Strona główna > NWO > Apokalipsa > Eurosodoma – W Anglii pierwsze „małżeństwo biskupie”

Eurosodoma – W Anglii pierwsze „małżeństwo biskupie”


Eurosodoma – „Małżeński episkopat” – kwiatki w Anglii pojawiły się jako „biskupi małżonkowie” w „kościele” założonym przez jurnego Henryka VIII. Szczere gratulacje dla wszystkich członków „wolnego świata Zachodu”. I członkiń także.

a600

W Anglii pojawiła się pierwsza „biskupia para małżeńska”. To nie jest żart prima aprilisowy, jest to, jak to się mówi w cywilizowanym świecie, autentyczna prawda. Najnowsze osiągnięcie „kościołów” cywilizacji wolnego świata to „biskup – dwa w jednym”. W każdym bądź razie coś w tym rodzaju. Na razie są kłopoty z podaniem ścisłej definicji co to jest.

Tak zwany „kościół anglikański”, którego źródłem była wysoka temperatura „lędźwi” Henryka VIII, nic z rzeczonej temperatury nie utracił i pod wysokim ciśnieniem w kotłach humanizmu, prze naprzód wraz z demonokracją.

Dowodem na to jest chociażby podniesienie, przez rzeczony „kościół”, do godności „biskupicy”, 58-letniej pani Allison White. Jest ona, a jakże, już drugą „biskupicą” w Wielkiej Brytanii, jak donoszą me(n)dia.

Cytat pochodzący od agencji „Interfax-Religia”:

„Allison – człowiek prawdziwej pobożności i mądrości, jest to nadzwyczajne, że podjęła ona wezwanie Pana razem z nami wszystkimi aby przekazać obraz Chrystusa (?!) w diecezji York” – powiedział anglikański herezjarcha York’u, John Sentanu.

W ten sposób, jak zauważa angielski „The Guardian”, państwo White są teraz pierwszą parą, która pełni funkcje „biskupie”. Trzeba dodać, że w końcu ubiegłego roku niejaka Libby Lane została mianowana „biskupicą” w Stockport zostając pierwszą „biskupicą”, tak zwanego, „kościoła anglikańskiego”. Z pewnością nie będzie to koniec wysypu „biskupic” globalnego „kościoła” NWO.

Dodajmy, że ta nominacja została zatwierdzona przez głowę ( głowicę?) tegoż „kościoła”, tak zwaną, królową Elżbietę II. Wcześniej zgromadzenie tych heretyków, o nazwie „synod generalny kościoła anglikańskiego”, zatwierdziło większością głosów, ordynację kobiet do posługi „biskupiej”. Z niecierpliwością należy oczekiwać dalszego postępu i innowacji w tymże”kościele”. Wyraźnie rzuca się w oczy bardzo duża aktywność „biskupa” Jasia Fasoli w sferze teologicznej i kanonicznej tegoż „kościoła”.

Nie wszyscy jednak tak się radują jak wolne wyrody Zachodu.
Nie wszyscy jednak tak się radują jak wolne wyrody Zachodu.

Na podstawie: http://3rm.info/main/55972-zhenatyy-episkopat-cvetochki-v-anglii-poyavilis-suprugi-episkopy.html

Data publikacji: 30.03.2015

Opracowanie: RX


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *