Strona główna > NWO > Apokalipsa > Eurosodoma – UE przygotowuje się do ograniczenia i zakazu prawosławia

Eurosodoma – UE przygotowuje się do ograniczenia i zakazu prawosławia

Parlament Europejski przygotowuje się do przyjęcia rezolucji w sprawie „zwalczania ideologicznego sabotażu”. Jego celem jest także zakazanie „propagandy” prawosławia.

Działania te są skierowane do wielu krajów UE – w połowie wszystkich. Bułgaria, Rumunia, Grecja i Cypr są prawosławnymi, a duże mniejszości prawosławne są w Chorwacji, Słowenii, Litwie, Łotwie, Estonii, Czechach i na Słowacji. Nawet w Niemczech jest ponad 3 miliony prawosławnych.

Spotkanie komisji odbędzie się dziś w Parlamencie Europejskim w Strasburgu w celu omówienia ogólnoeuropejskiej rezolucji w sprawie zwalczania propagandy.  Według źródła RT projekt został zmieniony w ostatniej chwili, aby powiedzieć, że prawosławie staje się niebezpieczne, ponieważ promuje swoje chrześcijańskie wartości i rozszerza swoje wpływy na całym świecie. Tekst rezolucji ma wezwać UE do rozpoczęcia walki z „propagandą prawosławną” w Europie i na całym świecie.

Projekt rezolucji w sprawie zwalczania propagandy został zatwierdzony przez Komisję Spraw Międzynarodowych w październiku tego roku. Autorem dokumentu jest polska europosłanka Anna Fotyga. Los projektu zależy teraz od Parlamentu Europejskiego. Głosując, zdecydują, czy je zaakceptować, czy odrzucić.

Jeśli rezolucja zostanie przyjęta, zostanie przesłana do zatwierdzenia Radzie Europejskiej, Komisji Europejskiej i wysokiej przedstawiciel UE do spraw zagranicznych i polityki bezpieczeństwa Federiki Mogherini.

Jeżeli poprawka do rezolucji zostanie przyjęta, wartości demokratyczne Unii, w tym wolność słowa, zostaną naruszone.
Ciekawym faktem jest to, że jedną z pierwszych książek opublikowanych w języku bułgarskim jest Obrona prawosławia, zaatakowana przez protestanckich misjonarzy różnymi broszurami przez Ojca Mateusza Przemienienia Pańskiego. Wydanie zostało wydrukowane w Osmańskiej Państwowej Drukarni w Ruschuk, dziś – Rousse, w 1870 roku, pisze 19min
. Bg .

Za: http://rusofili.bg/%D0%B5%D1%81-%D1%81%D0%B5-%D0%B3%D0%BE%D1%82%D0%B2%D0%B8-%D0%B4%D0%B0-%D0%BE%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%87%D0%B8-%D0%B8-%D0%B7%D0%B0%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B8-%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BE/

21.11.2016

Tłumaczenie zostało dokonane za pomocą automatycznego translatora

One thought on “Eurosodoma – UE przygotowuje się do ograniczenia i zakazu prawosławia

  1. Prawosławie osiąga niebywały wzrost w zachodniej Europie. Niemcy 2-3 miliony, Włochy 1,5 miliona, Francja 1 milion. I bynajmniej nie są to ruscy emigranci lecz np narody zachodnie które w powrocie do korzeni widząi ratunek przed sekularyzacją i islamizacją.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.