Strona główna > NWO > Apokalipsa > Eurosodoma – Tego jeszcze nie było ! Po raz pierwszy transgender dowodzi batalionem NATO !

Eurosodoma – Tego jeszcze nie było ! Po raz pierwszy transgender dowodzi batalionem NATO !

Ministerstwo Obrony Niemiec po raz pierwszy mianowało transgenedera Anastasię Biefang dowódcą batalionu. O tym fakcie informuje niemiecka telewizja RBB-24.

a2

Według informacji telewizji RBB-24, Biefang została dowódcą 381 batalionu łączności i zabezpieczenia w mieście Storkow. Stan osobowy batalionu wynosi 750 ludzi. Biefang powiedziała, że podwładni spokojnie przyjęli decyzję wyższego dowództwa.

Przyznała się, że odczuwała zawsze niepełnowartościowość i do 40 roku życia godziła się z tym dopóki pewnego razu nie podjęła decyzji przejścia hormonalnej terapii i przejścia kilku operacji. Teraz Biefang uważa siebie za kobietę.

UWAGA! Zaleca się włączenie automatycznego translatora

Przypomnijmy, że latem b.r. prezydent USA Donald Trump zabronił przyjmowania do amerykańskiej armii transgenderów jednakże szef Pentagonu, James Mattis, wstrzymał działanie zakazu szefa państwa amerykańskiego.

Dodajmy także, że wcześniej, w poniedziałek, rząd brytyjski poprosił Organizację Narodów Zjednoczonych o zmianę w dokumentach terminu „kobieta w ciąży” na „człowiek w ciąży” ażeby ten termin obejmował także transgenderów.

a3

Fotografia z jawnych źródeł przedstawiająca NATOwskich transgenderowców wojskowych.

Patrz także http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114881,22527356,transseksualistka-komendantka-jednostki-bundeswehry.html

Na podstawie: http://3rm.info/main/69308-to-li-esche-budet-transpidor-vpervye-vozglavil-batalon-bundesvera.html

Data publikacji: 24.10.2017

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *