Strona główna > NWO > Apokalipsa > Eurosodoma – W duńskiej szkole dzieci uczyły się muzułmańskiej modlitwy…

Eurosodoma – W duńskiej szkole dzieci uczyły się muzułmańskiej modlitwy…

Skandal w Danii – dzieci uczyły się w szkole muzułmańskiej modlitwy…

Nagranie, na którym widać grupę duńskich dzieci nauczanych w szkole muzułmańskiej modlitwy, wywołało w Danii skandal. W mediach społecznościowych pojawiły się żądania ukarania dyrekcji placówki.

Nagranie ma pochodzić z listopada 2018 roku, leczy wypłynęło na światło dziennie dopiero w ubiegłym tygodniu, kiedy zamieściła je antyimigracyjna strona internetowa Dokument.dk. Na nagraniu widać, jak nauczycielka instruuje grupę dzieci, by modliły się naśladując chłopca z Sudanu. Dzieci i nauczycielka powtarzają słowa „Allahu akbar” a także wykonują odpowiednie dla tej modlitwy gesty i pokłony.

Do zdarzenia doszło w szkole podstawowej w duńskim mieście Veile. Nagranie wykonała matka chłopca z Sudanu. Co ciekawe, władze szkoły nie chciały, by nagranie w ogóle powstało. „Powiedziano jej wyraźnie, że nie wolno nagrywać. Mogła robić zdjęcia, ale tylko swojemu synowi” – ujawnił dyrektor szkoły Gert Hougaard po tym, jak nagranie ujrzało światło dzienne.

Jak podaje duński kanał TV2, w mediach społecznościowych pojawiły się wezwania do zwolnienia dyrekcji placówki. Szkoła otrzymała również mnóstwo nieprzyjemnych e-maili. „Nigdy nie przeżyłem czegoś takiego” – komentował dyrektor Hougaard w rozmowie z TV2, który jednak nie poczuwa się do winy. Według niego modlitwa odbyła się w ramach prezentacji dzieciom różnych kręgów kulturowych. Oprócz muzułmańskiej modlitwy dzieci zapoznawały się m.in. z polskim jedzeniem.

CZYTAJ TAKŻE: „Napisz o swojej konwersji na islam” – praca domowa w brytyjskiej szkole [+FOTO]

Kresy.pl / o2.pl / nyheder.tv2.dk

Za: https://kresy.pl/wydarzenia/regiony/europa-polnocna/skandal-w-danii-dzieci-uczyly-sie-w-szkole-muzulmanskiej-modlitwy-video/
27.06.2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.