Strona główna > NWO > Apokalipsa > Eurosodoma – Tęczowy terror nadchodzi !!!

Eurosodoma – Tęczowy terror nadchodzi !!!


14 czerwca Sąd Najwyższy uznał, że łódzki drukarz, który odmówił wydrukowania materiałów promocyjnych środowisk odmiennych seksualnie, złamał prawo. Jeszcze 25 lat temu Polacy nie mogliby uwierzyć w podobne rozstrzygnięcie.

FAZA I: APELOWANIE DO WSPÓŁCZUCIA

Już wówczas zaczęła się kampania propagandowa, przygotowująca przewartościowanie podstaw naszego myślenia. Początkowo homoseksualiści (i inni „kochający inaczej”) domagali się tolerancji, apelując do współczucia. Dlaczego nie mielibyśmy pozwolić dwóm panom czy paniom, którzy się kochają i nikogo nie krzywdzą, mieszkać razem i okazywać swoje uczucia? Rozmaite media prezentowały wzruszające opowieści pokazujące wzajemną wierność „kochających inaczej”, a także nieludzkie traktowanie, jakie zgotowała im okrutna większość. Polacy, podobnie jak inne społeczeństwa Zachodu, łatwo dali się więc takim opowieściom przekonać i w większości uznali, że każdy ma prawo kochać, tak jak mu się podoba.

FAZA II: NIE MAMY SIĘ CZEGO WSTYDZIĆ

Po sukcesie osiągniętym w fazie pierwszej lobby LGBTQ (Lesbian, Gays, Bisexuals, Transgenders, Queer, co praktycznie obejmuje wszelkie formy dewiacji seksualnych) przystąpiło do fazy kolejnej, a mianowicie uzyskania społecznej akceptacji dla swojego stylu życia. Służyć temu miały publiczne manifestacje „orientacji seksualnej”, które rozpoczęły się na dużą skalę po roku 2000. Celem nie jest już budzenie współczucia, celem jest przedstawienie odmiennych preferencji seksualnych i związanego z tym trybu życia, jako co najmniej równoprawnego wobec modelu naturalnego, który zachowania seksualne wiąże z prokreacją i zakłada wierność małżonków. Środkiem do tego są „coming outy” celebrytów i coraz bardziej agresywne „parady równości”, które stają się okazją do publicznego demonstrowania dewiacji seksualnych (to wymarzone miejsce dla wszelkiej maści ekshibicjonistów), a także do ataków na Kościół, oskarżany o represje wobec ekspresji seksualności. Celem tej fazy jest zapewnienie aktywistom LGBTQ ochrony we wszystkich środowiskach, w których działają. Dotyczy to zwłaszcza wszelkiego rodzaju placówek wychowawczych, które są miejscem szczególnego zainteresowania środowisk LGBTQ.

FAZA III: TO WY POWINNIŚCIE SIĘ WSTYDZIĆ

Kolejnym krokiem jest wzbudzenie poczucia wstydu u wszystkich, którzy nie wykazują należytego entuzjazmu dla homoseksualnego stylu życia. W tej fazie operacji media są całkowicie zdominowane przez homolobby, co znakomicie ułatwia jej przeprowadzenie. Pod ostrzałem są przede wszystkim osoby pełniące lub ubiegające się o stanowiska publiczne. Przykładem był włoski polityk Rocco Buttiglione, którego kandydatura na komisarza Unii Europejskiej, została zablokowana, ponieważ powiedział, że stosunki homoseksualne są grzechem. Środowisko homoseksualne nie ogranicza swojego zainteresowania do stanowisk na szczycie władzy. Celem ataku mogą być np. księża, jasno głoszący naukę Kościoła w tej sprawie, a nawet nauczyciele, którzy ośmielają się sprzeciwić „politycznej poprawności”. Media atakują agresywnie każdego, kogo wskażą dewiacyjni aktywiści. Przed paroma laty, aktorka i publicystka Joanna Szczepkowska, określiła sytuację, jaka panuje w teatrze, jako „dyktat gejów”. Bardzo szybko zaczęła się tłumaczyć, że w żaden sposób nie żywi niechęci do „kochających inaczej”. Jak można się domyślać, dyktat trwa. Głównym celem tej fazy, jest podporządkowanie ideologii homoseksualnej polityków. Na Zachodzie ta faza zakończyła się pełnym sukcesem homolobby. Rozmaici politycy, używający etykiet „chrześcijański” lub „konserwatywny”, prześcigają się w deklarowaniu entuzjazmu dla postulatów agresywnej mniejszości. Przykładem jest były premier Wielkiej Brytanii, Paul Cameron, który oświadczył, że popiera „homo małżeństwa” nie pomimo tego, że jest konserwatystą, ale właśnie dlatego, że nim jest.

FAZA IV: PRAWNE PRZYWILEJE DLA HOMOSEKSUALISTÓW

Skorumpowani albo zastraszeni przez media politycy, posłusznie uchwalają w parlamentach prawa sankcjonujące przywileje dla homolobby. Urobione przez media społeczeństwo nie rozpoznaje sytuacji ani nie ma siły aby przeciwstawić się agresywnej mniejszości. Jeśli dochodzi do referendów, przewaga medialna po stronie obrońców dewiacji jest olbrzymia, a zwolennicy szacunku dla ludzkiej natury i norm moralnych są represjonowani przez aparat państwa, tak jak było to w ostatnich latach w Irlandii.

Do tej pory osoby ośmielające się wyrażać wątpliwości wobec homopropagandy były piętnowane przez media. W tej fazie represjami zajmuje się aparat państwa. Tworzy się nowe konstrukcje prawne, w rodzaju „mowy nienawiści”, na podstawie których każdy, który nie spodoba się „odmiennym” może być skazany grzywnę lub więzienie. Słowo homofob nie znalazło jeszcze miejsca w kodeksach karnych, ale przygotowania propagandowe trwają.

FAZA V: OBOWIĄZKOWA EDUKACJA SEKSUALNA POD DYKTANDO HOMOLOBBY

Celem lobby homoseksualnego jest nieograniczony dostęp do dzieci i młodzieży. Adopcja przez pary homoseksualne, o której wiele się mówi, nie jest głównym celem tego środowiska. Po pierwsze, znikomy procent homoseksualistów tworzy trwałe związki, które są zainteresowane adopcją. Po drugie, wychowanie dzieci jest przedsięwzięciem absorbującym i kosztownym. Znacznie lepszym z punktu widzenia homoseksualistów rozwiązaniem jest obowiązkowa edukacja seksualna, promująca otwartość na „różnorodne” doświadczenia. Ten model został już wprowadzony w wielu krajach Europy Zachodniej i Kanadzie, poniżej podam kilka konkretnych przykładów.

Kilka lat temu do przedszkoli w szwajcarskiej Bazylei trafiły erotyczne gadżety przedstawiające narządy płciowe, które mają pomagać w „edukacji seksualnej” maluszków. Dzieci mają zajęcia praktyczne z ich użyciem, w trakcie których dotykają i masują swoje miejsca intymne. Ma to nauczyć przedszkolaków, że: „dotyk części ciała może wywoływać namiętność”.

W Nadrenii – Północnej Westfalii w Niemczech uruchomiono program „Szkoła różnorodności”. Proponowany program dla siedmiolatków, obejmuje takie tematy jak przedwczesny wytrysk, orgazm, sadomasochizm i seks grupowy. Ma także pomagać dzieciom przezwyciężać obawy przed „nowymi doświadczeniami” poprzez zabawę wibratorami. Oficjalnym celem tego programu, jak podają jego organizatorzy, jest: „wychowanie dzieci w duchu tolerancji dla osób z nietradycyjną orientacją seksualną”.

Już w 2007 roku w Niemczech podlegające ministerstwu zdrowia Federalne Centrum Edukacji Zdrowotnej wydało broszurę „Miłość, ciało i zabawy w doktora.” Wydrukowano jej aż 650 000 egzemplarzy i przez lata była lekturą obowiązkową dla wychowawców w żłobkach, przedszkolach i szkołach podstawowych w aż dziewięciu niemieckich landach. Jakie wytyczne można w niej przeczytać? „Matki nazywają pieszczotliwie penisy swoich synów i wyrażają w ten sposób swoje uznanie. Z kolei pochwa i łechtaczka doświadczają zbyt małej uwagi przez nazwanie i czułe dotykanie (zarówno ze strony ojca, jak i matki), co utrudnia dziewczętom rozwinąć dumę ze swojej płci.”

Trudno nie zauważyć, że tak „edukowane” dzieci staną się w przyszłości łatwym łupem pedofilów.

FAZA VI: OSWAJANIE PEDOFILII

Tym bardziej, że oswajanie społeczeństwa z pedofilią już działa w najlepsze. W ostatnim czasie internet obiegło nagranie z wykładu zatytułowanego „Pedofilia jako naturalna orientacja seksualna”, który odbył się na Uniwersytecie w Würtzbergu w Niemczech. Prowadząca stwierdziła, że pedofilia to nie żadna choroba czy zaburzenie a pedofile po prostu tacy się już rodzą i nic nie mogą na to poradzić. W związku z tym, powinni cieszyć się zrozumieniem i szacunkiem a nie odrzuceniem!

Jej zdaniem zaledwie 20-30% osób molestujących dzieci to pedofile. Cała reszta, która tylko „preferuje seksualnie” dzieci, nie robi niczego złego! Co więcej, jej zdaniem takim ludziom należy pomagać!

Dodała też, powołując się na anonimowe „badania naukowe”, że jednym z najsilniejszych czynników przyczyniających się do wykorzystywania seksualnego dzieci przez pedofilów jest izolacja społeczna tej grupy: „żyjemy obecnie w świecie, który wyklucza pedofili z powodu ich preferencji. Pedofile, z powodu tego, że są osamotnieni, częściej dopuszczają się molestowania dzieci (…) Nie powinniśmy zwiększać cierpienia pedofili poprzez wykluczanie ich ze społeczeństwa oraz przez oskarżanie ich i kpienie z nich. Poprzez takie działania powiększamy ich izolację społeczną i w ten sposób to my zwiększamy częstotliwość molestowania seksualnego dzieci.”

Ocieplanie wizerunku pedofili na postępowym Zachodzie właśnie ma miejsce. Ich strategia jest prosta – przedstawić się jako niewinne ofiary, które cierpią z powodu swojej „orientacji”. Póki co, jedynie „preferują seksualnie” dzieci. Niczego się nie dopuszczają, więc „nie dzieje się nic złego”. W związku z tym, muszą być traktowani tak samo jak inni ludzie a ich „orientacja” ma być szanowana i społecznie akceptowana.

CO NA TO POLSKA?

Z punktu widzenia homolobby Polska jest zapóźniona i rozmaite instytucje międzynarodowe nieustannie nam o tym przypominają. Nie znaczy to, że homoseksualna strategia nie jest realizowana. Akcja propagandowa trwa od wielu lat. Władze wielkich miast oficjalnie wspierają homoseksualistów. Policja państwowa pacyfikuje akcje społeczne sprzeciwiające się próbom narzucenia dewiacyjnych standardów. Dojście PiS do władzy niewiele w tym względzie zmieniło, poza oficjalną retoryką. Rząd PiS nie wypowiedział antyrodzinnej Konwencji Stambulskiej, a na forum międzynarodowym popiera kolejne deklaracje, realizujące postulaty środowisk homoseksualnych. Możemy się spodziewać, że przy kolejnej zmianie rządu, a może i bez niej, tęczowy terror zostanie wprowadzony w Polsce. Prześladowania dotkną wszystkich, którzy ośmielą się sprzeciwić molestowaniu ich dzieci.

Czy ten scenariusz musi zostać zrealizowany w Polsce? Czy Polacy nie mają szans, aby wymknąć się dyktatowi deprawatorów? Chrześcijanie wierzą, że świat nie jest zdeterminowany, a ludzie mają wolną wolę. Chodzi o to, aby z tej wolności korzystać. To czy następne pokolenia zostaną zamienione w niewolników seksualnych, zależy od tego jaki użytek z wolności my zrobimy dziś.

Mariusz Dzierżawski

REKOMENDACJA REDAKCJI PORTALU WOLNA-POLSKA.PL

AŻEBY POZNAĆ ZWIEDZENIE DOKONANE PRZEZ SATANISTYCZNĄ JUDEOMASONERIĘ, KTÓRA PRZEJĘŁA KOŚCIÓŁ RZYMSKO-KATOLICKI I ZAMIENIŁA GO W SYNAGOGĘ SZATANA, ZAZNAJOM SIĘ Z MATERIAŁAMI ZAMIESZCZONYMI NA PRAWDZIWIE KATOLICKIM, TRADYCJONALISTYCZNYM PORTALU 
CZYTAJ TAKŻE: ZBÓJECKI KOŚCIÓŁ

SUPLEMENT VIDEO – REDAKCJA WOLNA-POLSKA.PL

Pane Ježišu Kriste, Synu Boží, zmiluj sa nado mnou hriešnym!

Panie Jezu Chryste, Synu Boży, zmiłuj się nade mną grzesznym!

Господи, Иисусе Христе, Сыне Божий, помилуй мя, грешнаго!

Za: https://stopaborcji.pl/teczowy-terror-nadchodzi/

Data publikacji: 25.07.2018


27 thoughts on “Eurosodoma – Tęczowy terror nadchodzi !!!

 1. Najśmieszniejsze jest to, że głównymi promotorami zboczeń seksualnych albo aborcji są właśnie kobiety.
  Przyjęło się wierzyć, że kobieta chroni własne potomstwo, jest ostoją życia rodzinnego itd.
  Tym czasem to właśnie kobieta zaczęła promować pedofilię na niemieckich uniwersytetach, to właśnie więcej kobiet niż mężczyzn, domaga się prawa zezwalającego na powszechne skrobanie a w organizacjach promujących różnych degeneratów prominentne funkcje zajmują właśnie kobiety.

  Któryś z papieży nazwał kobietę „chętnie przytulanym naczyniem z nieczystościami”, inni zastanawiali się czy kobieta ma duszę, a któryś ze świętych powiedział, że twarz kobiety *nie* jest stworzona na obraz i podobieństwo boże i dlatego powinna być zasłaniana itd.
  Tego typu rozważania obecne są prawie we wszystkich religiach, w tym w pogaństwie, tak więc nie jest to jakiś „wybryk” Chrześcijaństwa.
  Kto wie czy w takich rozważaniach, z których teraz lubimy się wyśmiewać, nie ma jakiejś głębokiej mądrości?
  Inaczej, czy świat rządzony przez kobiety nie byłby rajem dla zboczeńców i degeneratów a na każdej ulicy nie byłoby przybytku w którym kobieta mogłaby się (za kasę) puścić i innego, w którym mogłaby się później wyskrobać?

  W Polsce przyjęliśmy, że kobietom należy oddawać szacunek.
  Zastanawiam się czy w związku z obecnym rozwojem wydarzeń nie należałoby tego stanowiska zrewidować, przynajmniej w stosunku do młodszych kobiet, tych poniżej 30-35 roku życia.
  Z tradycyjnej „kobiecości” niewiele im zostało.
  Oczywiście są wyjątki, ale mój post jest o „przeważających trendach” a nie o konkretnych osobach.

  1. Co za bzdury wypisujesz ! Pedofilami są głównie mężczyźni, kiedy zdarzają się przypadki gwałtów na dzieciach to kto to robi – kobiety ? Nie, – mężczyźni ! Poczytaj sobie raporty policyjne !!!! Kiedy

   1. @Kasia,
    Tak, ale za karaniem pedofili też są mężczyźni.
    Natomiast promocję pedofili na niemieckich uniwersytetach prowadzi właśnie *kobieta*.
    Przeczytaj artykuł, który komentujemy.

    1. W Niemczech akurat robi to kobieta a w innych krajach pedofilię promują mężczyźni, we wszelkiej maści paradach równości promujących zboczenia biora udział kobiety na równi z mężczyznami, mężczyźni równie często jak kobiety dążą do legalizacji aborcji a obarczanie kobiet za wszelkie zło w tej dziedzinie wynika z twoich osobistych uprzedzeń a nia faktów

    2. Kobiety są po prostu naiwne, nie potrafią same myśleć, łatwo nimi manipulować i wmówić im wszystko. Potem takie wychodzą na ulice i powtarzają absurdalne treści, w które niby wierzą, ale tak naprawdę ktoś inny im wmówił, że powinny wierzyć. Widzimy to każdego dnia.

   2. Zgadzam się z AlkoPc. Kobietą łatwo przychodzi głoszenie poglądów z których konsekwencji nie zdają sobie sprawy. Dla przykładu u mnie na uczelni zajęcia z Socjologii prowadziła pani która uważała że różnice między kobietą a mężczyzną są tylko kulturowe i że w ideologii gender nie ma nic złego. Na moje pytanie jakie były by konsekwencje gdybyśmy wszyscy zatracili swoją tożsamość płciową dostałem odpowiedz że konsekwencji nie było by wcale i że było by normalnie jak do tej pory. Tak samo z aborcją kobietą wydaje się że chcemy my konserwatyści zabraniać/ograniczać im prawa do decydowania o ich ciele ale nam chodzi o to by zachować prawo do życia dla bezbronnych dzieci.

    1. Drodzy panowie… nie bez powodu to Ewa skusiła Adama…
     Nawet jeśli niektórzy uważają to za bajkę to jej przesłanie, niestety, jest niezwykle prawdziwe.
     Kobiety nie są naiwne i, ku Waszej zgubie bardzo często, potrafią doskonale same myśleć. I to one manipulują mężczyznami, a nie odwrotnie. Mężczyźni są jak dzieci, prości, prostolinijni, czystsi niż kobiety. Gdzieś usłyszałam, nie pamiętam już gdzie, że mężczyzna może stać się potworem, ale kobieta samym demonem. I choć sama jestem kobietą to niestety muszę się z tym zgodzić.
     Mężczyźni mogą być gruboskórni, obcesowi, chamscy ale w starciu z przebiegłością i podstępnością kobiet nie mają szans. I nie mówię tu o wyjątkach ale o większości tak z jednej, jak i z drugiej strony.
     Nie bez powodu mówi się, że „mężczyzna jest głową rodziny ale kobieta jej szyją”. Z przykrością i ubolewaniem zgadzam się z tym, że to kobiety, w swoim źle pojętym dążeniu do tzw wolności i niezależności, odpowiedzialne są za rozpad rodziny, a w konsekwencji społeczeństwa.
     Panie feministki natomiast to zwyczajnie niestabilne emocjonalnie kobiety, które poprzez jawny bunt przeciw naturze próbują leczyć głęboko zakorzenione kompleksy i poczucie niższości.

     A dla wahających się, czy wątpiących.. tak! kobiety też mają duszę!

 2. Skoro wyrażasz wątpliwość czy kobieta posiada duszę , to należy się zastanowić czy Matka Boska, św. Faustyna, św. Katarzyna ze Sieny, św. Teresa z Avila, św. Rita, matka Teresa z Kalkuty i mnóstwo kobiet im podobnych takową duszę posiadały ( posiadają) ……

  1. @Kasia,
   Mówisz, że aborcję mężczyźni popierają na równi z kobietami.
   Hmm… na różnych „czarnych marszach” jest jednak nieporównywalnie więcej kobiet niż mężczyzn.
   Mężczyźni nie odwalają również jakiegoś „szału macicy na ulicy”, co często widać na kobiecych manifestacjach.
   Statystyki też wskazują, że aborcja ma więcej procentowo zwolenników wśród kobiet niż wśród mężczyzn.
   Mężczyźni dopuszczają aborcję jako zło konieczne w pewnych drastycznych sytuacjach takich jak gwałt, natomiast kobiety widzą ją jako jedno z absolutnych „praw” o które trzeba walczyć.
   Analizując ostatnie 100 lat historii łatwo można dojść do wniosku, że degeneracja tak seksualna jak i umysłowa cywilizacji białego człowieka postępuje proporcjonalnie do ilości przyznawanych kobietom praw. Całe nieszczęście rozpoczęło się od udzielenia im prawa do głosu w wyborach.

   Co do zagadnienia czy *kobieta posiada duszę*.
   Hmm… pewna część chyba jeszcze posiada ale z moich obserwacji wynika że w młodszym pokoleniu kobiet w znacznej większości przypadków dusze opuściły (tu zacytuję jednego z klasyków Kościoła, św. Odo) „naczynia z nieczystościami” i po ulicach chodzą teraz głównie same ciała z podoklejanymi rzęsami i paznokciami a do tego poprzyklejane do komórek.
   Chodzą i wołają „skrobać!”, albo bełkoczą coś po pijaku.

   Mam dwóch synów, którzy teraz szukają sobie partnerki na żonę. Starszy spasował i mówi, że wśród Polek to chyba sobie nie znajdzie bo jakiegoś obmierzłego lachona nie chce a dewotki z oazy też go nie ciągną (a zresztą nie wiadomo czy nie udają).
   Zamierza wyjechać na parę miesięcy do Kolumbii z nadzieją, że tam może sobie jakąś normalną dziewczynę znajdzie.
   Cóż, takie życie w obecnych czasach, nawet już z żoną nie protestujemy bo w końcu zostanie bez żadnej dziewczyny i skretynieje.

 3. Ludzie ktorzy nie wierza i nie uznaja absolutnych norm moralnych ,praw bozych ,kupia i zrobia wszystko. Kazde bezecenstwo, kazda perwersje. I do tego dazy szatanska cywilizajca m ktora praktycznie juz przejela KAZDA domene ludzkiego zycia, w kazdym kraju.
  „Ludzie ktorzy niszcza Autorytet Boga, zniszcza tez samych siebie”. S. Kierkegaard.

 4. A dlaczego PIS ( którego większość przecież stanową mężczyźni ) nie uchwali ustawy zakazującej aborcji? Dlaczego mężczyźni z partii która ma większość w parlamencie nie staną na wysokości zadania i nie zrobią tego co do niich należy, tylko są takimi tchórzami ?Jakoś nie widzę marszów mężczyzn na ulicach domagających się zakazu aborcji, jak te kobiety protestują za aborcją to mężczyźni siedzą cicho bo jest im to na rękę , bo to im pozwoli na rozwiązłość i rozpasanie seksualne bez żadnych konsekwencji – kobieta usunie ciążę i po problemie ! Mężczyźni są hipokrytami ! Ķażda płeć ma swoje winy i grzechy, wy też musicie uderzyć się w piersi , a obarczanie jednej płci winą za wszelkie zło jest chore.

  1. „dlaczego PIS…” przecież PIS to głównie żydostwo z ich hersztem Kalksztajnem i Feigenbaumem (Duda) na czele. Im jest na rękę wyniszczanie Polaków. Te wszystkie feminazistki nie wrzeszczą że Afrykankom potrzebne są aborcje, nie wrzeszczą że islamskim kobietom potrzebne są aborcje. Aborcja tylko dla Białej Rasy. A jest nas już tylko ok 8% w skali całego świata.

   1. Niestety,jesteśmy na wyginięciu jak dinozaury.A jeśli chodzi o te wszystkie choroby zwane LGBT,to ja bym ich wy.ierdolił wszystkich z Polski na zbity pysk.Jestem chory od tego wszystkiego i ma w d.pie,czy mnie jakiś feminist(tka) oskarży.Wejdą mi w drogę…….

 5. A twoj syn nie musi wyjeżdżać na drugi koniec świata żeby znaleźć żonę, wystarczy się dobrze rozejrzeć i wiedzieć gdzie jej szukać, – te dziewczyny ze wspólnot katolickich, pogardliwie nazywane przez niego dewotami mogą okazać się mądrymi i wartościowymi kobietami pragnącymi założyć szczesliwą rodzinę, wiem bo byłam w takiej wspólnocie a malzenstwa zawarte w takich wspólnotach ( które osobiście znam) , są trwałe i szczesliwe. Nie wiem w czym Kolumbijki miałyby być lepsze od Polek, tam dopiero są lachony wiecznie skupione na swoim wyglądzie i operacjach plastycznych ….Niech twój syn przejrzy na oczy a niech nie buja w obłokach

  1. Poznałem taką świętą inaczej. Suka i tyle. Rozbiła rodzinę i pojechała na roboty do Anglii,bo jak mówiła, świat ją wzywał.

 6. Do tematu.

  Tekst znaleziony w necie :

  Dramaty mezczyzn,dramaty ojcow…

  Wiele uwag w liscie ,ktory otrzymalem dzisiaj porusza problemy , o ktorych istnieniu nie zdajemy sobie sprawy lub ich nie dostrzegamy zaganiani codzienna pogonia za chlebem.Z „feministycznego” punktu widzenia w jakim tresowano nas od lat wiele uwag w tym liscie wywola w pierwszym momencie ruch sprzeciwu ale proponuje spokojne ich rozwazenie bo jest w nich masa racji.
  Podobnie jak szalenie trafne uwagi o „protytucji rodzinnej gdzie zona uzywa swojego ciala jako narzedzia szantazu i uzyskiwania korzysci materialnych .
  Jest w tym artykule masa bolu i ogromny protest.
  Polecam uwazna lekture bo porusza on sprawy wazne nie tylko dla mezczyzn i kobiet jako partnerow ale dla przetrwania normalnej rodziny i gatunku homo sapiens jako takiego.

  Jerzy
  Warszawa 16.09.20010

  Szanowni Panie Jerzy Ulicki-Rek!!!!
  Pozdrawiamy
  Ojcowie w Polsce szukają pomocy i dążą do naprawy praw rodzinnych dla dobra kraju.
  Proszę zapoznać się z pismem.

  Kryzys rodziny w Polsce i Unii Europejskiej jest faktem mało znanym w społeczeństwach.

  Niewielu mężczyzn zdaje sobie sprawę z tego, że czyhają na nich zagrożenia po spłodzeniu dziecka. Nie mają świadomości że po spłodzeniu dziecka nie mogą godnie funkcjonować w rodzinach.

  W naszej zachodniej cywilizacji, prawie w stu procentowej demokracji, gdzie każdy obywatel ma jeden głos, prym zaczęły wieść kobiety których w świecie zachodnim jest około 55- 60 procent, ludzi kalekich, upośledzonych, lesbijek, homoseksualistów, transwestytów itd., których jest około20- 30 procent. Zdrowych mężczyzn w społeczeństwach zachodnich jest tylko około 30-40 procent. Tak wiec, większość około 70 procent jest w stanie przeforsować najprzeróżniejsze ustawy, nawet przeciwne naturalnym prawom ludzkim.

  Podczas wyborów, głosowanie zależne jest od punktu siedzenia, a szczególnie propagandy, poprawnej feministycznej telewizorni. Osoby mało inteligentne, duża część humanistów,zboczeni itd., około 70 procent społeczeństwa, przedkłada swoje doraźne dobro nad dobro ogółu i naturalne prawa, głosują za kiełbasą wyborczą. Prawie nigdy nie posiadają żadnych oszczędności, najczęściej żyją na kredyt. Dziś chcą dobrze żyć a co będzie jutro to już ich nie interesuje bo nie będzie ich na tym świecie. Jest to patologiczne, chore myślenie. Takie jednostki nie powinny mieć prawa głosu, gdyż nie mają zdrowego prawidłowego światopoglądu, głosują na osoby o swoich poglądach, doprowadzając kraje do zapaści gospodarczych i etycznych.

  Wybrani przedstawiciele (przez większość około 70 %) mając większość, wprowadzają ustawy prawa rodzinne które z wyrafinowaniem prześladują zdrowych mężczyzn, gdyż są w mniejszości, prowadząc do paraliżu podstawowych ich czynności życiowych. Są to przestępcze działania niezgodne z prawami natury, które wywyższają i faworyzują całkowicie bezpodstawnie kobiety, ludzi nietypowych, zboczeńców, gdyż są obecnie w większości.

  Kobiety i mężczyźni w rodzinach, gdy mają dzieci w okresach alimentacyjnych zostają zantagonizowani z mocy prawa państwowego, z urzędu. Jeżeli państwo, jest przyczyną rozpadu małżeństw, to żony są związane z państwem =zapomogami= a nie z mężczyznami.

  Prawa U. E. doprowadziły do tego że rodziny straciły sens istnienia, zdolności prokreacyjne zostały zablokowane. Paraliż podstawowych czynności życiowych mężczyzn w rodzinach ma zasadniczy wpływ na degradację gospodarek krajów i coraz większej liczby schorzeń.

  W krajach europejskich toczy się wojna o to kto ma rządzić w rodzinie gdy posiadają dziecko lub dzieci.

  Kręgi feministyczne, pedomentalne, opanowały środki masowego przekazu. Doprowadziły do tego że to kobiety są wyłącznymi właścicielkami dzieci w okresach alimentacyjnych.
  Działania rządzących w U. E. wymierzone są w najbardziej podstawowe zasady funkcjonowania zdrowych mężczyzn urodzonych przywódców, głów rodzin (obecnie tylko około 30, 40% świata zachodniego), dążą do podłej degradacji zdrowych mężczyzn i ich upadlania, podobnego do upadlania psów w U.E., wyrywania lub upiłowywania zębów złym psom aby nie gryzły wbrew naturalnym ich zachowaniom.

  Kobiety w U. E. pod wpływem praw feministycznych, przestały zacieśniania trwałych więzi rodzinnych i zaczęły stosować pedomentalne zachowania prowadzące do całkowitego paraliżu podstawowych czynności życiowych zdrowych mężczyzn.
  Będąc w związkach małżeńskich, gdy posiadają dzieci, prawie w stu procentach stają się płatnymi prostytutkami rodzinnymi, które od mężów za seks żądają gratyfikacji. Prostytucja rodzinna została wprowadzona zgodnie z prawami rodzinnymi, które zdegradowały mężczyzn do roli parobków.

  Żony w U.E. zostały wyzwolone od ciążących na nich obowiązkach małżeńskich zgodnych z biblią starego i nowego testamentu. Pozwoliło to im na pełne kontrolowanie seksu w rodzinach, na zasadzie prostytucji.
  Ze swej ukrytej działalności gospodarczej prostytucji rodzinnej, przechwytują efekty pracy mężów i to niemal na nieograniczoną skalę.
  Szara strefera prostytucji rodzinnej jest bardzo mało znana społeczeństwom, gdyż nie mówi się o niej w środkach masowego przekazu. Około 70 procent społeczeństw nie jest w stanie wygenerować z siebie żadnej wiedzy, powtarza tylko ślepo to co mówią środki masowego przekazu, szczególnie telewizja. Środki masowego przekazu wybiórczo podają wiedzę, tylko poprawną politycznie.
  Gremia bardziej rozumne wiedzą o tym procederze, jednak nabierają wody w usta udając że nie ma problemu, gdyż mogliby być zwolnieni z dobrze płatnych posad, gdyż najczęściej nie mają zaplecza finansowego, przez co legalizują ten proceder.

  Mężczyźni w U. E. mając dzieci w okresach alimentacyjnych, w zamian za sporadyczny seks, mają obowiązek oddawania wszystkich zarobionych środków żonom lub posiadać wspólne z nimi konta.

  Feministki aby przeciwdziałać mężom którzy nie chcą oddawać żonom zarobionych środków i sami chcą decydować o sposobie ich rozdysponowania, ustanowiły niebieskie karty, wprowadzając kuchennymi schodami punkt mówiący że=
  mąż znęca się nad żoną psychicznie art.212 k.k. wówczas, gdy nie oddaje swoich zarobionych środków z pracy.

  Gdy mężowie nie chcą dobrowolnie oddawać środków w całości, żony zmuszają ich do płacenia alimentów sądownie.
  W 100 procentach sędziny przychylają się do takich wniosków.
  Dzieje się już tak w Polsce w około 20 procentach jeszcze istniejących małżeństw.

  Prostytucja kobiet w rodzinach w U.E. przybrała niebotyczne rozmiary, nie notowane w dotychczasowej historii ludzkości.

  Prawa te zablokowały wymianę naturalnych atrybutów seksualnych w rodzinnych przez zdrowych mężczyzn w małżeństwach, które obecnie stały się dla nich miejscami wielekroć bardziej upokarzającymi niż burdele i automatycznie wzmogły zapotrzebowanie na wolnorynkowe usługi prostytutek.

  Jeżeli mężczyźni nie mogą zaspokajać potrzeb seksualnych w małżeństwach z żonami, więc to zapotrzebowanie zaczęli masowo realizować u prostytutek.

  W krajach skandynawskich gdy zaobserwowano lawinowe zapotrzebowanie na profesjonalne prostytutki, feministki natychmiast wprowadziły prawo że mężczyźni gdy będą korzystać z usług prostytutek publicznych, będą skazywani na więzienie, obecnie krótkie do pół roku.

  Na północy Europy panuje totalny zawał demograficzny, najwyższy w Europie wskaźnik przestępczości, plaga narkomanii i alkoholizmu. Około dziesięć procent dzieci rodzi się tam z wrodzonymi powikłaniami, gdyż jest mało zdrowych mężczyzn i kobiet, a także dlatego że matki nie są w stanie odstawić środków odurzających nawet w ciąży.

  Dzieje się tam tak mimo ich najwyższego bogactwa, bogactw naturalnych rud żelaza i innych.
  Doprowadzono tam do całkowitego rozpadu rodzin, co szybko rozszerza się na całą Europę i USA.

  Metoda prostytucji rodzinnej, prawno-hochsztaplerskich oszustw w rodzinach doprowadza do totalnego zwyrodnienia naszej cywilizacji U. E.

  Powyższa zależność ponad wszelką wątpliwość wykazuje, iż gwałtowna ekspansja prostytucji rodzinnej jako świadectwo zwyrodnienia jest ścisłym wyznacznikiem i jednocześnie
  dowodem równie totalnej agresji feminizmu wobec mężczyzn, polegającej na wykorzystywaniu wprowadzonego prawa, w tym głównie metody zalegalizowanej prostytucji rodzinnej do sprowadza zdrowych mężczyzn do roli upokarzanego, niewolniczego bydła.

  Pedomentalne zachowania kobiet!!!!
  ————————————————————
  Szczytem obłudy i hipokryzji jest postawa gremiów pedomentalnych, które w celu promocji tego typu zachowań argumentują, że nie chodzić tu o chamski plugawy zysk materialny, bo sama jego możliwość nie oznacza jeszcze podjęcia decyzji. Jednak samo już zaistnienie możliwości owych niegodnych zachowań prostytucji w rodzinach determinuje fakt, iż stają się one realną alternatywą. Oznacza to, że istnieją okoliczności, w których może być ona zrealizowana, kwestia jest więc tylko by stały się faktem. Przy czym im większa jest owa atrakcyjność kobiet i im szerzej jest oferowana nagość ciała, tym większe są szanse pojawienia się wymaganych okoliczności i tym łatwiej jest tą alternatywę zrealizować.

  Wyścig w wyuzdanym, bezwstydnym obsceniźmie jaki obserwuje się na współczesnej ulicy, w mediach itd., dowodzi jednoznacznie, że kobiety robią wszystko, by tę alternatywność jak najbardziej urealnić, co jednoznacznie wskazuje na rzeczywisty cel tych działań,
  nawet jeżeli kobieta w danej chwili nie ma zamiaru zrealizować żadnej z seksualnych ofert to robi wszystko, aby ów zamiar stał się bardziej realny.

  The facto dowodzi to, że taki zamiar istnieje –
  zamiar ze skutkiem ewentualnym. Jeżeli bowiem ktoś dokonuje czynu ze świadomością ewentualnych skutków, to ich zaistnienie uznaje się jako efekt , działań umyślnych, dokonywanych z premedytacją, to jest z tak zwanym zamiarem ewentualnym.
  Powszechny obecnie publiczny obscenizm w środkach masowego przekazu kobiet, jest więc czystą formą plugawej prowokacji mężczyzn , której celem jest wykorzystanie wrażliwości seksualnej mężczyzn dla maksymalizacji zysku typu handlowego kosztem niegodnego z nim współżycia.
  ————————————————————————–
  Większość około 70 procent ustanowiła takie prawa, że po zawarciu związku małżeńskiego i spłodzeniu dziecka, podczas rozwodów żony żądają i uzyskują w sfeminizowanych sądach rodzinnych duże gratyfikacje finansowe.
  Często wartość uzyskiwanych majątków w świetle prawa //gdyby były podzielone na dni małżeństwa//, to często kwoty te byłyby wyższe od tych, gdyby mężczyzni korzystali z usług profesjonalnych prostytutek. Obecnie nastąpiła wyższość prostytutek rodzinnych nad prostytutkami komercyjnymi, gdyż więcej zarabiają.

  Obnażanie kobiet w U. E. w miejscach publicznych, środkach masowego przekazu, bilbordach, pismach ogólnie dostępnych, jest formą prymitywnej i gwałtownej agresji seksualnej, psychicznego oddziaływania na zdrowych mężczyzn.

  Kobietom, homoseksualistom, pedofilom, transwestytom itd. obnażanie się kobiet nie przeszkadza, gdyż na nich
  taka agresja seksualna w formie psychicznej nie oddziałuje.

  Kraje Islamu, przeciwdziałając takim praktykom kobiet, od tysięcy lat i obecnie nie pozwalają kobietom obnażania się, aby nie wywierały gwałtownej agresji seksualnej na mężczyznach.

  W U.E. agresja obnażania się kobiet jest obliczona na wzbudzenie silnych pragnień u zdrowych mężczyzn, ich potrzeb i popędów bez założenia, iż będą one godnie zaspokojone. Mężczyźni nie mogą wyegzekwować w rodzinach, seksualnych obowiązków małżeńskich kobiet , gdyż nie mają do tego żadnych praw, mogą jedynie seks u żon kupować.
  Żony notorycznie stosują metody złej woli, złych zamiarów , nakierowanych tylko na zysk materialny i upokarzanie mężów pod byle pretekstami, ciche dni.
  Nie mają za takie haniebne postępowanie żadnych kar, gdyż mają za sobą sądy rodzinne, które wprowadziły legalną prostytucję w małżeństwach, gdyż też są kobietami, solidarność jajników.

  Niezaspokajanie naturalnych popędów seksualnych mężczyzn, najwrażliwszych sfer psychik męskich, sensu życia, doprowadzają do poważnych frustracji i zachowań dewiacyjnych, schizofrenii, schorzeń, otyłości itd.

  Nadto dowodzi to obecnie straszliwej pogardy dla zdrowych mężczyzn, która ubliża ich godności i (co tu ukrywać) stawia ich w roli upokarzanych i wykorzystywanych frajerów.
  Obecnie w środkach masowego przekazu, serialach , potocznych wypowiedziach dużej części kobiet, szczególnie uprawiających prostytucję i prostytucję rodzinną, słowo frajer jest na porządku dziennym.

  Około 70 procent zdegenerowanego społeczeństwa generuje procesy destrukcji, cywilizacyjnej, demograficznej, coraz więcej jest dewiantów w społeczeństwach o innych orientacjach seksualnych. Ta część społeczeństwa z powyższych względów, powinna być karana, lub wykluczona z praw wyborczych na pewien okres, gdyż jest chorym społeczeństwem.
  Problem jest jednak w tym, że większość około 70 procent nie wprowadzi takich ustaw aby sobie krzywdę zrobić, więc koło się zamyka i patologia pogłębia się doprowadzając do legalnych małżeństw homoseksualnych i lesbijskich.

  Elity które mogłyby przeciwdziałać złu, także są dotknięte tą chorobą.

  Są znane przypadki, kiedy agresor po opanowaniu ośrodków masowego przekazu nieprzyjaciela emitował dla niego wyłącznie filmy pornograficzne, rozprowadzał tani alkohol, narkotyki, jak Afganistan, Wietnam, Irak, itd. Powyższą dywersję stosuje obecnie wiele dominujących państw w świecie, aby cały świat miał takie same prawa jak w U. E., USA. wykorzystując do tego celu wykupione na danym terytorium media.

  Seksualność zdrowych mężczyzn, jest ogromną siłą w związkach pomiędzy kobietą i meżczyzną, rodzinach, jest źródłem niewyczerpanego dobra. W przypadku użycia seksualności do uzyskiwania korzyści materialnych, oszustwa w rodzinach, doprowadza to do totalnej destrukcji społeczeństw !!!

  Należy stwierdzić, że jeżeli przy pomocy obscenizmu i plugastwa prowokuje się najczulszą sferę psychiki mężczyzn, jaką jest jego wrażliwość seksualna nie dając mu jednocześnie żadnych szans godnego zaspokojenia ich, wzbudzanych w ten sposób potrzeb i czyni się to tylko po to, by w przypadku desperackich prób realizacji tych potrzeb tłumić je za pomocą drastycznych represji aparatu państwa, żądania za seks zapłaty, to musi prowadzić to do degeneracji i dewiacyjnego upośledzenia tej najdelikatniejszej sfery psychiki mężczyzn w kierunku zboczeń,
  uwarunkowań pederastii, masturbacji itd.

  Najistotniejsze jest to, że państwo uwalniając kobietę z pod opieki mężczyzn umożliwia im haniebne i plugawe zachowania, do których w świecie prawym, wolnym, nigdy by nie doszło.

  Jeżeli będzie się prowokować psa widokiem wspaniałej pachnącej kiełbasy tylko po to, by w momencie, gdy po nią sięgnie razić go prądem, to można go w ten sposób oduczyć jedzenia a co najmniej przekonać, by żywił się trawą. W ten sposób rozpowszechniane są przez rządzących, ( prawie w całości oligarchie pederastów, lesbijek, zboczencow.), zboczone postawy. Ofiarami tej agresji padają setki milionów zdrowych mężczyzn. Jej istotę najpełniej jednak oddaje przykład mechanizmów jakie prowadzą do powstawania schorzeń o nazwie: wycofanie, bezdomność, niezaradność, alkoholizm, itd.

  Wymuszone przez rządy zachowania mężczyzn w małżeństwach posiadających dzieci w okresach alimentacyjnych podobne są do anoreksji u kobiet, upośledzeniem odruchu łaknienia sfery sychicznej.

  U mężczyzn brak seksu przez dłuższy okres czasu w obecności obfitości podniet erotycznych powoduje akt samoagresji polegający na świadomym jego stłumieniu. Organizm, który został w ten sposób przez długi okres okaleczony, nie jest w stanie odbyć czynności seksualnych nawet wówczas, gdy takie przyzwolenie będzie miało miejsce.
  Staje się to niezależne od mężczyzn, co w konsekwencji prowadzi do całkowitej
  jego degeneracji i braku możliwości odbywania stosunków płciowych z kobietami. Nieodwracalności tego procesu jest prawie stu procentowa gdyż mężczyźni dążąc do kontrolowania odruchów seksualnych w rzeczywistości ten odruch tracą, gdyż odruch ten związany jest ze sfera psychiczną, stają się schizofrenikami seksualnymi. Taką chorobę może tylko wyleczyć psychiatra, gdyż tak jak anoreksja jest bardzo trudna do wyleczenia, odwrócenia.

  Statystyki biją na alarm że obecnie około 40% mężczyzn w U.E. nie może odbywać stosunków płciowych z kobietami i są bezpłodni.

  W wyniku takich działań także już około 50% kobiet w U. E. stało się w seksie zimnymi, wyrachowanymi. Zatraciły piękno seksu, naturalność, nabrały cech typowych prostytutek, w sferze seksu nastąpiła Sodoma i Gomora.

  W dłuższej perspektywie czasu, stan trwałego upośledzenia, schizofrenii seksualnej, samokastracji emocjonalnej mężczyzn i kobiet z powodu braku zaspakajania seksualności, lub zaspakajania jej w nienaturalny sposób, doprowadzi do ich całkowitej niewrażliwości na normalny seks pomiędzy kobietą i mężczyzną. Pod wpływem nachalnego dominowania zła, nienaturalnych zachowań seksualnych, nastąpiło trwałe upośledzenia emocjonalności tak mężczyzn jak i kobiet, utraty prawidłowej orientacji w świecie.
  Środowiska pedomentalne promują zasadę podobną do zasady, wzrost tolerancji dla smrodu, co oznacza eliminację zwolenników
  świeżego powietrza.

  Żołnierz który zabił wiele osób, nie jest w stanie z powrotem normalnie żyć, popada w około 50 procentach w konflikt z prawem, następna część w otępienie, bezdomność, roszczeniowość. (Wietnam, Afganistan itd.)

  Obecnie rozwydrzenie seksualne panuje u młodzieży ze względu na rozpad rodzin , gdyż nie mają żadnej kontroli.
  Stan taki panuje tylko do czasu zawarcia związków małżeńskich.
  Mężczyźni są bardzo zdziwieni, że gdy zostają ojcami ich aktywność seksualna nagle się kończy nieodwracalnie.
  Zaczynają nabywać zaburzeń umysłowych, schizofreni seksualnej, alkoholizm, narkomania, bezdomność itd., umierają bardzo młodo.

  Aby się przeciwstawić tak haniebnym prawom które doprowadzają do upadku U.E., degradacji następnych pokoleń owstała organizacja
  :
  Ogólnoświatowy Ruchu Społeczny Mężczyźni Dla Rodziny – mezczyznidlarodziny.com

  Pragną wspomagać wydawnictwo „Mężczyźni dla Rodziny” i ujawniać w nim szczególne i typowe przypadki łamania podstawowych norm prawnych i obyczajowych obliczonych na degradację mężczyzn.

  Chcą stworzyć ośrodki analizy, diagnostyki i monitoringu procesów zachodzących w rodzinach, sądownictwie rodzinnym i społeczeństwie, wolne od wpływu feminizmu, oraz centrum społecznego nacisku na rzecz odpowiednich zmian ustawowych, z wykorzystaniem wszelkich mediów, począwszy od radia, telewizji, internetu, akcje ulotkowe i prasę.
  Chcą stworzyć lobby na rzecz wprowadzenia obligatoryjnej zasady elektronicznego dokumentowania przebiegu rozpraw w sądach rodzinnych, jako jedynej metody powstrzymania agresji feminizmu przeciwko rodzinie, mężczyznom i ich dzieciom.

  Chcą uruchomić kampanię procesów przeciwko siłom promującym zgniliznę moralną i upadek obyczajów i tym, którzy niszczą godność mężczyzny, zasady wierności i solidarności małżeńskiej.

  Ogólnoświatowy Ruchu Społeczny Mężczyźni Dla Rodziny prosi zdrowe kręgi o jak najszersze popularyzowanie ich idei.

  1. @emeryt,
   Autor listu jest jednak zbyt emocjonalny.
   Zamiast jęczeć, powinien się może czegoś nauczyć od *Braci Muzułmanów*.
   Taki Mahomet czy Achmet na pewno sobie z europejską prostytutką rodzinną poradzi, nic nie zapłaci, seksu poużywa ile zechce, a jak będzie podskakiwała to wyśle do Allaha i ma spokój. Sądu też się nie boi bo jak będzie jakiś sędzia czy prokurator podskakiwał to odwiedzi go jakiś inny Asym albo Hazym i też do Allaha wyśle.
   Szwedzkie czy angielskie sądy, w tym sądy rodzinne najzwyczajniej *boją się* sporów pomiędzy Muzułmanami rozsądzać i godzą się na stosowanie między innymi w sprawach rodzinnych szariatu, nawet gdy kobieta jest Europejką. Tak więc Muzułmanie w tych krajach mają już w dużym zakresie swoje własne sądownictwo.

   Barbarzyństwo to chyba jedyne skuteczne rozwiązanie dla problemu gnijącej cywilizacji albo nieuczciwej kobiety.

   Dlatego tak jak już napisałem, należy *zrewidować* tradycyjny polski szacunek dla kobiet, szczególnie w odniesieniu do młodszych z nich (tych poniżej 30-35 roku życia) bo degeneracja w tych grupach jest największa.

   1. Słuszne spostrzeżenie muzułmanin nie będzie pytał się czy może zwyczajnie weźmie jak swoją
    co najwyraźniej jakiejś części polką odpowiada widząc jakie mają branie.

 7. @Kasia,
  Co do PiS to nie jest to zbyt popularna partia przynajmniej na tym forum. Ze względu na osiągnięcia z ostatnich 6 miesięcy została tu nazwana Partią Interesów Syjonistycznych.
  Co w takim razie można od nich oczekiwać?
  Co do spraw związanych z aborcją to nie ma sensu naciskać na całkowity zakaz. Zmuszanie ofiar gwałtu do porodów, zmuszanie kobiet do rodzenia dzieci bez kręgosłupa albo cyklopów i parę innych podobnych pomysłów typu „niech umierają razem bo wszyscy są równocenni” byłoby jednak moim zdaniem oszołomstwem, *nawet jeżeli kobieta duszy nie ma*.
  Natomiast jeżeli ma to tym bardziej powinna sama rozstrzygnąć taką sytuację i postąpić zgodnie ze swoim uznaniem.
  Temat, który poruszam dotyczy żądań dostępu do aborcji na życzenie, bądź też „z przyczyn społecznych”, bo właśnie o to mamy teraz coraz więcej przepychanek.

  Co do starszego syna to ma chłopak 25 lat i co sobie jaką dziewczynę znajdzie to problem jest ten sam, jak to określa „pustota pomieszana z głupotą”, czyli tak na prawdę *brak duszy*.
  Nie wiem, czy Kolumbijka będzie lepsza od Polki no ale co chce to niech sobie bierze, przynajmniej nie będzie miał później do mnie pretensji.
  Jak sobie pościele tak się wyśpi.

  Jak ja sobie 30 lat temu szukałem żony to była inna bajka. Pierwsza która mi się spodobała była dobra i żadnych problemów przez ponad ćwierć wieku nie ma, no ale to były *tamte dni*.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *