Strona główna > NWO > Apokalipsa > Eurosodoma – We Włoszech już apokaliptyczny wskaźnik urodzeń

Eurosodoma – We Włoszech już apokaliptyczny wskaźnik urodzeń

Dnia 15 maja 2016 roku BBC poinformowała, że we Włoszech katastrofalny spadek wskaźnika urodzeń jest już nazywany „rzymską Apokalipsą”.

Zagraniczne media omawiają przyczyny katastrofalnego spadku wskaźnika urodzeń we Włoszech. Eksperci wiążą spadek wskaźnika urodzeń we Włoszech bezpośrednio z nową „amerykańską modą” na homoseksualizm w Europie.

aa

Ogółem zaledwie 488 tysięcy niemowląt urodziło się we Włoszech w 2015 roku. Jest to najniższa liczba nowonarodzonych zarejestrowana w całym okresie od 1861 roku, informuje medium.

Jeżeli Włochy niczego nie przedsięwezmą w kwestii powstrzymania tej przerażającej tendencji to już za 10 lat w kraju będzie się rodziło jeszcze mniej niemowląt, 350 tysięcy rocznie.

Co 5 lat wskaźnik urodzeń we Włoszech maleje średnio o 66 tysięcy dzieci. Eksperci już nazywają Włochy „umierającym”krajem albo „wymierającym” narodem.

I czy to nie dlatego, że pewnego razu Włochom, jak i innym krajom Europy, narzucono „amerykańską modę” na homoseksualizm?

A T-shirt vendor attends an annual gay pride parade in Jerusalem July 28, 2011. REUTERS/Baz Ratner (JERUSALEM - Tags: SOCIETY)

aaa

Za: http://protivkart.org/news/8357-italiya-rozhdaemost-upala-do-urovnya-apokalipsisa.html

Data publikacji: 25.05.2016

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *