Eurosodoma – Ta mała kurwa pokazana jest jako współczesna dziewczyna…

Wczoraj wieczorem oglądałem francuski film „Młoda i piękna”. To historia życia 17-letniej dziewczyny ze średniozamożnej francuskiej rodziny. Dziewczyna jest z rozbitej rodziny, ale to nie wpływa negatywnie na sytuację rodzinną.

a1

Matka Lei ma konkubina i spełnia wszystkie zachęty córki, która po straceniu niepotrzebnego dziewictwa, oprócz studiów na Sorbonie dorabia sobie dosyć dobrze jako dziewczyna do usług seksualnych. Ma pierwszego zamożnego klienta w wieku chyba ponad 70 lat, który płaci za seks z młodą panienką 300 euro za seks.

Maczo używa „Viagrę”, aby być sprawnym seksualnie. A młoda i piękna Francuska spełnia wszystkie wymogi tego przestarzałego pana. Wszystko na sprzedaż nie wywołuje u tej dziewczyny żadnego protestu, bo prostytucja, to jako sport, który pozwala żyć na całego.

W Paryżu nie ma już podziału na dobro i zło. Moralność tylko przeszkadza żyć. Ta mała kurwa jest pokazywana jako współczesna dziewczyna. Kiedy dziadek-maczo umiera na tej dziewczynie w momencie wysiłku seksualnego, bo serce dziadka nie wytrzymało, dziewczyna ucieka z pokoju hotelowego i nawet ma wyrzuty sumienia. Film się kończy tym, iż zlecenie na usługę seksualną otrzymuje od zestarzałej żony 70-letniego zmarłego maczo.

Po spotkaniu jadą nie na grób tego maczo lecz do hotelu, gdzie młoda dziewczyna z urokiem sprzedawała swoje ciało za 300 euro staremu penisowi. Zwiędła żona jest wdzięczna młodej Lei za to, iż jej małżonek „bohatersko” i „pięknie” umarł podczas seksu z „Viagrą”. Nic dodać, nic ująć. Czy kurewstwo jest już na zawsze wpisane w mentalność europejską, która pozbyła się Boga w imię uciech seksualnych grzesznego ciała, które się kończy razem ze śmiercią penisa.

Chyba nawet diabeł nie potrafiłby wymyślić większego debilizmu niż scenarzysta filmu o brudnej i małoletniej kurwie, którą chwali w końcu filmu przestarzała i pierdolnięta żona starego maczo, którego jedyną wartością była mamona i penis. Czy taka Francja i Europa ma przyszłość?

Eugeniusz Lubański (Kijów)

Za: http://www.kronikanarodowa.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=2436:lubaski-ta-maa-kurwa-pokazana-jest-jako-wspoczesna-dziewczyna

Data publikacji: 15.03.2015

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *