Eurosodoma swoich starców poddaje utylizacji

Znany francusko-niemiecki dziennikarz śledczy, Olivier Renoir, przeprowadził dochodzenie w sprawie plastyfikacji i przetwarzania zwłok ludzkich na terytorium Niemiec. Tak zwane Plastinarium istnieje legalnie od 1977 roku. Zostało ono założone jeszcze w Niemieckiej Republice Demokratycznej przez Gunthera von Hagensa, syna oficera SS.

Gunther van Hagens, niemiecka gwiazda plastyfikacji trupów. Niestety, sam jeszcze nie został splastyfikowany.
Gunther van Hagens, niemiecka gwiazda plastyfikacji trupów. Niestety, sam jeszcze nie został splastyfikowany.

Obecnie firma rozszerzyła swój zakres działania i już przekroczyła granice wspólnoty europejskiej. Główna siedziba firmy mieści się na wschodzie Niemiec, w mieście Guben, przy granicy z Polską. Teraz w Niemczech istnieje kilka centrów produkcyjnych „powtórnego wykorzystania ciał ludzkich”. W fabryce są zainstalowane zbiorniki do rozpuszczania ciał i inne techniczne urządzenia niezbędne do ekstrakcji związków chemicznych z pozostałości cielesnych.

W celach reklamowych swojej działalności, Plastinarium otworzyło w centrum Berlina stałą ekspozycję z artystycznie ustawionymi trupami ludzkimi bez skóry oraz przeprowadza mobilne wystawy w całym świecie i organizuje wycieczki szkolne.

UWAGA! Zaleca się włączenie tłumaczenia video za pomocą automatycznego translatora.

Eurosodoma w rozkwicie!
Eurosodoma w rozkwicie!

Za: http://protivkart.org/video/8691-evropa-utiliziruet-svoih-starikov.html

Data publikacji: 25.07.2016

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *