Strona główna > NWO > Apokalipsa > Eurosodoma – W Kolonii koszmar i horror…

Eurosodoma – W Kolonii koszmar i horror…

Koszmar i horror… Parada sodomska zgromadziła prawie milion widzów i uczestników. Sodomski pochód zgromadził do 900 tysięcy widzów a wzięło w nim udział ponad 130 grup mniejszości seksualnych.

W Kolonii w niedzielę 5 lipca przeszła coroczna parada sodomska Christopher Street Day. Pochód zgromadził do 900 tysięcy widzów, donosi DPA. W corocznym pochodzie, który według ocen organizatorów, jest największym w Europie, wzięło udział 137 grup LGBT. Paradę sodomską otworzyła zwyciężczyni „Eurowizji 2014”, Conchita Wurst. Tegorocznym hasłem parady było: „Różnorodność: uczyć, uczyć się, żyć”. Uczestnicy parady nieśli transparenty z hasłami „Równe prawa”, „Małżeństwo dla wszystkich”, „Z Rosji z nadzieją” i inne.

CSD  (https://pl.wikipedia.org/wiki/Christopher_Street_Day) był po raz pierwszy przeprowadzony 28 czerwca 1969 roku w Nowym Jorku. W Kolonii odbywa się on od 1991 roku. Po demonstracji jury wybiera najbardziej malownicze grupy, które w nagrodę mogą jako pierwsze wybrać miejsce w pochodzie w następnym roku.

a2

a3

a4

Artystka Conchita Wurst (Kiełbasa) zaszczyciła swoją obecnością 900 tysięcy niemieckich sodomo – wolnościowców

a55

Niemieckojęzyczne Eurossaki z zainteresowaniem studiują kształty zadu czarnego euro-anioła oświeconej Eurosodomy

Christopher Street Day gay parade in Cologne, Germany

Wolny świat Zachodu puchnie od wolności i rozwoju cywilizacyjnego. Zanim z hukiem się rozpęknie jeszcze trochę spuchnie.

a22

Awangarda wolnego i cywilizowanego świata Zachodu – bojówki Lucyfera.

a33

Nowi-Europejczycy – wojownicy tolerancji i wolności z mikrochipem we łbie i ze zużytym odbytem

https://www.youtube.com/watch?v=NTyilfocPLs

Na podstawie: http://3rm.info/main/57816-koshmar-i-uzhas-sodomskiy-parad-sobral-pochti-million-zriteley-i-uchastnikov.html

Data publikacji:

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *