Strona główna > NWO > Apokalipsa > Eurosodoma – Szkoci chcą zmieniać płeć nawet dzieciom !

Eurosodoma – Szkoci chcą zmieniać płeć nawet dzieciom !


To wstrząsające! Szkoci chcą zmieniać płeć nawet dzieciom!

Rządząca Szkocka Partia Narodowa (SNP) ujawniła wstrząsające plany. Chce wprowadzić prawo umożliwiające formalną zmianę płci na trzecią, nieokreśloną, z myślą o osobach, które rzekomo nie czują się ani mężczyzną, ani kobietą. Co gorsze, taką możliwość otrzymają również nieletni.

a

SNP ogłosiła ten pomysł kilka dni temu. Politycy rządzącej w Szkocji partii uznali, że nie wszyscy muszą być przekonani do swojej biologicznej płci, dlatego otrzymają możliwość jej zmiany. Szkockie władze planują wprowadzenie specjalnej, trzeciej kategorii płci z myślą o wszystkich osobach, które nie potrafią się określić ani jako kobiety, ani jako mężczyźni.

Co najbardziej absurdalne diagnoza medyczna nie będzie miała w tym przypadku żadnego znaczenia. Wystarczy uznaniowość ze strony obywatela.

Przeraża jednak inny fakt: szkockie władze chciałyby, aby prawo do formalnej zmiany płci miały również osoby nieletnie. Taką możliwość otrzymają dzieci od 16. roku życia.

 

Przedstawiciele szkockiego rządu zwracają uwagę, iż zmiana prawa doprowadzi do dodatkowych obciążeń finansowych. Zwracają uwagę m.in. na przystosowanie toalet w budynkach publicznych do użytku dla „trzeciej płci”. Co się stanie, gdy okaże się, że chętnych do legalizacji „swojej, wyjątkowej płci” jest znacznie więcej?

Źródło: telegraph.co.uk

Za: http://www.pch24.pl/to-wstrzasajace–szkoci-chca-zmieniac-plec-nawet-dzieciom-,56252,i.html

Data publikacji: 18.11.2017


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *