Strona główna > NWO > Żydomasońska rewolucja w "Kościele katolickim" > Eurosodoma – Ukrzyżowana krowa w belgijskim kościele rzymsko-katolickim

Eurosodoma – Ukrzyżowana krowa w belgijskim kościele rzymsko-katolickim


Motto : „Jaki Kościół taki i krucyfiks„. Na poniższym zdjęciu widoczna jest prawdziwa krowa, pomalowana cała na biało i przybita do krzyża. Poniżej tej bluźnierczej „ekspozycji” znajduje się basen wypełniony pięcioma tysiącami litrów mleka. To „artystyczne” dzieło zatytułowane „Święta Krowa” jest wystawione od wczesnego listopada w rzymsko-katolickim kościele p.w. Św. Jana Chrzciciela Kuttekoven w Borgloon, Belgia.

a33

„Dzieło” zostało wykonane przez „artystę” (satanistę?) Toma Herck’a (poniżej na zdjęciu), i ma, rzekomo, być protestem przeciwko marnotrawstwu, do którego przyczynia się także Kościół Rzymsko-Katolicki.

Wybudowany w 1840 roku, kościół ten jest neo-klasyczną budowlą zabytkową, mającym być miejscem spoczynku hrabiego Ludwika I z Loon i jego żony, hrabiny Agnieszki. Jednakże wbrew bogatej historii i znaczeniu dla miejscowego dziedzictwa kulturalnego, Herck uważa, że kościół jest architektonicznym marnotrawstwem ponieważ nikomu nie zależy na „nieznośnie nudnych mszach”.

Chociaż kościół został zamknięty w 2006 roku i przekazany miejscowemu samorządowi z powodu jego „opłakanego” stanu to sam budynek nie został „dekonsekrowany” i ciągle, sporadycznie, odprawiane są w nim msze. Najwidoczniej ten kościół nie jest na tyle zniszczony ażeby nie posłużyć miejscowemu samorządowi na wystawę „artystyczną”.

To bezwstydne bluźnierstwo jest dowodem na permisywizm „postępowego” (bolszewickiego?) samorządu, który nic nie czyni żeby zamknąć wystawę. „Biskup” Patrick Hoogmartens jest prałatem odpowiedzialnym za zezwolenie na taką profancję (ostatnia fotografia na dole przedstawia go w ciepłym stosunku z Bergoglio). Jak dotąd nie uczynił on nic.

Zamiast podjąć natychmiastowe działanie diecezja Hoogmartens’a zareagowała łagodnym i delikatnym oświadczeniem z dnia 7 listopada, które określa wystawę jako „bolesną” i „niewłaściwą” ale nie zakazuje jej.

Wystawa, która pozostanie w kościele aż do początku grudnia wywołała zdecydowaną reakcję wielu katolików. Niektórzy z nich podjęli akcję i stanęli przed kościołem publicznie odmawiając różaniec jako zadośćuczynienie za bluźnierstwa popełniane przeciwko naszemu Panu i trzymając transparent z napisem w języku holenderskim o brzmieniu: „Stop bluźnierstwu i degeneracji sztuki”. Grupa VOX POPULI sfilmowała wystawę i zamieściła video na You Tube. Jeden z przywódców grupy stwierdził: „To jest hańba dla Chrystusa, Prawdziwego Boga i Prawdziwego Człowieka, który umarł za nas wszystkich i który przyszedł żeby dać nam zbawienie. Stoimy tutaj żeby dać świadectwo naszej Wiary skoro nasi biskupi i kapłani nas zawiedli. Składamy tutaj świadectwo za Chrystusa, za Jego Królowanie w świecie.”

Pytanie : Co może spowodować, że „umiarkowani” i „konserwatywni” katolicy otworzą oczy na fakt, że Watykan został całkowicie przechwycony przez antychrześcijańską judeomasonerię, przez synagogę Szatana, która zamierza zetrzeć z powierzchni Ziemi wspomnienie o Jezusie Chrystusie i Jego Odkupieniu?

Odpowiedź: NIC! Ci, tak zwani „katolicy” to są w istocie doskonale zmasonizowani obywatele Eurosodomy, to są produkty judeomasońskiego II Soboru Watykańskiego i jego judeomasońskiej religii New Age, których jedynym celem jest zaspokajanie i bytowanie „tu i teraz”.

Martwa krowa jest właściwie trafnym wizerunkiem judeochrześcijańskiej sekty soborowej Nowego Porządku Świata (NWO). Organizacja ta jest doskonale martwa! Ten watykański koncern nie posiada żadnych kościołów, posiada on pogańskie świątynie! Nie posiada ten judeochrześcijański koncern soborowy żadnych sanktuariów, za to posiada pogańskie ikony. Wierni tej organizacji biorą udział nie w ważnej Mszy Świętej ale w dziwacznych obrzędach religijnych spod znaku New Age i NWO. I nie mogą oni nikogo o to winić oprócz siebie! Ciepło przyjęli poganizację Kościoła, którą wprowadziły wilki w owczych skórach a raczej w fartuszkach i jarmułkach!

a4

Na podstawie: portal katolicki (nie mylić z judeochrześcijańską sektą soborową) http://www.traditioninaction.org/RevolutionPhotos/A757-Cow.htm

Data publikacji: 26.11.2017

Opracowanie GREGORIUS


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *