być związany z tematyką emisji.

Główni bohaterowie programu, razem z zaproszonym gościem, szczegółowo omawiają najbardziej pikantne momenty dotyczące naturalnych ludzkich potrzeb, aby tak to ująć, dużych i małych.

W celu szczegółowego zaznajomienia się z systemem oświaty tego rozwiniętego, cywilizowanego kraju europejskiego, proponujemy obejrzenie video na którym troje doroslych osób, przebranych za tyłek, kał i strumień moczu, zebrało się razem ażeby omówić wydaliny ludzkiego ciała.

Radzimy obejrzeć video do końca ażeby porozkoszować się niezapomnianym tańcem.

P.S. Trudno jakoś to wszystko skomentować. Reforma oświatowa, najwidoczniej, zakończyła się w Szwecji sukcesem.

a11,11

Jego Wysokość Srul Szwecji Lolek XVI, współrządzi demokratycznie z łajnem i moczem.
Jego Wysokość srul Szwecji Lolek XVI, współrządzi demokratycznie z kałem i moczem.

Prosimy obejrzeć, pod auspicjami Lolka XVI, wysoko ceniony w jewrosowietach,  telewizyjny program o wydalinach ciała człekokształtnych. Satysfakcja zapewniona!

UE-SRACZ-OKNO DO EUROPY

MOTTO KOŃCOWE:

„Polska ma pełne prawo, aby uczestniczyć w ogólnym procesie postępu i rozwoju świata, zwłaszcza Europy. Integracja Polski z Unią Europejską jest od samego początku wspierana przez Stolicę Apostolską. Doświadczenie dziejowe, jakie posiada Naród polski, jego bogactwo duchowe i kulturowe mogą skutecznie przyczynić się do ogólnego dobra całej rodziny ludzkiej, zwłaszcza do umocnienia pokoju i bezpieczeństwa w Europie…”

Jan Paweł II, cytat z przemówienia w Parlamencie RP, Warszawa, 11 czerwca 1999 roku, [w:] Unia Europejska. Informator o Kościołach, wyd. Komitetu Integracji Europejskiej, Centrum Informacji Europejskiej, Warszawa 2000.

Święta Wojtyła
Święta Wojtyła

Od Red. W-P

Zanośmy nieustanne, gorące modły dziękczynne do naszego ukochanego przywódcy, boskiego krakowskiego aktora i przywódcy duchowego, proroka wadowickiego, popularyzatora kremówek wadowickich, słońca nadwiślańskiego narodu, za to że poparł wessanie nas do jewrosowietów, dzięki czemu cieszymy się niebywałym rozwojem duchowym, wynikającym z nowej ewangelizacji, i niespotykanym rozwojem cywilizacyjnym!!! Dziękujemy ci drogi Lolku, dziękujemy za wszystko, oby ci było bardzo ciepło w domu twego ojca!

Na podstawie: http://ant-info.ru/entertainment/5027-V-SHvecii-mestnye-Spokoynoy-nochi-malyshi-vedut-Struya-Mochi-i-Kakashka-VIDEO.html

Data publikacji: 28.12.2015

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.