Strona główna > NWO > Apokalipsa > Eurosodoma – szwedzki sąd zaakceptował pedofilię

Eurosodoma – szwedzki sąd zaakceptował pedofilię

Szwedzki sąd zaakceptował pedofilię. Islam maszeruje ramię w ramię z marksistami. W ubiegłym miesiącu informowałem o marksistowskim „marszu przez kulturę i obyczaje”, którego jednym z zadań jest legalizacja pedofilii.  — W tym celu w Stanach Zjednoczonych funkcjonuje organizacja NAMBLA (North American Man/Boy Love Association), a w Holandii partia polityczna „Miłość, Wolność i Różnorodność”. — Organizacje reprezentowane są przez ludzi wykształconych w duchu marksizmu i fascynujących się lewicową ideologią. W przeważającej większości to osoby obracające się w środowiskach LGBT.

a

Do „marszu przez kulturę i obyczaje” marksiści wykorzystują muzułmanów, którzy kierując się komentarzami do Koranu (hadisami) oraz przykładem Mahometa, również pragną legalizacji pedofilii. Powolny marsz ma to do siebie, że kroczy powoli i małymi etapami przesuwa granice etyczne.

Jak kiedyś wielkim sukcesem kulturowych marksistów była publikacja zdjęcia homoseksualistów, tak teraz w kinach wyświetla się filmy, w których dewiacja środowisk LGBT przedstawiane są jako coś zupełnie normalnego.

Wykorzystuje się do tego różne argumenty: ad hitlerum, perorowanie o tolerancji i różnorodności, rzekoma obrona praw człowieka, równocześnie odbierając tę wolność molestowanym dzieciom…

Już w latach 30. ubiegłego wieku, ojcowie marksizmu kulturowego mówili, że powołując się na „prawa mniejszości” będą w stanie zrealizować każdy postulat.

I tak dzieje się w przypadku pedofilii.

Niby w obronie „praw mniejszości” szwedzki sąd zaakceptował pedofilię.

14-letnia dziewczynka, imigrantka z Syrii, którą muzułmanie uznali za żonę jej kuzyna – dorosłego mężczyzny, była wykorzystywana seksualnie. — Obecnie jest w ciąży. Odkryły to służby socjalne i sprawę złożyły do sądu.

Mimo iż udowodniono, że dziecko naprawdę było molestowane przez muzułmanina, sąd usprawiedliwił ten czyn powołując się na wspomniane „prawa mniejszości”, twierdząc, że — dziewczynka dorastała w odmiennym środowisku religijnym i kulturowym, i nie stała jej się żadna krzywda.

W praktyce sąd uznał, że pedofilia jest absolutnie dopuszczalna, co należy uznać za kolejny, milowy krok kulturowych marksistów, którym zależy na legalizacji pedofilii w świecie.

Ponadto szwedzki sąd otwiera furtkę dla pedofilów, sugerując że jeśli chcą legalnie gwałcić małe dzieci, powinni przejść na islam, a wtedy żadna kara ze strony sądu ich nie dosięgnie.

https://www.youtube.com/watch?v=awGqleHC-S0

Za: Speisa.com, http://www.vlt.se

Za; http://wprawo.pl/2017/09/22/szwedzki-sad-zaakceptowal-pedofilie-islam-maszeruje-ramie-w-ramie-z-marksistami/

Za: https://forumemjot.wordpress.com/2017/09/23/szwedzki-sad-zaakceptowal-pedofilie-islam-maszeruje-ramie-w-ramie-z-marksistami/

Data publikacji: 23.09.2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.