Strona główna > NWO > Eurosodoma – W Finlandii „mężczyzna” po raz pierwszy urodził dziecko !!!

Eurosodoma – W Finlandii „mężczyzna” po raz pierwszy urodził dziecko !!!

Spełnienie proroctw – baby chodzą po Świętej Górze Athos !

W Finlandii odnotowano pierwszy wypadek urodzenia dziecka przez ojca, który, co prawda, podczas porodu był kobietą, ale przeszedł procedurę zmiany płci. O tym fakcie doniosła fińska gazeta Yle.

Ażeby urodzić dziecko, przyszły „ojciec” musiał przerwać hormonalną terapię. Podkreślono, że ciąża przeszła bez problemów a dziecko urodziło się mając wagę prawie 4 kilogramów i wzrost 53 cm. Największym problemem, który pojawił się u „położnika”, był problem z medycznymi systemami elektronicznymi. Programy nie chciały zaakceptować sytuacji, kiedy oczekujący dziecka człowiek już posiadał socjalny numer identyfikacyjny mężczyzny.


Uwaga Redakcji portalu www.3rm.info – Kto wcześniej mógł pomyśleć i przypuścić, że w taki sposób będą się spełniać proroctwa o unieważnieniu awatonu (grec. awatos: niemożliwy do przejścia) tzn. zakazu dla kobiet wstępu na Świętą Górę Athos ? Prawnie ziemia Athosu należy do dwudziestu monasterów i mnisi mają prawo ograniczania prawa wjazdu na Świętą Górę tym, których będą uważali za niepożądanych. Artykuł 186 Statutu Świętej Góry Athos („TRAGOS”) głosi: „Zgodnie ze starożytnym obyczajem, zakazuje się każdej żeńskiej istocie stąpać po ziemi półwyspu Świętej Góry”. Pogwałcenie tego prawa może skutkować rokiem pozbawienia wolności.

Ale teraz staje się jasne proroctwo starca Elpidiusza o tym, że kobietom zezwoli się przyjeżdżać na Athos: „Święta Góra Athos stanie się atrakcją turystyczną, zezwolenie na wejście będą mieli wszyscy, nawet kobiety. I właśnie wtedy atoscy mnisi zrozumieją swoją pomyłkę i zaczną opuszczać Athos. Bardzo wielu odejdzie. Żadna ludzka wyobraźnia nie jest w stanie pojąć tego co sataniści przygotowują dla Athosu”.

Może i w najbliższej przyszłości będzie wydane pozwolenie kobietom na odwiedzanie Świętej Góry Athos ale już i teraz z pewnością one to robią. Przecież w licznych krajach, w tym i w Grecji, opętane babska, które stwierdziły, że są mężczyznami, mogą łatwo otrzymać paszport w którym będzie napisane, że taka baba jest facetem. I w związku z tym może ona łatwiutko przyjechać na Świętą Górę Athos, przecież tam przy wjeździe na Świętą Górę Athos sprawdzają paszporty pielgrzymów a nie zaglądają w ich spodnie.

PATRZ TAKŻE :Scenariusz końca czasów. Przekład rozmowy ojca Elpidiusza

Za: http://3rm.info/main/70934-evrosodom-v-finlyandii-muzhchina-vpervye-rodil-rebenka-ispolnenie-prorochestv-baby-hodyat-po-afonu.html

Publikacja 6.04.2018

Przekład Tamara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *