Strona główna > NWO > Apokalipsa > Eurosodoma – We Włoszech odbyły się wielotysięczne wiece poparcia sodomii

Eurosodoma – We Włoszech odbyły się wielotysięczne wiece poparcia sodomii

W dniu 23 stycznia dziesiątki tysięcy ludzi wyległy na ulice miast w całych Włoszech z żądaniem uznania homoseksualnych związków partnerskich. Te wiece, na ogromną skalę, odbyły się w przededniu dyskusji dotyczącej tej kwestii w parlamencie kraju, która powinna odbyć się w przyszłym tygodniu.

 

a

Włochy są jedynym krajem zachodnioeuropejskim w którym prawo nie zezwala na tzw. „małżeństwa” homoseksualne ani na partnerskie związki jednopłciowe. W ubiegłym roku Europejski Sąd ds. Praw Człowieka orzekł, że brak przepisów w ustawodawstwie włoskim uznających związki homoseksualne jest naruszeniem praw człowieka.

Demonstranci w sobotę wystąpili z żądaniem uznania partnerskich związków homoseksualnych i zapewnienia w ustawodawstwie kraju ich praw rodzicielskich.

„One (dzieci) są tutaj. One istnieją, one są częścią naszej rodziny. I jest to niesprawiedliwe, że nie mają one tych praw co i inne włoskie dzieci” – agencja AP cytuje słowa jednego z uczestników demonstracji w Rzymie.

Premier Włoch Matteo Renzi już dawno obiecał przyjęcie ustawy o związkach partnerskich. Omówienie odpowiedniego projektu ustawy w parlamencie kraju, jak się oczekuje, odbędzie się w czwartek 28 stycznia.

W niektórych gminach Włoch prawo lokalne zezwala na partnerskie związki homoseksualne jednakże w kraju istnieje zakaz ich zawierania.

Założę się, że piekło jest bajeczne!
Założę się, że piekło jest bajeczne!

 

https://www.youtube.com/watch?v=iMkyX6CBgvc

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=SohdOnmcg7k

Za: http://3rm.info/main/61177-v-italii-proshli-mnogotysyachnye-akcii-v-podderzhku-odnopolyh-soyuzov.html

Publikacja: 26.01.2016

Tamara

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *