Strona główna > NWO > Apokalipsa > Eurosodoma – W Paryżu 600 tysięcy osób protestowało przeciwko ustawie o zapłodnieniu in vitro dla sodomitów

Eurosodoma – W Paryżu 600 tysięcy osób protestowało przeciwko ustawie o zapłodnieniu in vitro dla sodomitów

600 tysięcy Francuzów wyszło, aby zaprotestować przeciwko prawu pozwalającemu na sztuczne zapłodnienie par LGBT i niezamężnych kobiet. 

600 tysięcy Francuzów wyszło na ulice ażeby zaprotestować przeciwko prawu pozwalającemu na sztuczne zapłodnienie par LGBT i niezamężnych kobiet. 

W dniu 6 października 2019 r. w Paryżu odbyła się demonstracja przeciwko przyjęciu ustawy o sztucznym zapłodnieniu, poinformowali organizatorzy protestu, członkowie  Aliansu „La Manif pour tous”. Protestujący protestowali przeciwko przepisom prawa umożliwiającym sztuczne zapłodnienie francuskich par lesbijskich i niezamężnych kobiet.

Według organizatorów demonstracji pozbawi to noworodki nie tylko ich ojców, ale wszystkich członków rodziny ze strony ojca. „Nie jest za późno, aby zatrzymać zmiany w prawie” , powiedział dziennikarzom szef  Aliansu „La Manif pour tous”, Ludovine de la Rocher.

Odpowiednie zmiany legislacyjne, które powinny stać się normą nowego prawa bioetycznego, zostały przyjęte przez francuskie Zgromadzenie Narodowe we wrześniu. Wcześniej we Francji sztuczne zapłodnienie było dozwolone tylko dla par heteroseksualnych, które są oficjalnie małżeństwem lub mieszkają razem przez co najmniej dwa lata i nie mogą począć dzieci.

Alians „La Manif pour tous” protestuje przeciwko legalizacji małżeństw osób tej samej płci, a także zezwolenia na adopcję dzieci przez pary LGBT. Tysiące Francuzów uczestniczyło w działaniach Aliansu, nie tylko w Paryżu, ale także w innych miastach kraju.

Za: https://3rm.info/main/77401-sobljusti-normy-biojetiki-v-parizhe-600-tysjach-chelovek-protestovali-protiv-zakona-ob-jeko-dlja-sodomitov.html

Data publikacji: 8.10.2019

Nadesłał Borys

One thought on “Eurosodoma – W Paryżu 600 tysięcy osób protestowało przeciwko ustawie o zapłodnieniu in vitro dla sodomitów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.